Autóm felújítása

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Post Reply
v6toni
kopasz
Posts: 3
Joined: Fri Jul 22, 2011 11:27 pm

Autóm felújítása

Post by v6toni »

SZiasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Belekztem a Caprim teljes felújításába. egy 2,3 V6 Ghia piros bőrtetős., 17 éve van nálam. A kasznin kívülről nem sok hiba látszott, de ahogy haladtunk az idővel úgy egyre szomorúbb lett a helyzet. Már látni az alagút végét optimistán nézve.
Tudja e valaki, hogy a motorblokk és hengerfej milyen színű? Továbbá keresek első lámpa helynél található a kasznihoz csatlakozó fém "biliket". Keresek továbbá hátsó lölhárítóra gumi babákat.

Előre is köszi!

V6 Toni
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Autóm felújítása

Post by Bogyo28 »

v6toni wrote:SZiasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Belekztem a Caprim teljes felújításába. egy 2,3 V6 Ghia piros bőrtetős., 17 éve van nálam. A kasznin kívülről nem sok hiba látszott, de ahogy haladtunk az idővel úgy egyre szomorúbb lett a helyzet. Már látni az alagút végét optimistán nézve.
Tudja e valaki, hogy a motorblokk és hengerfej milyen színű? Továbbá keresek első lámpa helynél található a kasznihoz csatlakozó fém "biliket". Keresek továbbá hátsó lölhárítóra gumi babákat.

Előre is köszi!

V6 Toni
gumi baba ---> motomobil vagy angol ebay

gyárilag szerintem a block talán fekete volt a hengerfejek meg festetlenek, de ez nagyon nem 100%
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
v6toni
kopasz
Posts: 3
Joined: Fri Jul 22, 2011 11:27 pm

Re: Autóm felújítása

Post by v6toni »

köszi! a régi festék réteg nyomokban ahol megmaradt fekete. a váltón is fekete nyomokat találtam. Köszi
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Autóm felújítása

Post by Bogyo28 »

v6toni wrote:köszi! a régi festék réteg nyomokban ahol megmaradt fekete. a váltón is fekete nyomokat találtam. Köszi
ez nem olcsó cucc, de jó:

http://www.oldtimerperfekt.hu/termekkat ... gory_id=29" onclick="window.open(this.href);return false;
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Post Reply