Buliwyf 81-es

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Buliwyf 81-es

Post by Bogyo28 »

óóóó, nem jó ilyen történeteket hallani. Legalább elismerte a dolgot, volt biztosítása?
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Buliwyf
márokosanistudnézni
Posts: 86
Joined: Mon Mar 26, 2012 9:35 pm
ClassicFord klubtag?: Nem

Re: Buliwyf 81-es

Post by Buliwyf »

Volt biztosítása, de nem ismerte el a félkegyelmű!
Hátul ott volt az 5 hónapos gyerek meg az asszony, meg az anyja. Ha nem rántom meg a kormányt akkor ottmaradnak páran az biztos.
A külső sáv széléről állítása szerint a belső sávba akart menni és én jöttem mint az állat. Én kb kemény 50-el mentem, úgymond cruising-oltam, direkt mert tudom mennyi fasz van, de ez kivédhetetlen volt. Kövér gázzal elém kanyarodott...
Amikor írták az adatokat, még az is kiderült, hogy kezdő jogsija van.....

Arra jöttem rá, hogy baszhatja az ember hogy lassan megy, meg vigyáz, ha valami balfék elé vág.

Jah, mondom neki" bazd ez nem egy suzuki " erre ilyet szól: akkor opel :shock: :evil: .

Arról már nem is beszélve, hogy némelyik ember úgy nézett rám mint a véres hurkára, meg be is szóltak hogy minek mentem ilyen gyorsan. Hát legszívesebben kitéptem volna a kocsiból...
Emberek csak azt nézték, hogy a másik félnél a nő áll egy kis csecsemővel, de azt nem is kérdezték, hogy hogy történt és hogy az ürge majdnem kinyírta az egész családját, merthogy a suzuki oldala nem állította volna meg a Caprit.
Vicc, hogy ha sportkocsiba ülsz akkor biztos mész mint állat, ez a felfogás :h:
"Ime ott látom atyám, látom anyám nővéreim és fivéreim. Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől.
Mind hívnak engem, hogy kövessem én is őket a nagy Valhallába ahol a hősök örökké élnek"
Buliwyf
márokosanistudnézni
Posts: 86
Joined: Mon Mar 26, 2012 9:35 pm
ClassicFord klubtag?: Nem

Re: Buliwyf 81-es

Post by Buliwyf »

Nah meg jött a rendőrségi határozat. A csávókámat elmeszelték.
Kemény 20 ezer lett a büntetése...
Vicc, hogy ha átmész a piroson az egy 100-as, 10% nál többel mész 30k kb annál többel 45k...
"Ime ott látom atyám, látom anyám nővéreim és fivéreim. Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől.
Mind hívnak engem, hogy kövessem én is őket a nagy Valhallába ahol a hősök örökké élnek"
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Buliwyf 81-es

Post by Bogyo28 »

Buliwyf wrote:Nah meg jött a rendőrségi határozat. A csávókámat elmeszelték.
Kemény 20 ezer lett a büntetése...
Vicc, hogy ha átmész a piroson az egy 100-as, 10% nál többel mész 30k kb annál többel 45k...
de akkor legalább a biztosító fizet neked?
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Buliwyf
márokosanistudnézni
Posts: 86
Joined: Mon Mar 26, 2012 9:35 pm
ClassicFord klubtag?: Nem

Re: Buliwyf 81-es

Post by Buliwyf »

Üdv újra itt!

A biztosító fizetett, 350 ért csinálták meg, de nem volt benne köszönet... Mikor átvettem kívülről rendben volt, jobbra húzott, de gondoltam futómű beállítás és kész.
Hát nem ez történt... Ki akartam cserélni a szilenteket és ez fogadott a stabrúdnál:

Az hogy a stabrúd tartó konzolja olyan volt mint egy kifli az hagyján, ilyet szólt a "mester" mikor elhoztam, ha valami gond van majd szóljak.... Persze majd ezek után visszaviszem.
Arról már nem is beszélve hogy a lámpa búra rész keskenyebb lett azt széthúzták, a sárvédő ív is ahogy fel lett rakva, csak akkor vette mészre mikor ki akartam cserélni a lámpákat. Csak egy majd egy ujjnyi rés van a búra mellett a sárvédő ív oldalánál... Jah egyébként a munka felénél megnéztem és akkor rendben voltak, legalább is úgy tűnt..
Ennyit az ajánlott "mesterekről".
Idén talán menni is fogok vele, ha sikerül a stab rudat a helyére rakni valahogy...
Attachments
A képen elég jól látszik hogy mi a hiba
A képen elég jól látszik hogy mi a hiba
Bal oldal
Bal oldal
Jobb oldal
Jobb oldal
"Ime ott látom atyám, látom anyám nővéreim és fivéreim. Magam előtt látom minden ősöm az idők kezdetétől.
Mind hívnak engem, hogy kövessem én is őket a nagy Valhallába ahol a hősök örökké élnek"
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Buliwyf 81-es

Post by Dartonit »

Baszki, jól elmászott minden. Remélem nem törte le a lelkesedésed... :-?
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
Post Reply