Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by szszaby »

Akkor eddig jogsid se volt? B+E? :mrgreen:
Ford Capri MkI Essex
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Tibi wrote:
SONI wrote:
Tibi wrote: Ha ez így lesz nyugodtan húzz egy sorszámot, a buborék után van még hely ... vagy vedd meg azt.
Már le van zsírozva a történet, de meg kell nyugtatnom téged nem mostanában lesz ez még előbb le kell vizsgáznom b+e ből .
Jó úton haladok ma sikeres vizsgát tettem kresz,műszaki és munkavédelemből következő vizsga januárban lesz. Valószínű, hogy ez a projekt februárban fog kiteljesedni azaz abban az idő tájban lehet majd a szerelés része is. Tehát addig rengeteg időd van elkészíteni a púpost. De ha előbb szólsz meg vettem vóna, de most már nem kell.
Nyilván nem eladó már a célegyenesben :shock: :shock: :mrgreen: Arra akartam célozni, hogy fűtsd be azt a rohadt garázst és állj neki szerelni mint a villám, hogy tavasszal szétrúghassuk a vasat ! :mrgreen: :drive: És nyiss neki topikot is !

Gratula a vizsgához !
Csillag garázst nehéz lenne be fűteni. :h: :mrgreen:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

szszaby wrote:Akkor eddig jogsid se volt? B+E? :mrgreen:
Tudod így mulat egy magyar Úr! :-D
Ez a hivatalos neve ennek a szerencsétlen E kat.-nak.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

SONI wrote:Csillag garázst nehéz lenne be fűteni. :h: :mrgreen:
Akkor pálinka+cicanadrág kombó :mrgreen:
1980 Capri MK3
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Bogyo28 »

SONI wrote:Csillag garázst nehéz lenne be fűteni. :h: :mrgreen:
capri ki, másik be, és szerel. nálunk csak a motor fog beleesni a váltóval, nem ott fog elkészülni, mert ott a mieink lesznek gyártva. :laza:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Bogyo28 wrote:
SONI wrote:Csillag garázst nehéz lenne be fűteni. :h: :mrgreen:
capri ki, másik be, és szerel. nálunk csak a motor fog beleesni a váltóval, nem ott fog elkészülni, mert ott a mieink lesznek gyártva. :laza:
Tudom de még van idő tavaszig.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Meg tetszett a FC hátha másnak is tetszik :-)

Egy örömautóhoz ezek kellenek: kis tömeg, jó futómű, jó fékek, jó váltó, lelkes motor. Ez öt olyan paraméter, amit képtelenség katalógusba foglalni, csak a szenvedélyes élménybeszámolók alapján lehet elhencegni velük, és soha senki se fogja komolyan venni. Próbált már valaki diszkópultnál azzal csajozni, hogy a szakadt Corollája milyen érzékien fordul keresztbe, ahogy összezár benne a difi? Mennyivel egyszerűbb kicsapni a csillagos kulcstartót, és elmesélni, hogy amióta kiszedettem a leszabályozást, megfutja a 287-et az E-Classe?
Nincs ezzel baj, az ismert státuszú presztízsautó pompás marketingeszköz: azt üzeni, hogy sikeres ember vagy, aki megkapja, amit akar. A valódi élményautó ezzel szemben egy riasztó vörös vészjelzőlámpa: vigyázat, gyanús autóbuzi elmebeteg vagy, aki direkt a hosszabb úton megy haza, mert arra több a kanyar.
Ennek szellemében az evolúció a rendes sportautók ellen dolgozik, mert az ilyet választó emberek lecsúsznak a kívánatos, selyemcombú nőkről, és a magukfajta háborodottak között gúvadnak esténként a sörükbe magányosan. Akkor pedig nem épül több ilyen autó, hanem maradnak a virgoncság helyett mesterkélt tapadást, a gyorsaság helyett álnok nyomatékpúpot kínáló hasznavehetetlen dízel pozőrkabriók meg a kövér, tohonya, klinikai luxusbálnák.
Mivel a fajfenntartáshoz a dugás szorosabban kötődik, mint a kéjért autózás, mindenkinek azt javaslom, hogy vegyen valami csillogó vackot, amivel reprezentálhat, amitől emberszámba veszik. De ha gyerekkorában tolt mecsboxot keresztben a parkettán, berregve spriccelve a nyálpermetet szanaszét, akkor vegyen mellé titokban egy kicsi, kopottas, régebbi sportautót. Ne árulja el senkinek. És ha teheti, szökjön el vele pár órára, vigye ki egy versenypálya nyílt napjára, és tanuljon meg rajta rendesen vezetni.
Az autózás ugyanis zseniális örömforrás, csak ez részben törvényellenes, részben ciki. De valamikor a pubertás táján mindnyájan tudtuk, hogy a konvenciók baromságok, a felnőttek majmok, és csak a kéjvágy az igazi, meg a rokkendroll. Menj, keress pár jó kanyart.
(Ninó Karotta)
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

Mi az az FC ?
1980 Capri MK3
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by TÉCSÉ »

Tibi wrote:Mi az az FC ?
Jobb helyeken Football Club , bár gyanítom , hogy a "Vén Agyamentet" TCSak elkapta a Soni féle heje sírássy vírus ... :twisted: :twisted: :twisted:

Jééé a monogramomban benne van a totalcar közismert rövidítése :mrgreen: :metla:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

facebuk
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by TÉCSÉ »

SONI wrote:facebuk
Az pedig FB - és az ninTCS benne a monogramomban 8-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Bogyo28 »

SONI wrote:facebuk
azért az kemény, hogy elbaszol valamit a kiírásban, és nem kijavítod, hanem megmagyarázod hogy az miért is az :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Bogyo28 wrote:
SONI wrote:facebuk
azért az kemény, hogy elbaszol valamit a kiírásban, és nem kijavítod, hanem megmagyarázod hogy az miért is az :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az már szar ügy lenne ha meg magyarázni sem tudnám :laza:

Meg így egy két jó embernek legalább van miről írnia :twisted: :twisted: :mrgreen:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

SONI wrote: Meg így egy két jó embernek legalább van miről írnia :twisted: :twisted: :mrgreen:
ohh, fórumok mögmentője !

:mrgreen:
1980 Capri MK3
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Tibi wrote:
SONI wrote: Meg így egy két jó embernek legalább van miről írnia :twisted: :twisted: :mrgreen:
ohh, fórumok mögmentője !

:mrgreen:
Azért térdre borulni nem kell :mrgreen:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply