Caprimese

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

széltoló
csúcsnigger
Posts: 14
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Esztergom

Re: Caprimese

Post by széltoló »

Nem hiszem,hogy megvezettek, lehet pontatlanul értelmeztem, amit mondott az ember....A két bolygóműcsapágy darabja 14 e Huf volt (a külső gyűrű szélességében volt valami eltérés az eredetihez képest,de hézagolással megoldották - persze inkább nem akarok pontatlan dolgot leírni), a kardánhoz csatlakozó tengelyhez valósiak olyan 6000-7000/db.A szimmeringek olyan 2000-3000 ezer körül, a roppantógyűrűre nem emlékszem. - ha jól emlékszem anyagköltségre 36 e ft-t fizettem.
A munkadíj 25 ezer Ft, plusz én vittem a másik bolygóművet - tehát mondjuk rá nagyjából valami hasonló.

- a két kerékcsapágy 9000 / db (de azokat mi vettük és raktuk fel). így jött ki a kb 80 e forint lehet midennel együtt pár ezressel több).

A Kormány Kkt honlapját amúgy az interneten találtam (nem tudom van -e valakinek velük tapasztalata)

- Biztos lett volna kedvezőbb lehetőség is - viszont elég lusta fickó vagyok utánajárásügyileg :-? . Ott ahol megkérdeztem, hasonló árakat mondtak,csak több idő lett volna. - A 74 font-os felújítószett miatt viszont most kicsit eszem a kefét - én még ott tartottam,hogy kb 80-120 e ft ért lehet felújítószettet hozatni (fogaskerekek nélkül mindennel eggyütt)............ - valós,hogy többet kéne olvasnom a fórumot.....
- Minden esetre a következő hídfelújítós esetnél többet kérdezek :-) - most ez tűnt jó ötletnek és remélem bírni is fogja a gyűrődést. Amúgy senkinek nem akarok reklámot csinálni csak leírtam a hátsóhidas kalandomat. - így oldottam meg - kis lépés az emberiségnek,de hatalmas nekem vagy valami hasonló ;-)
"Hékás! Ez egy telivér sportautó! Kell ennél több ?!"
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Caprimese

Post by Tibi »

széltoló wrote:...Minden esetre a következő hídfelújítós esetnél többet kérdezek :-) ...
Azért remélem nem a jövő héten lesz ez !
1980 Capri MK3
széltoló
csúcsnigger
Posts: 14
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Esztergom

Re: Caprimese

Post by széltoló »

Azt én is ! Fel is gyújtanám magam :-D
"Hékás! Ez egy telivér sportautó! Kell ennél több ?!"
Post Reply