albicapri

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: albicapri

Post by proteus »

Mert élvezi az ízeket... :twisted:
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: albicapri

Post by Hattyu »

proteus wrote:Mert élvezi az ízeket... :twisted:
Jól beszélsz :twisted: :pia:
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

frissitsunk!ma meglett a muszakim :ba: :ba: :ba: ami "k.rva nagy para" volt :lol: gangolok yard,fizetek csekken 230grn(8000huf),fizetek zsebbe 100grn(majdnem 4000huf),ember kerdi,van-e mobilomban kep az autorol,mer' hogy ne menjen mar kapun kivulre fotozni,dobjam at blotoson...papir 20 percen belul cserel,muszakin atment.ja eves biztositas 150grn(nemegesz 5000huf),es nem veteran,hanem mezei halandoke :laza:
Attachments
DSC02160.JPG
DSC02155.JPG
mer"hogy itt is van capri
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: albicapri

Post by Bogyo28 »

azért ezek az okmányok nem semmik...nem sok biztonsági szar van rajtuk, akár otthon is lehetne ilyet nyomtatni. De igy legalább ocsoé van minden nálatok...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

Bogyo28 wrote:azért ezek az okmányok nem semmik...nem sok biztonsági szar van rajtuk, akár otthon is lehetne ilyet nyomtatni. De igy legalább ocsoé van minden nálatok...
mer' van rajtuk bisztonsagi szar??? :mrgreen:
mer"hogy itt is van capri
User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: albicapri

Post by daniv6 »

Jó lehet ez a kocsi, végül ez is összeállt, de én ezzel a capri-féle küszöb spilerrel nem vagyok kibékülve. (Pedig mennyi gépen van?!). A kárpit nagyon érdekes a műszerfalon, szokni kell. Az meg a másik, hogy a neontól nekem is a helyi vagány csávók papírautói vették el a kedvem, most már nem tetszik, annak ellenére, hogy jól néz ki. A rendsz világítás meg Király ahogy van. Itt is csak azé' ugatnak érte, hogy nehogyjól érezzükmagunkat.
csak azért is......batman
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

UUuuuuaaaahhhhffff!!!!!hogy miert nem huzza a faszara juscsenko az osszes faszom kocsog tetves cigany ukranjat! :evil: hogy baszodnanak meg az elso kanyarban egyenes uton.lefikazzak a Caprimat samara futomuves mokolt kuszobos fostalicskanak,mikor hazavagtam a bejaratos golfomat,csak hogy oridzsi alkatreszek legyenek rajta.(max,bogyo,sunya a megmondhatoja)dombovartol ungvarig huztam a segget az aszfalton,ugy megvolt pakolva.es erre jon egy csipas csicska es bekostol,hogy nem eredeti a picurkam?!mindjart a halal faszara kivantam a tetvet!uff!beszeltem(irtam)muszaj volt,mert az eterbe nem kiabalhattam ki
mer"hogy itt is van capri
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: albicapri

Post by holecz »

albicapri wrote:UUuuuuaaaahhhhffff!!!!!hogy miert nem huzza a faszara juscsenko az osszes faszom kocsog tetves cigany ukranjat! :evil: hogy baszodnanak meg az elso kanyarban egyenes uton.lefikazzak a Caprimat samara futomuves mokolt kuszobos fostalicskanak,mikor hazavagtam a bejaratos golfomat,csak hogy oridzsi alkatreszek legyenek rajta.(max,bogyo,sunya a megmondhatoja)dombovartol ungvarig huztam a segget az aszfalton,ugy megvolt pakolva.es erre jon egy csipas csicska es bekostol,hogy nem eredeti a picurkam?!mindjart a halal faszara kivantam a tetvet!uff!beszeltem(irtam)muszaj volt,mert az eterbe nem kiabalhattam ki
Na végre, te még élsz Albi???Hol vótá az utóbbi időben???Mi a szitu???Ki csesztetett???Mesélj!
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

holecz wrote:
albicapri wrote:UUuuuuaaaahhhhffff!!!!!hogy miert nem huzza a faszara juscsenko az osszes faszom kocsog tetves cigany ukranjat! :evil: hogy baszodnanak meg az elso kanyarban egyenes uton.lefikazzak a Caprimat samara futomuves mokolt kuszobos fostalicskanak,mikor hazavagtam a bejaratos golfomat,csak hogy oridzsi alkatreszek legyenek rajta.(max,bogyo,sunya a megmondhatoja)dombovartol ungvarig huztam a segget az aszfalton,ugy megvolt pakolva.es erre jon egy csipas csicska es bekostol,hogy nem eredeti a picurkam?!mindjart a halal faszara kivantam a tetvet!uff!beszeltem(irtam)muszaj volt,mert az eterbe nem kiabalhattam ki
Na végre, te még élsz Albi???Hol vótá az utóbbi időben???Mi a szitu???Ki csesztetett???Mesélj!
ja-ja,elek,meg buzlok,kevergetem a szart :lol: elado sorba allitottam a vasamat(nyugi,nemsoka uj geppel gyarapodik a hungarishe gepallomany)es a sok tirpak paraszt bekostol,fikazna az automat stb.abban a tevhitben elnek,hogy hatha occsobb lesz igy a verda,de rapacsaltak,mer nem.
mer"hogy itt is van capri
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: albicapri

Post by holecz »

Mi van?? :shock: Eladod a vasat???Csak nem a Caprit???Ne'má, !!!Most akkó mi van??
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

holecz wrote:Mi van?? :shock: Eladod a vasat???Csak nem a Caprit???Ne'má, !!!Most akkó mi van??
itt ma' buzlottem eleget,megyek hozzatok,ugymond "odahaza" :oops:.majd ott ujrakezdem,csak kicsit okosabban.a "Kekvillam"6rongyba van benne,ennyert kesz autot veszek odaat minden kinnal felszerelve.nemde???10ert nyomatom itt,es nem szereny a bejovo tel.hivas.de meg sajna nem erett meg az igazi.(sebaj,ido kerdese)
mer"hogy itt is van capri
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: albicapri

Post by levelboss »

Átjössz ide, azt itt fogsz lakni meg ilyenek? :D Elég vicces lenne.
Kicsit számolgattam az árfolyamot, de sehogy se jött ki olyan összeg, amiért itthon kapnál normális caprit... persze lehet, h én rontottam el, hiszen te tudod, h mennyiért vannak itthon a caprik!
Vagyis hát gondolom...
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: albicapri

Post by proteus »

Gyere Pestre Albi, aztán majd züllünk jól! :mrgreen:
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

levelboss wrote:Átjössz ide, azt itt fogsz lakni meg ilyenek? :D Elég vicces lenne.
Kicsit számolgattam az árfolyamot, de sehogy se jött ki olyan összeg, amiért itthon kapnál normális caprit... persze lehet, h én rontottam el, hiszen te tudod, h mennyiért vannak itthon a caprik!
Vagyis hát gondolom...
10000usd!osszad-szorozzad,de a mai arfolyam 192korul van.majdnem 2 misi,nemde?annyiert talan vehetek valami felujitando szekeret!? :twisted:
mer"hogy itt is van capri
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: albicapri

Post by albicapri »

proteus wrote:Gyere Pestre Albi, aztán majd züllünk jól! :mrgreen:
nrm biztos,hogy pest,inkabb a megye,de eselyes a nyirseg is.a zullesnek meg semmi akadalya,nem helyhez kotott :pia:
mer"hogy itt is van capri
Post Reply