Motorcsere

mindenféle kapcsolódó technikai kérdés, megoldások, ötletek...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Iván

Post by Iván »

pénz nem számitt!!!
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Post by SONI »

Iván wrote:pénz nem számitt!!!
Mert abból van a leg kevesebb :D :twisted:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
Iván

Post by Iván »

akkor fogalmazzunk másképp....ennél nem számít a lóvé csak suhanjon az uszály..........
Iván

Post by Iván »

egyébként igen,én is a motorszámra gondolam amikor a bebukást emlitettem....
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Post by TÉCSÉ »

Szép gondolat...... 8)
Mihez képest nem számít , és mihez képest suhanjon.... :?: :idea: :twisted:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Post by SONI »

Iván wrote:egyébként igen,én is a motorszámra gondolam amikor a bebukást emlitettem....
van arra is megoldás :oops:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

Iván wrote:akkor fogalmazzunk másképp....ennél nem számít a lóvé csak suhanjon az uszály..........
Akkor van egy eladó 24v - cossie-m 600ért ;) váltó és fék nélkül. Egye fene, a féket adom.
1980 Capri MK3
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Tibi wrote:
Iván wrote:akkor fogalmazzunk másképp....ennél nem számít a lóvé csak suhanjon az uszály..........
Akkor van egy eladó 24v - cossie-m 600ért ;) váltó és fék nélkül. Egye fene, a féket adom.
Ejha, van ára! :wink: :D
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

szszaby wrote:
Tibi wrote:
Iván wrote:akkor fogalmazzunk másképp....ennél nem számít a lóvé csak suhanjon az uszály..........
Akkor van egy eladó 24v - cossie-m 600ért ;) váltó és fék nélkül. Egye fene, a féket adom.
Ejha, van ára! :wink: :D
Ha nem számít :D Különben is, egyedi autó, egy van belőle az országban. Tulajdonképpen egy idős bácsié volt at autó aki csak hétvégente járt vele a kertjébe meglocsolni a virágjait. Csak azért adta el mert már a virágoskert kiszáradt és nem volt többé szüksége az autóra. :)
1980 Capri MK3
Iván

Post by Iván »

hát azt most pont nem venném meg Kedves Tibor!
és mi lenne a megoldás a motorszámra Soni?számbeütőm nekem is van!!összekoszolni meg és is összetudom utána a motor felületét.valami más egyéb öttlet.
A nem számit az kábé 100 papirt jelent nálam.A suhanjon az meg azt hogy van egy cimbim aki egy 1.9 Pdtdi audi A3-assal lófrál.nem láttam még autót ami jobban ment volna nála.őt akarom lenyomni.mert azt mondta"...soha nem lesz olyan kocsid amivel legyorsulsz!..."
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

Iván wrote:hát azt most pont nem venném meg Kedves Tibor!
és mi lenne a megoldás a motorszámra Soni?számbeütőm nekem is van!!összekoszolni meg és is összetudom utána a motor felületét.valami más egyéb öttlet.
A nem számit az kábé 100 papirt jelent nálam.A suhanjon az meg azt hogy van egy cimbim aki egy 1.9 Pdtdi audi A3-assal lófrál.nem láttam még autót ami jobban ment volna nála.őt akarom lenyomni.mert azt mondta"...soha nem lesz olyan kocsid amivel legyorsulsz!..."
Természetesen vicc volt, nem eladó :)
1980 Capri MK3
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Iván wrote:hát azt most pont nem venném meg Kedves Tibor!
és mi lenne a megoldás a motorszámra Soni?számbeütőm nekem is van!!összekoszolni meg és is összetudom utána a motor felületét.valami más egyéb öttlet.
A nem számit az kábé 100 papirt jelent nálam.A suhanjon az meg azt hogy van egy cimbim aki egy 1.9 Pdtdi audi A3-assal lófrál.nem láttam még autót ami jobban ment volna nála.őt akarom lenyomni.mert azt mondta"...soha nem lesz olyan kocsid amivel legyorsulsz!..."
Akkor úgy látszik, hogy egyesek nem merik nyomni neki.
1,9-es olajkályhát sok normálisabb autó lenyomja. :D T. Avensis 2,0 D4, hogy cégen belül maradjak.
Ford Capri MkI Essex
Iván

Post by Iván »

Szerintem az ára volt vicc:)
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Post by TÉCSÉ »

Iván :
hát azt most pont nem venném meg Kedves Tibor!
és mi lenne a megoldás a motorszámra Soni?számbeütőm nekem is van!!összekoszolni meg és is összetudom utána a motor felületét.valami más egyéb öttlet.
A nem számit az kábé 100 papirt jelent nálam.A suhanjon az meg azt hogy van egy cimbim aki egy 1.9 Pdtdi audi A3-assal lófrál.nem láttam még autót ami jobban ment volna nála.őt akarom lenyomni.mert azt mondta"...soha nem lesz olyan kocsid amivel legyorsulsz!..."
Ahhoz pedig 1 Cossie kéne..... :oops:
A számokra jobb ötletet ritkán találtak.... 8)
Ha felújítod a mocit , akkor aközben nem kunszt.... :shock:
A 100 papír kevés lesz a "nem számíthoz" képest , ha igazán jól akarod muzsikáltatni.... :cry:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
Iván

Post by Iván »

Azt az olaj kályhát elég nehezen nyomná le.....6mp alatt van százon,és onnan is ugyan ilyen tempóban gyorsul tovább...ültem benne,vezettem,elsőkerekes de ugy kiemeli az elejét mikor nyomod neki hogy beszarás.....nincs egy tonna az autó és 135 paci körül van
Post Reply