Üvegszálas elemek

mindenféle kapcsolódó technikai kérdés, megoldások, ötletek...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
driver
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 291
Joined: Sun Dec 26, 2004 6:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Szigethalom

üvegszálas elemek

Post by driver »

Én a SUHE pupomat szivesen felajánlom donornak. :D
CAPRiMANiA

Post by CAPRiMANiA »

Akkor megvan a megoldás. Ez a nagy, vagy a kicsi?

Én nem akarok suhe motorháztetőt, ha majd egyszer nagyon sok pénzem lesz (sohanapján) akkor egy gyárit szivesen csináltatnék.
User avatar
driver
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 291
Joined: Sun Dec 26, 2004 6:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Szigethalom

üvegszálas elemek

Post by driver »

Szerintem a kicsi,egy piros szinü motorháztetőből szedtem ki.Valoszinű hogy nálad is megfordult.
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

60-65k nekem picit sok egy motorháztetőért... :cry: elég sok mindenre tudom azt az összeget költeni (persze Caprira).

Kalaptartó nem aktuális, a hagyományos nem férne be a helyére a mélyládától. :twisted:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

azert remeltem, hogy nem o, mert ez most megint egy olyan helyzet, hogy ugyan eddig (tobbnyire) jo munkakat mutatott, aztan lehet remenykedni, hogy ez is az lesz... vagy nem.
en is dolgoztattam vele, jo lett, haverom is, az is, aztan a kovetkezo nem, es ujra nem...
hat bizakodjunk.
CAPRiMANiA

Post by CAPRiMANiA »

Én megcsináltatom vele az első spoileremen a lyukakat, és ha még futja rá, akkor a hátsó szárnyat. Részemről teljes a bizalom.
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

OFF

talalj ki vmit arra a szivosorra, amit mutattal nekem.

ON

jo lesz, ez meg fog tetszeni masoknak is es vegre lesz egy jo muanyagos ember! reszemrol is teljes bizalom, komolyan.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Nem tudom hogy kit érdekel, de esetleg más mestert nem lehetne megnézni? Én 2 megbizhatót ismerek, olcsobbak mint ami Mania irt, talán ők is jók lehetnek. Persze senki boltját nem akarom rontani, csak hát talán egy utánnajárást megérne....
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

megmondom a frankot:

en tanultam szerelni, fejlodok, amikor kell.... elegem lett a lakatosokbol is, nagy turelemmel, de mivel hegeszteni tudok, en lakatolok inkabb.
villamossag huzos, alig ertem, de szarok ra, az egyetlen dolog amim van a kocsira, az az ido. es most igy van ez a muanyagozassal is. haverom ert hozza, figyeltem ra, tudom mihez mi kell, meg fogom probalni hamarosan. sajat szakallamra, sajat automra, sajat kezemmel.
ha nem sikerul, kidobom es kezdem ujra, ez mar a STAGE 2 ugyis:)
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

CAPRI-3 wrote:megmondom a frankot:

en tanultam szerelni, fejlodok, amikor kell.... elegem lett a lakatosokbol is, nagy turelemmel, de mivel hegeszteni tudok, en lakatolok inkabb.
villamossag huzos, alig ertem, de szarok ra, az egyetlen dolog amim van a kocsira, az az ido. es most igy van ez a muanyagozassal is. haverom ert hozza, figyeltem ra, tudom mihez mi kell, meg fogom probalni hamarosan. sajat szakallamra, sajat automra, sajat kezemmel.
ha nem sikerul, kidobom es kezdem ujra, ez mar a STAGE 2 ugyis:)
:D
az biztos hogy ez a legjobb megoldás, mindent magadnak csinálni. De sokunknak nincs erre lehetősége... kiváncsi vagyok mi sül ki ezekből a projektekből!
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

az eredményre én is kiváncsi leszek. Nekem ugyanis a mostani hátsó szárny saját gyártásu darab, ráadásul csak egy leirásom volt hozzá hogy mit hogyan. Nem lett a legjobb, de hát nem is vártam többet. És persze a végén annyiba került, mint amikor megcsináltattam azt amit most akarok felrakni.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Nem tudom érdekel e valakit, de hátha...

Van nekem a motor alatt elöl alulról felcsavarozva egy porvédő üvegszálas müanyag. az autó elejétöl egész a bölcsőig beborítja a kocsi alját, igy nem megy be alulról a motortérbe a mocsok. Most nekem szét van szedve a verda, ezért ha kell valakinek ilyen és le tudja műanyagossal másoltatni, az szoljon, szivesen odaadom. Akit én tudok műanyagos az most nem tudja bevállalni, és kb 2 hét és kell már nekem is.
User avatar
Gabooca
márokosanistudnézni
Posts: 85
Joined: Tue Nov 08, 2005 3:38 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, III. ker.

Post by Gabooca »

Hosszas alkotómunka után hétvégére elkészül az üvegszálas géptetőm. :smt040

Akit érdekel, remélem még a Ford-tali elött tudok képeket felrakni a fórumra, de élőben vasárnap a Camponánál megnézheti (sajna nem a kocsimon).
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Gabooca wrote:Hosszas alkotómunka után hétvégére elkészül az üvegszálas géptetőm. :smt040

Akit érdekel, remélem még a Ford-tali elött tudok képeket felrakni a fórumra, de élőben vasárnap a Camponánál megnézheti (sajna nem a kocsimon).
Engem erdekelne, hany kilo lett? Itt 5 kilosat tudnak csinalni, a gyari 18kilos helyett.
User avatar
Gabooca
márokosanistudnézni
Posts: 85
Joined: Tue Nov 08, 2005 3:38 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, III. ker.

Post by Gabooca »

kb. 5 igen. még nem mértem le, vasárnap megmondom.
Post Reply