ANGOL ZÁSZLÓS Verda

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Franky »

Most jár le egyébként a műszakija.Ahol vizsgáztattam onnan küldtek értesítő levelet,hogy lassan jelenése lenne a kocsinak.
User avatar
Kassy
márokosanistudnézni
Posts: 84
Joined: Sun Nov 04, 2007 5:04 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Piliscsaba

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Kassy »

Hello. Ide válaszolok a te topicodba. Megvan az autom, most került alá a futomü, és kezdik a kasznit szélesiteni, és átalakitani soksok helyen..Mindenütt egy kicsit.. :) A felnieim már rajta voltak az auton, és foggalmam sincs honnan lehet szerezni.. Nem láttam én se még ilyet más auton. Talán itt a forum tagok tudnak valamit róla...
User avatar
FEFE
alkatrészbegyűjtő
Posts: 441
Joined: Sun Sep 17, 2006 2:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by FEFE »

Franky wrote:Most jár le egyébként a műszakija.Ahol vizsgáztattam onnan küldtek értesítő levelet,hogy lassan jelenése lenne a kocsinak.
Meglett a műszaki!!

Asszem 2 hete már megvan!! :ba:
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Franky »

Ügyesek vagytok:-)Már idomúl az autó a hálás gazdihoz:-)
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Bogyo28 »

Kassy wrote:Hello. Ide válaszolok a te topicodba. Megvan az autom, most került alá a futomü, és kezdik a kasznit szélesiteni, és átalakitani soksok helyen..Mindenütt egy kicsit.. :) A felnieim már rajta voltak az auton, és foggalmam sincs honnan lehet szerezni.. Nem láttam én se még ilyet más auton. Talán itt a forum tagok tudnak valamit róla...
gotti felni vásárolható ujonnan, csak legyen kb 1 capri ára a zsebedben, volt is valamelyik topikban....

http://www.gbsalpine.com/wheel/gotti/eng.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Kassy
márokosanistudnézni
Posts: 84
Joined: Sun Nov 04, 2007 5:04 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Piliscsaba

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Kassy »

Bogyo28 wrote:
Kassy wrote:Hello. Ide válaszolok a te topicodba. Megvan az autom, most került alá a futomü, és kezdik a kasznit szélesiteni, és átalakitani soksok helyen..Mindenütt egy kicsit.. :) A felnieim már rajta voltak az auton, és foggalmam sincs honnan lehet szerezni.. Nem láttam én se még ilyet más auton. Talán itt a forum tagok tudnak valamit róla...
gotti felni vásárolható ujonnan, csak legyen kb 1 capri ára a zsebedben, volt is valamelyik topikban....

http://www.gbsalpine.com/wheel/gotti/eng.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Fönök ur én nem tudni külföldiül, de kiváncsi volnék azért mennyibe fáj egy olyan mint az enyém N73s ha minden igaz.. Van ott árlista valahol? én nem látom. :oops:
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Tibi »

Kassy wrote: Fönök ur én nem tudni külföldiül, de kiváncsi volnék azért mennyibe fáj egy olyan mint az enyém N73s ha minden igaz.. Van ott árlista valahol? én nem látom. :oops:
http://www.gbsalpine.com/wheel/gotti/tarif_gotti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

aztán, hogy ez garnitúra vagy /10 dkg azt nem tudom
1980 Capri MK3
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Franky »

Szépek bakker!Majd utánajárok mennyi,de szerintem nem fogok rendelni a közeljövőben főleg újjat:-)))
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Tibi »

Franky wrote:Szépek bakker!Majd utánajárok mennyi,de szerintem nem fogok rendelni a közeljövőben főleg újjat:-)))
Újjat biztos nem :)
1980 Capri MK3
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by szszaby »

Tibi wrote:
Franky wrote:Szépek bakker!Majd utánajárok mennyi,de szerintem nem fogok rendelni a közeljövőben főleg újjat:-)))
Újjat biztos nem :)
Miért? Hátha kell neki egy 21. is. :mrgreen:
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: ANGOL ZÁSZLÓS Verda

Post by Bogyo28 »

Tibi wrote:
Kassy wrote: Fönök ur én nem tudni külföldiül, de kiváncsi volnék azért mennyibe fáj egy olyan mint az enyém N73s ha minden igaz.. Van ott árlista valahol? én nem látom. :oops:
http://www.gbsalpine.com/wheel/gotti/tarif_gotti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

aztán, hogy ez garnitúra vagy /10 dkg azt nem tudom
ami ott van az a per-stück ár. tehát 1 db felni szélességtől és középtől függően 350-570 euro. szerintem e körül lehet a BBS is, az is szerelhető...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Post Reply