Ati Capri

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
aticapri
márokosanistudnézni
Posts: 51
Joined: Thu Jun 19, 2008 9:43 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Re: Ati Capri

Post by aticapri »

Thx...
TomiCaPri
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 270
Joined: Mon Jun 04, 2007 10:30 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest - Csepel

Re: Ati Capri

Post by TomiCaPri »

Mi újság errefele, alakulgat a gépezet? 8-)
"Nagy célhoz hosszan visz az út"
User avatar
aticapri
márokosanistudnézni
Posts: 51
Joined: Thu Jun 19, 2008 9:43 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Re: Ati Capri

Post by aticapri »

Errefelé sajnos lassultak a dolgok, válság jön pénz megy, de nyárra készen lesz, mert jó lene megjelenni már vele egy pofavizitre. Kisebb karosszériamunka van még rajta, de eléggé jól állunk vele, szerintem egy jó húzós hét és irány homokfújni, csak mikor lesz az a hét nem tudom.... Festéshez alapozó, szórógitt, festék (Eleanor színe), Standox lakk megvan. Futóműhöz összes powerflex silent megvan. Szóval lenne haladás, de még a motor Grancinál, ami még egy összeget felemészt és erre gyűjtögetek most. Közben beesett egy Fiat 500, de félreraktuk, mert arra sincs idő. A srácokkal akikkel csináljuk(karosszériások) jövőre indítjuk a vállalkozást, de most majdnem belefulladnak a munkába, én is napi 8h a gyógyszertárba, 5h náluk dolgozok. Remélem télre megvagyunk a kasztnival és a festéssel, akkor már csak kárpit illetve apróságok maradnak...na ez lesz a végzetem. Az autót sikerült amúgy kivonni és januárban átírom most már tényleg, mert lassan eléggé hülyén érzem magam miatta. Kipuffot barátom csinálja illetve az új kábelköteget is. Tehát így összeszedve soknak hangzik nekem is , de remélem megoldjuk a problémát és hamarosan az új képeket töltöm fel ide....

Rengeteg mindent tudnék még írni, de máris megyek tovább dolgozni.... ígérem jelentkezem.....
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Re: Ati Capri

Post by gizmo »

ez úgy hangzik, hogy minden sínen van! :-D
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
aticapri
márokosanistudnézni
Posts: 51
Joined: Thu Jun 19, 2008 9:43 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Re: Ati Capri

Post by aticapri »

gizmo wrote:ez úgy hangzik, hogy minden sínen van! :-D
Igen, próbálkozok sínen tartani mindent.... :drive:
Post Reply