Kassy 2.8i caprija

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Smt
szerszámadogató
Posts: 20
Joined: Sat Jul 04, 2009 3:48 pm

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Smt »

Próbáld meg többször, nekem bejöttek a képek.
:oops:
A helyesírási hibákkal egyet értek, de a képek és az alkotások javítják a tendenciát.
:mrgreen:
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by szszaby »

Az utolsó három kép nem jön be.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Tibi »

Smt wrote:Próbáld meg többször, nekem bejöttek a képek.
:oops:
A helyesírási hibákkal egyet értek, de a képek és az alkotások javítják a tendenciát.
:mrgreen:
Nekem is betöltődik. Jó munka gratulálok ! Hibákat tényleg illene javítani, ez nem vicces vagy mókás hanem röhejes.
1980 Capri MK3
User avatar
Kassy
márokosanistudnézni
Posts: 84
Joined: Sun Nov 04, 2007 5:04 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Piliscsaba

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Kassy »

Akkor én is teszek fel pár uj képet amit utoljára csináltam kintjárva a vasnál. Hát Sanyi tényleg van pár helyesírási hiba, de az nem befojásolja a végerdményt :D
Bogyóbá a lökös elviekben van másik, csak sehogyse tudjuk összehozni a találkát az illetövel, és nem is hiv azota hogy mikor mehetnék érte, szóval lehet másik után kell nézzek, de semmiképpen sem ezek mennek vissza. Aztán lassan elkezdenék fényezöt keresni. HA valakinek van jó ajánlása megköszönném. Nem kell gyors munka, csak türelmes legyen és földi áron dolgozzon.
Attachments
Kép 011f.jpg
Kép 012.jpg
Kép 013.jpg
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by TÉCSÉ »

:smt023
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by szszaby »

Alakul, jó lesz az.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Bogyo28 »

van uj löki ha kell...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Smt
szerszámadogató
Posts: 20
Joined: Sat Jul 04, 2009 3:48 pm

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Smt »

Utólagos elnézést a helyesírási hibákért, nagyrészt javításra került az oldal. :oops:
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Tibi »

Smt wrote:Utólagos elnézést a helyesírási hibákért, nagyrészt javításra került az oldal. :oops:
Nekem azért szúrta nagyon a szemem mert nem csak sima csevegés folyt hanem a honlapon reklámozod a munkád -> talán így komolyabban veszik a dolgaid. Egyébként jó lesz a talicska !
1980 Capri MK3
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Franky »

Szépen haladtok.A hátúlja nagyon tetszik.Azok a lámpák tök jók!!Hol tartotok most?Képek?
User avatar
Kassy
márokosanistudnézni
Posts: 84
Joined: Sun Nov 04, 2007 5:04 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Piliscsaba

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Kassy »

hát nem nagyon halad a projekt. Még mindig a kasznisnál áll. Elvileg az utolsó simitások vannak rajta, de kezdem elveszteni a reményt hogy valaha készlesz. Sajnos én is nagyon elfoglalt vagyok ugyhogy egyenlöre kilátásban sincs milesz vele a folytatás...
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Franky »

Hááát kár lenne épp most feladnod.Már nincs visszaút.Vagy akkor kellett volna eladnod mikor még bele sem kezdtél.Már így amennyiben van nem tudsz mit csinálni be kell fejezni!!:-)De egy dolog vígasztaljon.Ha 5 évbe is tellik akkor is különleges és szép verda lesz és amikor az első útjára mész vele akkor majd azt mondod,hogy megérte várni:-)
User avatar
tomtom
egyedülisszerelhet
Posts: 779
Joined: Tue Jan 25, 2005 1:58 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Kaposvár

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by tomtom »

Franky wrote:Hááát kár lenne épp most feladnod.Már nincs visszaút.Vagy akkor kellett volna eladnod mikor még bele sem kezdtél.Már így amennyiben van nem tudsz mit csinálni be kell fejezni!!:-)De egy dolog vígasztaljon.Ha 5 évbe is tellik akkor is különleges és szép verda lesz és amikor az első útjára mész vele akkor majd azt mondod,hogy megérte várni:-)
OFF:

bocs, de nekem mindig lebassza a biztit, ha ilyet látok leírva (hallani még durvább...) : tellik.
helyesen telik.
felsorolnék még egy-két echte budapesti borzalmat: tölle (ú, ez fáj a legjobban, helyesen: tőle), rolla (mintha csikorogna a kréta a táblán, helyesen róla), hüttő (mondanom se kellene, hogy hűtő), stb, stb.
éltem bp-n 4 évet, de ezeket nem bírtam megszokni. ha pl. a virágárus, vagy a festékkereskedő, vagy csak egy utas a villamoson így beszélt, rögtön kezdtem szimpatizálni a tömeggyilkosokkal, és egyéb radikális embergyűlölő szervezet aktivistáival. egyébként több nagy magyar "sztár" is beszél így a televízióban és egyéb médiumokban, de ott csak a nagyanyai vonal a fontos, nem a beszédhiba nélkülözése. elnézést a kifakadásért! figyeljetek oda, mert a gyereketek majd úgy beszéli a magyart, ahogy ti!

ui.: nem akartam az officialgrétsitanárúrsüni labdáját leütni, de sajnos párszor elpattogott szabadon már ez a labda...

ON
- capri mkII '76 2.3
- tau tcII '79 1.6 GT
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Bogyo28 »

tomtom wrote:mert a gyereketek majd úgy beszéli a magyart, ahogy ti!
és az miért baj? lehet hogy már nem is magyarul kell majd beszéljenek, a nagy globalizáció hoz majd valami közös egyetemes nyelvet (ami szerintem nem lenne hátrány). DE! ez itt egy autos forum, nem nyelvtani!
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: Kassy 2.8i caprija

Post by Franky »

Kedves Tomtom!
Kassy verdájára írtam megjegyzést.Valóban csatlakozom az előttem szólóhoz,hogy ez egy autós fórum nem pedig nyelviskola.Biztos Te még sosem voltál úgy,hogy 2x nyomsz meg egy billentyűt vagy helytelenűl írsz le egy szót és talán ez a hobbid,hogy van egy olyan progid ami a helytelenűl leírt szavakat vadássza és figyelmeztet Téged.Szerintem ha szeretsz ilyen témával foglalkozni nyiss itt egy blogot "Álljunk meg egy szóra" címmel(ha már Grétsy tanárúrral jössz) és ha valaki úgy érzi,hogy tanúlni szeretne Tőled akkor biztosan megkeres.Másrészről...valóban vannak súlyos helyesírási problémák én is találkoztam itt ilyennel de eszem ágában sem fordúlt meg kizárólag kioktatási céllal visszajelezni az illetőnek,hogy figyeljen oda.Továbbá súlyos hibának tartom,hogy valakinek a családját is mellékesen belevonod.Most tényleg szerinted akinek gyereke van bárki közül aki itt fórumozik és esetleg vét egy-egy hibát és ezért szinte felelőségre vonod és a gyerekeit is minősíted a szülői hozzáértéssel egyaránt az már tényleg dúrva.Szerintem legközelebb ha beleolvasol valakinek a blogjába akkor a témával kapcsolatosan nyílvánúlj meg.Vannak iratlan és írott etikai szabályok egy internetes oldalon...szerintem.Nem sértegetünk és nem minősítünk senkit amíg nem ismerjük.Nyílván akik ezen a fórumon vannak és személyesen is ismerik egymást azok megengedhetik maguknak,hogy úgy beszéljenek egymással ahogy és adják egymásnak az ívet de mi nem ismerjük egymást(max az érdeklődési körünk egyforma a Caprit illetően).Szerintem van még pár ember akiket kijavítottál már itt ugyan ilyen ismeretségi múltal.No 1 szónak is 100 a vége legközelebb a témával kapcsolatban írj ha már írsz.Ha találsz hibát a levelemben légyszi ne jelezd.Ha esetleg válaszolni szeretnél előre mondom,hogy csak Capri témában vagyok hajlandó írogatni embereknek.No további jó fórumozást.Üdv:Franky
Post Reply