Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Post Reply
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

Elfogadva a tanácsot, elkezdjük ide feltenni a kpeket az épülő Capriról, reélem sok képpel tudunk szolgálni
Attachments
1311311.jpg
1311311.jpg (16.93 KiB) Viewed 8925 times
P1000101.jpg
P1000102.jpg
P1000106.jpg
P1000108.jpg
P1000110.jpg
P1010050.jpg
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by szszaby »

Alakul a gép.
Alá van bakolva valahogy, hogy ne csavarodjon el a kasztni?
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Tibi »

Miben nyilvánul meg az egyedisége? Képek persze jöhetnek, meg némi szöveg is !
1980 Capri MK3
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

szszaby wrote:Alakul a gép.
Alá van bakolva valahogy, hogy ne csavarodjon el a kasztni?
Igen, alá is van bakolva, meg mielőtt ki lett szedve a belső küszöb behegesztettem két merevítést, úgyhogy meg sem mozdult.
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

Tibi wrote:Miben nyilvánul meg az egyedisége? Képek persze jöhetnek, meg némi szöveg is !
Hát megpróbálunk kisebb dolgokat általakítani, pl elől ez a köténylemez szerűség valami Dodge Challanger es szeretne látni, hátul is megszüntetjük a kis beugrő, kiugró dolgokat. Más kilincsek lesznek, egy 166 os Alfa-ról és ami még ütközben eszünkbe jut:)
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by levelboss »

Nagyon kemények vagytok! Remélem szépre sikerül!

Ezt az autót én is megnéztem, amikor eladó volt, de az állapota miatt nem vettem meg. Kicsit gondolkodtam rajta, h mennyibe lenne megcsináltatni, de akkor nem volt rá keret. Többször eszembe jutott, h hova kerülhetett? "remélem valaki megcsinálja..." Jó látni az autót! :wink:
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by holecz »

Geriike wrote:
Tibi wrote:Miben nyilvánul meg az egyedisége? Képek persze jöhetnek, meg némi szöveg is !
Hát megpróbálunk kisebb dolgokat általakítani, pl elől ez a köténylemez szerűség valami Dodge Challanger es szeretne látni, hátul is megszüntetjük a kis beugrő, kiugró dolgokat. Más kilincsek lesznek, egy 166 os Alfa-ról és ami még ütközben eszünkbe jut:)
Előszöris Üdv Geriike!!Nem akarok beleszólni az építésbe,csak érdeklődöm hogy miért akarod Dodge Challengeresre átalakítani a Caprit???Pont az eleje a nagyon egyedi ennek az autónak! :wink: (természetesen a többi része is gyönyörű) nem tetszik az autó úgy ahogy van???
:?
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

holecz wrote:
Geriike wrote:
Tibi wrote:Miben nyilvánul meg az egyedisége? Képek persze jöhetnek, meg némi szöveg is !
Hát megpróbálunk kisebb dolgokat általakítani, pl elől ez a köténylemez szerűség valami Dodge Challanger es szeretne látni, hátul is megszüntetjük a kis beugrő, kiugró dolgokat. Más kilincsek lesznek, egy 166 os Alfa-ról és ami még ütközben eszünkbe jut:)
Előszöris Üdv Geriike!!Nem akarok beleszólni az építésbe,csak érdeklődöm hogy miért akarod Dodge Challengeresre átalakítani a Caprit???Pont az eleje a nagyon egyedi ennek az autónak! :wink: (természetesen a többi része is gyönyörű) nem tetszik az autó úgy ahogy van???
:?
Természetesen tetszik, ezért esett erre a választás, csak van egy két dolog, amin úgy döntöttünk, hogy változtatunk. Nem tetszik a köténylemeznél a túl sok kivágás, meg túl szögletes, szerintünk. Így egy kicsit egyedibb lesz, de azért komolyabb változtatás mégsincs, és marad Capri.
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

levelboss wrote:Nagyon kemények vagytok! Remélem szépre sikerül!

Ezt az autót én is megnéztem, amikor eladó volt, de az állapota miatt nem vettem meg. Kicsit gondolkodtam rajta, h mennyibe lenne megcsináltatni, de akkor nem volt rá keret. Többször eszembe jutott, h hova kerülhetett? "remélem valaki megcsinálja..." Jó látni az autót! :wink:
Hát mondhatjuk, hogy jó kezekbe került, megpróbálunk mindent megcsinálni rajta, és nem úgy, ahogy előzőleg volt, ugyanis vannak helyek ahol 1 cm es gittet találtunk illetva a hibás részek általában úgy voltak kijavítva, hogy egymásra lapolva felhegesztettek egy valaha metál kék autóról lemezeket, gyönyörű volt:S Homokfúvással kapcsolatban valakinek nem lenne ötlete? Előre is köszi
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

A mai eredmények:
Attachments
P1000121.jpg
P1000122.jpg
P1000123.jpg
Ezut már csak két pontal volt idő odatenni, de holnap a helyére kerül...
Ezut már csak két pontal volt idő odatenni, de holnap a helyére kerül...
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by levelboss »

Geriike wrote:
levelboss wrote:Nagyon kemények vagytok! Remélem szépre sikerül!

Ezt az autót én is megnéztem, amikor eladó volt, de az állapota miatt nem vettem meg. Kicsit gondolkodtam rajta, h mennyibe lenne megcsináltatni, de akkor nem volt rá keret. Többször eszembe jutott, h hova kerülhetett? "remélem valaki megcsinálja..." Jó látni az autót! :wink:
Hát mondhatjuk, hogy jó kezekbe került, megpróbálunk mindent megcsinálni rajta, és nem úgy, ahogy előzőleg volt, ugyanis vannak helyek ahol 1 cm es gittet találtunk illetva a hibás részek általában úgy voltak kijavítva, hogy egymásra lapolva felhegesztettek egy valaha metál kék autóról lemezeket, gyönyörű volt:S Homokfúvással kapcsolatban valakinek nem lenne ötlete? Előre is köszi
Örülök! :ru: Jó h megcsináljátok! Mi is gondoltuk h elég tré állapotban lehet, de azt gondoltuk h amit már megcsináltak az már jó... :?
Habár ahoz képest, h a srác azt bizonygatta h ez már 80%-ig ki van lakatolva és ő már csak rádob vmi nevetségs összegért (nem emlékszem pontosan de vmi 15-50 között mondta) egy fényt mert a haverja megcsinálja és akkor már jó is...:S
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

Hát igen, mondta, hogy ő nyert másikkal szépségversenyt is, csak azt feljtette el mondani, hogy a szobrászat volt, és gittből volt a kocsi.. na mind1. Úgyvagyunk vle, hogy inkább mostmár kicserélünk mindent, 2 tábla lemezből kijön, az meg nem olyan drága.:D De nagyon taknyolós módon volt megcsinálva minden, inkább ne nyúlt volna hozzá. Hát ez van, de így legalább, ha készlesz, nem fog meglepetés érni, hogy itt ott miért púposodik a festék, mert nem fog. Remélem:D
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Hattyu »

levelboss wrote:
Geriike wrote:
levelboss wrote:Nagyon kemények vagytok! Remélem szépre sikerül!

Ezt az autót én is megnéztem, amikor eladó volt, de az állapota miatt nem vettem meg. Kicsit gondolkodtam rajta, h mennyibe lenne megcsináltatni, de akkor nem volt rá keret. Többször eszembe jutott, h hova kerülhetett? "remélem valaki megcsinálja..." Jó látni az autót! :wink:
Hát mondhatjuk, hogy jó kezekbe került, megpróbálunk mindent megcsinálni rajta, és nem úgy, ahogy előzőleg volt, ugyanis vannak helyek ahol 1 cm es gittet találtunk illetva a hibás részek általában úgy voltak kijavítva, hogy egymásra lapolva felhegesztettek egy valaha metál kék autóról lemezeket, gyönyörű volt:S Homokfúvással kapcsolatban valakinek nem lenne ötlete? Előre is köszi
Örülök! :ru: Jó h megcsináljátok! Mi is gondoltuk h elég tré állapotban lehet, de azt gondoltuk h amit már megcsináltak az már jó... :?
Habár ahoz képest, h a srác azt bizonygatta h ez már 80%-ig ki van lakatolva és ő már csak rádob vmi nevetségs összegért (nem emlékszem pontosan de vmi 15-50 között mondta) egy fényt mert a haverja megcsinálja és akkor már jó is...:S
"Mindenki másképp csinálja" :mrgreen:
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

Na ja, így is lehet nézni:) Bár jobban örültem volna, ha inkább nem csinálja... :mrgreen:
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Hattyu »

Geriike wrote:Na ja, így is lehet nézni:) Bár jobban örültem volna, ha inkább nem csinálja... :mrgreen:
Nekem is voltak meglepetések a Taun,volt nekem is fél centi meg centis vastagságú Gitt réteg,és persze a lakatos munkák is "nagyon szépek" :h:
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
Post Reply