Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

Franky wrote:Hali!Franky vagyok,még nem ismersz :-) Nagyon frankó az eleje a kocsidnak. Pont ilyen projekten gondolkodtam én is,hogy így mélyebbre kerülnének a lámpák. Nagyon jófej! Az e30-as lámpákat mennyiért lehet szerezni? Könnyen bemegy az eredeti helyére? Ezen már régóta agyalok de egyenlőre távoli tervek,mert előbb kell szereznem egy másik Caprit mert az enyémet nincs szívem megbontani. 1szó mint 100 dögös lesz a kocsi. Nyomassál fel több képet a jelenlegi állapotról. Csövi:Franky
Hello! Igen, Bogyónak igaza van sajnos, most kbb egy hónap pihi, de egyenlőre az autóra is várunk a futmű miatt. Kb addigra kapjuk vissza mire haladni is tudunk vele. Egyébként attól függ milyet veszel: Van a sima az nem túl drága, 30000 körül van egy pár, aztán jön az Angel Eye-os aztán a síküveges és aztná ami ebben van a fekete házas síküveges. E-bayről rendeltük egyébkét, ott találsz mindenfélét. Bár a sima verziót nem biztos, hogy érdemes onnan rendelni, az nem sokkal drágább itthon sem. De ez a feket kb 40 e volt olcsóbb kint. Az, hogy könnyeb be megy az túlzás.:) Nagyobbra kell csinálni az egész házát, illetve ki kellett találni egy komplett felfogatást hozzá, de ez még nálunk sem 100% os, ha visszakapjuk az autót, akkor még változtatok rajta.

Hát röviden ennyi.:)
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Franky »

Köszi az infóáradatot:-)Most aztán lesz időm gondolkodni mi legyen:-)))Ha adhatnék egy jó tanácsot de inkább legyen észrevétel.Annyira dögös és szép az a Capri gravírozás,hogy a hátúlja teljesen disszonáns vele a kalapált ford felirattal.(bocsi:-) )Én megpróbálnám hasonlóan igényesre csinálni.Lehet fényezve szebb lesz de akkor már rendesen az írott betűkkel az oválba bele kellene.Bocsi nem fikázás csak észrevétel:-))
User avatar
Geriike
nemleszgondhasegítis
Posts: 111
Joined: Tue Jul 03, 2007 11:24 am

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Geriike »

:):)
Az gittel, illetve cinnel javítva lesz, csak az apróságokra még nem volt idő:) Hát ez a különbség a vízes vágó, és a kézi munka között.:)
Franky
szerszámadogató
Posts: 32
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:52 pm

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Franky »

Tényleg kíváncsi vagyok a végeredményre,mint szerintem többen is.
User avatar
Gáborka
egyedülisszerelhet
Posts: 519
Joined: Sun Aug 08, 2010 9:26 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd,Budapest

Re: Megpróbáljuk egyedire - Capri MkIII

Post by Gáborka »

minden elismerésem ...kellemes és gusztusos darab már most :-)
FORD CAPRI MK1 V4 1.7
Post Reply