Iván

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Iván

Re: Iván

Post by Iván »

igy van szétdúrrantva a belseje:
SSA42499.JPG
SSA42498.JPG
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

ilyenből van nekem 4 darab.el szeretném passzolni igaz kicsit körülményesn :lol:
szal ez még az autón van de ha megveszi valaki akkor én veszek az árából 4 garnitúra kerékanya csavart és felujjitom a régi felniket.ezután már viheti aki megnyerte.
SSA42493.JPG
meg még csere is érdekelne hasonló értékű dologra.a felniket 30 000+póstára tartom.ha eltudjátok el is vihetitek.
User avatar
sony5
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 249
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:17 am

Re: Iván

Post by sony5 »

Iván wrote:sikerült kiszedni köszönöm a segitséget!!
rájöttem a probléma forrására:
azt hogy az oldalsó levegőbefúvó nyilásokon illetve az ablaknál sem jön "túl meleg" levegő a következő okozza:
ha a kart abba az állásba fordítjuk ahol ez az opció elérhetővé válik nincs semmi gond ugyanis a terelőlemez zár rendesen,de....
az oldalsó szellőzők kilépő nyílása magasabban van a fűtőventillátornál és ily módon a befujt hideg levegő nem melegszik át rendesen azaz sehogysem csak ugy simán kitávozik oldalra a maga természetes valójában.ennyi. :cry:

ezt én is így vettem észre,de nem hittem hogy az akkori okosok ennyire elnézték volna a dolgot és felfelé nem eszkábltak normális fűtést,ez nem volt túl okos dolog! :h: :nem:
egy ilyen autó és nincs fent fűtés :?:
Capri 1974 MKII
Capri 1981 MKIII
Mondeo Kombi MKIII
User avatar
DavidMolnar
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 307
Joined: Fri Apr 13, 2007 11:42 am

Re: Iván

Post by DavidMolnar »

A szelőztetés gyárilag ilyen, kivéve a heavy duty kivitelt, ott a szélső szellőzőkön is tud meleg levegőt fújni. Gondolom skandináv modellekbe rakták ezt.
Image
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

hevi gyuti kivitel?ilyenről még nem is hallottam.ez mit tartalmazott?
User avatar
DavidMolnar
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 307
Joined: Fri Apr 13, 2007 11:42 am

Re: Iván

Post by DavidMolnar »

Jó szar képet sikerült csinálni, de a felső a standard, alsó a heavy duty fűtés, pirossal kiemeltem az extráját, persze csak szakaszosan, igazodva a robbantott ábrához.
fűtés.jpg
Image
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

nem sikerül visszarakni...a radiátor csövei nem akarják az igazságot :evil:
User avatar
DavidMolnar
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 307
Joined: Fri Apr 13, 2007 11:42 am

Re: Iván

Post by DavidMolnar »

:?:
Image
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

a ventillátor a helyére ugrik meg már a furatok is majdnem jukon vannak csak nem tudom átnyomni a radiátor csöveit a kasztni lyukán :evil:
majd meegpróbálom megint. a kábeleket sikerült lehúzni mikor levettem persze megfigyelés nélkül.
az jó ha balról az első az ilyen zöldes a második a ventillátorról jön le a harmadik meg pirosas.
azt a fura kis fütyi szerű sarut meg összedugtam egy ellendarabbal aminek a kábele hasonló színű volt....remélem nem fogok kigyulladni :wink: :|
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

jáák ják ják ják ják.visszaszenvedtem.nem is volt olyan nagy szenvedés.beillesztettem a boxot megtámasztottam jobbról a csövet meg beütötem a helyére egy csavarnyúzóval.ugy ment mint a karika csapás....csap csap :lol:
remélem a kábelek jó sorrendben vannak meg iylesmi :|
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

mit hova kössek fel ne gyulladjak már! :lol:
a +12 jelzésre gondolom akksiról állandó áram kell mert az óra ugye nem állhat meg.a jobb oldali sarura a test megy.a két izzóra pedig +12 helyzetjelzőröl?mondjuk... :|
ra.JPG
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Iván

Post by szszaby »

Minek kérdezed ha tudod. :mrgreen: De biztit azért köss a rendszerbe.
Ford Capri MkI Essex
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

negatív Szabykám....de nem az amit irtam vagy amit irtál,hanem a működés.nem világít semmi meg nem is ketyeg.szerintem azért mert amikor zárlatos volt a kocsi és kivezettük a helyzetjelzőnek a vezetékét akkor nem csináltunk visszacsatolásokat sem a műszerfal világításra meg sehova.ughogy ezt majd meg kell ejtenünk...NEKÜNK...NEkem meg NEKED...MI
de most van egy kis problémám,összeraktam meg minden el is indult feltöltöttem fagyival.a termó nyitott is rendesen és egyebek.eccer csak észrevettem hogy kúszik fölfelé a vízhőfok meg az üzemanyag.a víz az megállt a piros előtt kicsit még visszább is esett de a benya...az.....még a mutató se láccik úgy kilendül...na ez mi lehet?valami testre és zárlatos vagy mifasz?
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Iván

Post by szszaby »

Kontakt hiba, valszeg nincs normális test.
Ford Capri MkI Essex
Iván

Re: Iván

Post by Iván »

ááúúó fákk...most szedhetem szét megint.pedig még sose nem volt ilyennel bajom.eddig.
Post Reply