Klub élet feltámasztása

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Igen fájó,részemről is,ez a jelenlegi helyzet,még azon emberkék is akik jól ismertük-ismerjük egymást,még mi sem találkozunk rendszeresen,próbálok változtatni ezen,de rohadt ritkán látom a régi arcokat is,az újak-újabbak meg nem mennek el találkozókra,ahol megismerkedhetnének esetleg a tapasztalt márkatársakkal. Csak a fórum van,ez az egyetlen lehetséges kapcsolat,a távolságok és az időhiány miatt,nem csoda hogy mindenki egyedül érzi magát ha le sincs sz@rva a hozzászólása és elkedvetlenedik. Az a tapasztalatom,hogy akiknek igazán nem kéne,még azok is belesz@rnak a Capri fórumba. Gondolok itt arra hogy: Hozzászólt valami sügér újonc-válaszoljunk,építéséhez,kérdéséhez,tököm tudja,de írjunk rá,az is lehet hogy haláli f@szagyerek,csak még nem ismerjük,ha nem írunk,nem is fogjuk. Nálam a másik,hogy a tavalyi találkozókról a kutya sem hozott ide semmit,egyedül én voltam olyan marha? De még azokra sem volt semmi reakció. Majálisról meg Balatonboglárról raktam fel képeket de semmi vélemény vagy beszólás.. Részemről épp szétfele szedem a Caprit mert kaszni javítás,alvázvédelem és futómű megújítása,valamint motorcsere előtt áll. Ettől még tervezem hogy fel fogok tűnni a talikon és itt is. Amúgy érdekelne a Tau is Töcs,én is szeressem 8-)
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: Klub élet feltámasztása

Post by adam »

stpetya wrote: Thu Apr 27, 2017 8:40 pmRészemről épp szétfele szedem a Caprit mert kaszni javítás,alvázvédelem és futómű megújítása,valamint motorcsere előtt áll.
Várjuk, dokumentáld! Kérünk véleményt a külsős szakemberekről.
stpetya wrote: Thu Apr 27, 2017 8:40 pmAmúgy érdekelne a Tau is Töcs,én is szeressem 8-)
Nekem sok is amit látok belőle a garázsban :twisted:
Sosem lesz kész, csak alakul...
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

stpetya wrote: Thu Apr 27, 2017 8:40 pm Igen fájó,részemről is,ez a jelenlegi helyzet,még azon emberkék is akik jól ismertük-ismerjük egymást,még mi sem találkozunk rendszeresen,próbálok változtatni ezen,de rohadt ritkán látom a régi arcokat is,az újak-újabbak meg nem mennek el találkozókra,ahol megismerkedhetnének esetleg a tapasztalt márkatársakkal. Csak a fórum van,ez az egyetlen lehetséges kapcsolat,a távolságok és az időhiány miatt,nem csoda hogy mindenki egyedül érzi magát ha le sincs sz@rva a hozzászólása és elkedvetlenedik. Az a tapasztalatom,hogy akiknek igazán nem kéne,még azok is belesz@rnak a Capri fórumba. Gondolok itt arra hogy: Hozzászólt valami sügér újonc-válaszoljunk,építéséhez,kérdéséhez,tököm tudja,de írjunk rá,az is lehet hogy haláli f@szagyerek,csak még nem ismerjük,ha nem írunk,nem is fogjuk. Nálam a másik,hogy a tavalyi találkozókról a kutya sem hozott ide semmit,egyedül én voltam olyan marha? De még azokra sem volt semmi reakció. Majálisról meg Balatonboglárról raktam fel képeket de semmi vélemény vagy beszólás..
Igazad van, de bízzunk benne, hogy az elmúlt hetekben beszéltek miatt egy páran még felszívják magukat, és tanulva a múltbéli hibákból megpróbáljuk életben tartani ezt a közösséget. Ha ezt csak egy páran is tesszük, hát legyen. A kis közösség összetartóbb, és nem utolsó sorban könnyebb egyeztetni. :-D
stpetya wrote: Thu Apr 27, 2017 8:40 pm Részemről épp szétfele szedem a Caprit mert kaszni javítás,alvázvédelem és futómű megújítása,valamint motorcsere előtt áll. Ettől még tervezem hogy fel fogok tűnni a talikon és itt is. Amúgy érdekelne a Tau is Töcs,én is szeressem 8-)
Csatlakozom az "Engem érdekel" táborhoz!
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Gáborka
egyedülisszerelhet
Posts: 519
Joined: Sun Aug 08, 2010 9:26 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd,Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Gáborka »

Ez igen Uraim igy kell ezt csinálni ...engem is érdekel mindenféle remek történet ami felkerül a fórumra ..akkor égjen még az a villany :-D
FORD CAPRI MK1 V4 1.7
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Gáborka wrote: Fri Apr 28, 2017 4:09 pm Ez igen Uraim igy kell ezt csinálni ...engem is érdekel mindenféle remek történet ami felkerül a fórumra ..akkor égjen még az a villany :-D
:metla:
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Akár a következő talin kezdhetnénk elölről az egészet: van egy csomó régi arc, akik ismerik egymást, van egy csomó új, aki senkit, és van egy csomó régi arc, akik viszont nem ismerik a régi arcokat sem (nagy részét) :shock:
En részemről tervezem a következően a részvételt, akar caprival, akaá anélkül... ismerkedési estet rendezünk :mrgreen:
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Én személy szerint benne vagyok, bár valószínű autó nélkül. De ahogy már elhatároztam, ez nem lehet kifogás. Ez alól talán kivétel, (még a szervezés megkezdése előtt szólok) hogy június 19-től július 20-ig külföldön leszek, akkor semmiképp sem tudok jelen lenni. De ezen időintervallumot leszámítva bármikor megoldom.
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Gáborka
egyedülisszerelhet
Posts: 519
Joined: Sun Aug 08, 2010 9:26 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd,Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Gáborka »

Én is azon leszek,hogy lejussak ha csak egy napra is de mindenképp megmutatom a csúnya arcom..még ha capri nélkül is de 7év forumozgatás után illendő személyesen is megköszönni Bogyónak,Szabynak,Joenak ...és sok mindenki másnak a sok segítséget,és bíztatást ( sajnos bele estem én is sok más klubtársal együtt a csak caprival megyek talira szindrómába ,de felfogtam ennek a dolognak főleg az azonos érdeklődésű egyénekről kéne leginkább szólnia..kocsik jönnek mennek ..épülnek,pihennek,pusztulnak,szépülnek...de a csapat a lényeg )már csak az a nagy kérdés mikor és hova is? :ru:.....nem szemrehányás képpen de kb még mindig csak 5-6-an beszélgetünk ami a hullaházhoz képest remek,és én ennek is örülök ,de hol van a 381regisztrállt jóember...meg a Vezérek :pia:nekem is van Családom, 37 éves öregember vagyok :lol: ,építkezős házam, húzós retek melóm ...arra van időd amire akarod hogy legyen ...nyilván nem a gyermek és az asszony rovására..a saját rengeteg szabadidőmből szakítok ide is egy kis darabot :ru:
FORD CAPRI MK1 V4 1.7
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Teljesen igazad van Gáborka,a csapatról kell hogy szóljon. A márka szeretete összehozza és a közös programok kovácsolják össze a társaságot. :-)
A regisztrált felhasználókat tekintve meg,pár évente az egyharmadukat kitörlik a fórumról,mert kitudja minek regisztrált ha sohasem szól hozzá :?:
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

adam wrote: Fri Apr 28, 2017 8:28 am
stpetya wrote: Thu Apr 27, 2017 8:40 pmRészemről épp szétfele szedem a Caprit mert kaszni javítás,alvázvédelem és futómű megújítása,valamint motorcsere előtt áll.
Várjuk, dokumentáld! Kérünk véleményt a külsős szakemberekről
Rajta vagyok :-)
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Kérdés. Várjunk egy, a vezetőség által kijelölt időpontra, vagy szervezzünk egyet saját magunk?
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Az van,hogy szervezetten is van évente 2-3-4 alkalom ahol összeakadhatnának akiknek igénye van rá,akár mások rendezvényein is,nem csak klub-sajáton. Itt a fórum arra hogy ezt megbeszéljék,leszervezzék az egyének,el lehet kezdeni. Itt megjegyzem hogy nincsenek feltéve,megosztva a veterános rendezvények itt a fórumon. Voltam olyan f@sz hogy lemaradtam az outletes taliról,utólag hallottam hogy volt már,az ember annyira elfoglalt a saját kis sz@ros életének hétköznapjaival... Lehet ha ide felteszi valaki hogy lesz,itt láttam volna mert naponta figyelem a fórumot.
Személy szerint már az évi egy alkalommal is boldog lennék,ha megjelennének talikon jópáran a fórumról,vagy autóval vagy anélkül. Vannak akik összejárnak most is,de Ők össze vannak már szokva. Akik meg kb. senkivel sincsenek összeszokva még,azok véleményem szerint,nem lenne büntetendő,ha találkoznának vezetőségi engedély nélkül,sőt,öröm boldogság hogy fejlődik valahová a Capris társadalom és nem negatív irányba mint jelenleg.
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Részemről lehetne akár egy totalcar-os parkoló parádé is, vagy egy komáromi Usa autós tali. Ha összejönne 3-4 ember, az már elég lehet valamire.

Kezdetnek Ford Majális (2017.06.10)?
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Bogyo28 »

Üdv!
Idèn èn sem vagyok a toppon a forum látogatásával, ez most ilyen. Telefonon bármikornl elèrtek, vagy vasárnaponta a mühelyben mindig ott log egy kissebb csapat, oda is lehet jönni dumálni ha valakinek van kedve. De sajnos az is sok mindent elmond, hogy a 2 ève rendelt ès kifizetett szèlvèdök kb 70%-a mèg mindig nálam van. Nem kell azt várni az emberektöl hogy forumozzanak capri ügyben ha mèg a kifizetett alkatrèszeket sem viszik el. Ez most ilyen világ. Ot premier-en pl innen Joe volt caprival meg mi ketten a Töcs tauval, de oda is lehetett vilna menni. Akinek van klubos biztosítása, azt az mnhjr állandóan bombázza a hirlevelekkel, onnan is lehet tudni hogy mi lesz.

Egyèbkènt legközelebb a majális lesz ahova ki lehet jönni, a nyári tali az mèg nem tudni hogy mikor lesz. Lesz mèg majd valami autozos megmozdulás is, sima egy napos, de azt mèg nem tudom hogy mikor.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Machine
nemleszgondhasegítis
Posts: 159
Joined: Fri Nov 16, 2007 11:38 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakeszi

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Machine »

Megvan a szélvédőm! :-D
Biztonságosabb nálad tárolnom, de ha nagyon útban van, akkor elhozom.
"The highway still leads to hell"
Post Reply