Klub élet feltámasztása

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Ha ránézek a regiszterre,azt látom hogy több száz Capri van az országban és csak én,láttam az utakon már hármat amiket ott nem találtam meg. Az oké,hogy ezeknek legyen durván a fele,sok éve nem volt forgalomban,csak rohad,vagy már el is porladt egy kertben,a maradék felének a fele meg nem akar különböző okoknál fogva társaságunkban megjelenni,de még mindig marad 50-60 Capri ami használható állapotú,ellentét vagy sértődés mentes tulajjal,az még nálam mindig több mint az a 4 vagy 6 darab ami találkozókra eljön.
Azokkal mi van,hol vannak?
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Nagyon sok tali kimaradt nekem is, mert nem volt hadra fogható a Caprim. Nyilván teljesen másképp állnék hozza ennyi év után, de ezen már nem tudok változtatni... egy Capris találkozó azért egy caprival az igazi, hiába mehetnék el a családi meganeal, azért még a kedvem is lelohad, hogy az enyém otthon/szerelőnél árválkodik. Pedig ebből lehetne új lendületet meríteni, illetve a kevésbé ismert arcokkal bratyizni, rengeteg tapasztalatot szerezni. Dehát nehéz ez na.

Ahogy vissza olvasom, semmi értelme nem volt a hozzaszolasomnak, de ha az égiek (és a Fehérváriak :mrgreen: ) is úgy akarják, idén végre tényleg megvalósul a régi vágyam, és csatlakozhatok büszke tulajkent újra a Társasághoz :burnout:
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Árpi »

Ej de jó volna tényleg valami jó , régi Fordos buli :pia: :burnout: :ba:
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

A múltból okulva, a magam részéről, ha lesz Capris tali és nem lesz kész a kocsi, akkor is elmegyek.
UFF
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Klub élet feltámasztása

Post by TÉCSÉ »

Dartonit wrote:A múltból okulva, a magam részéről, ha lesz Capris tali és nem lesz kész a kocsi, akkor is elmegyek.
UFF
Ennyi ;-) Össze is foglaltad a lényeget 8-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by levelboss »

Nekem is hiányzik a Caprizás nagyon, meg a, közösség, talik. Régen, zöldfülűként én is jártam a talikra, ami nagy élmény volt nekem... utána a kocsi is lerohadt, meg családom is lett, és a sok más közösségi és egyéb programom mellett nehezen fér bele. De még mindig szeretném, hogy legyen itt is élet, meg legyenek közös Caprizások.
Az autó már vagy egy éve nem ment nekem is, a felújítás után nem is lett kész igazán. Most készül (már tavaly kész kellett volna lennie) a tuning V6, a speckó projekt. Fefe "bemotivált" egy kicsit a múlt héten, hogy most már aztán vigyem neki vissza a hengerfejeket, amiket portolok. A hétvégén rá is vettem magam és sokat haladtam, kiszedtem belőlük a "smogbump" elnevezésű kipufogójárat fojtásokat. 8-) Még gondolkodom, hogy tudok-e valamit csinálni rajta, vagy "kész"-re jelentem.

Valamint az is demotiváló, amikor felrakok valami haladást a projektről, képekkel (időt szakítva rá, a közösség kedvéért) és semmi reakció nem érkezik, pedig mutatja, hogy hányan látták. Ez után meggoldolja az ember, hogy legközelebb is osszon-e meg bármit... :roll:
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Még szép, hogy osszon!
Egyrészt, ha nem válaszolunk (szerintem), akkor is fasza, emeli a fórum fényét (még ha így nyálasan is hangzik), technikai infonak is jó akar évek múlva is(lehet azért nem szólunk hozza, mert pl én annyira értek a hengerfej portolas és társaikhoz mint egy űrhajóhoz).
Amúgy meg hova lenne a világ, ha ezen a fórumon nem osztanának, hogy hogyan haladunk (amúgy is kurva lassan) előre. Szerintem csak az a mentség, ha nincs haladás :lol:
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Kola wrote:Még szép, hogy osszon!

Szerintem csak az a mentség, ha nincs haladás :lol:
Így-így! :fcp45:
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Hi All!

Tizenéve kikerültem a vérkeringésből, szeretném fel frissíteni a tudásom.
Lassan forgalomba lesz helyezve a kocsi. Ehhez biztosítás kell, kedvezőhöz meg klub tagság.
Jól látom? Bogyó lesz, akin keresztül ez intézni tudom? Ha már Capri, maradnék a Ford klubnál.
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Klub élet feltámasztása

Post by TÉCSÉ »

Kola wrote:Hi All!

Tizenéve kikerültem a vérkeringésből, szeretném fel frissíteni a tudásom.
Lassan forgalomba lesz helyezve a kocsi. Ehhez biztosítás kell, kedvezőhöz meg klub tagság.
Jól látom? Bogyó lesz, akin keresztül ez intézni tudom? Ha már Capri, maradnék a Ford klubnál.
Jól gyanítod - de telón elöbb eléred , mint itt bármikor ;-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Tenkjú, megkeresem.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Bogyo28 »

Règi problèma ez a leèpülèses dolog, èn ha csak magamból indulok ki, az elmult honapokban alig voltam a forumon. Mindenkinèl más az ok, a világ is sokat változott körölötünk, meg mi sem már azok a huszonèves srácok vagyunk mint mikor vettük az autot. Jol írta valaki feljebb, hogy pl èn is elöbb beszèlek szemèlyesen vagy telefonon a règi arcokkal mint hogy itt. Nálunk a facebook nem vitt el annyira mindent mint máshol, mert nem nagyon van olyan capris csoport a facebook-on ahol lenne bármi is, de a sierrásoknál meg sok egyèb klubnál több is van. Született terv a feltámasztásra, ezeket a megfelelö topikokban rèszletezem, de hozzáteszem, èn egyedül kevès vagyok a dologhoz, ti is kelletek hozzá, legyen visszajelzès, legyeneknigènyek, ès ha ezek alapján megvalósul valami legyenek ott az emberek
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Bogyo28 »

levelboss wrote:
Valamint az is demotiváló, amikor felrakok valami haladást a projektről, képekkel (időt szakítva rá, a közösség kedvéért) és semmi reakció nem érkezik, pedig mutatja, hogy hányan látták. Ez után meggoldolja az ember, hogy legközelebb is osszon-e meg bármit... :roll:
Ehhez sajnos hozzá kell szokni. Az emberek átalakulása az èvek során azzal kezdödött, hogy szèp lassan mindenki átment read-only-ba. Csak olvasni akar meg kèpeket nèzni, ha a facebookon van max bök egy lájkot, de nem szol hozzá. Ezt a forum kiirásoknál sajnos mèg jól lehet is látni, mert látod higy elolvasták 40-n, de senki nem írt. Ez sajnos ilyen lett, ha megnèzed az a trendi, hogy lájkvadászat megy, hányan nèztèk meg, nem számit hozzászolt e valaki. Igyekszünk most majd egy olyan felületet kialakítani, ami ezt a változást figyelembevève alakítja át az oldalt, hogy legyen mièrt feltölteni a törtènèseket...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Bogyo28 »

TÉCSÉ wrote:
Kola wrote:Hi All!

Tizenéve kikerültem a vérkeringésből, szeretném fel frissíteni a tudásom.
Lassan forgalomba lesz helyezve a kocsi. Ehhez biztosítás kell, kedvezőhöz meg klub tagság.
Jól látom? Bogyó lesz, akin keresztül ez intézni tudom? Ha már Capri, maradnék a Ford klubnál.
Jól gyanítod - de telón elöbb eléred , mint itt bármikor ;-)
TCSabinak most sajna igaza van, de most már próbállok èn is többet itt lenni
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Ok,kereslek, az nem gond, csak először azt kellett kitalálnom, hogy mi lesz a pontos menet. Bár arról, hogy mikor lesz aktuális, lehet te most többet tudsz mint én :)
Post Reply