érdekes dolgok a nagyvilágból:)

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by Bogyo28 »

proteus wrote:
Bogyo28 wrote:Official MOK video vazz! a biztosíték huzalos cseréje nekem új volt, nem gyenge...
Faternak sokáig kedvenc módszere volt a késes biztosíték patkolása 20 filléressel, vagy éppen olyan érmével ami kéznél volt... :roll:
az is csak valami régi cuccnál müködhetett, mert a rendes késes bizti helyére nem igen tolsz pénzérmét. ha látott volna már autót kiégni ilyen miatt, akkor viszont lehet hogy nem tette volna. elég csunya látvány tudot lenni. szerencsétlen fazon épphogy elindult a lámpánál, felcsapott egy kis láng a müszerfalból, gyorsan félreállt a járdára, és végignézhette ahogy porig ég a kocsija, mert hiába nyomták bele a poroltót, a zárlat visszagyujtotta a tüzet. legjobban az örült, akinek a kocsija mellé sikerült leparkolnia, mert annak is megégett a kocsija mire a tűzoltók kiértek. jó kis reggel volt (a hung. körúton történt amikor még ott dolgoztam.), ember mesélte hogy most javítgatták a müszerfalát, és az egyik biztit mindíg kilőtte, okosítottak rajta...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by proteus »

Bogyo28 wrote:
proteus wrote:
Bogyo28 wrote:Official MOK video vazz! a biztosíték huzalos cseréje nekem új volt, nem gyenge...
Faternak sokáig kedvenc módszere volt a késes biztosíték patkolása 20 filléressel, vagy éppen olyan érmével ami kéznél volt... :roll:
az is csak valami régi cuccnál müködhetett, mert a rendes késes bizti helyére nem igen tolsz pénzérmét. ha látott volna már autót kiégni ilyen miatt, akkor viszont lehet hogy nem tette volna. elég csunya látvány tudot lenni. szerencsétlen fazon épphogy elindult a lámpánál, felcsapott egy kis láng a müszerfalból, gyorsan félreállt a járdára, és végignézhette ahogy porig ég a kocsija, mert hiába nyomták bele a poroltót, a zárlat visszagyujtotta a tüzet. legjobban az örült, akinek a kocsija mellé sikerült leparkolnia, mert annak is megégett a kocsija mire a tűzoltók kiértek. jó kis reggel volt (a hung. körúton történt amikor még ott dolgoztam.), ember mesélte hogy most javítgatták a müszerfalát, és az egyik biztit mindíg kilőtte, okosítottak rajta...
Hát igen, a Mata Hari engem egy életre megleckéztetett. :evil: Faternak az volt a módszere, hogy a kiégett biztosíték tetejébe nyomta bele az érmét.
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by TÉCSÉ »

TCSajoknak :?: :mrgreen:
DSC02391.jpg
( Ósan Budakalász tázend forint 8-) )
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
kun laci
nemleszgondhasegítis
Posts: 188
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:33 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Marosvasarhely, Ro

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by kun laci »

... ok , de szerintem ez,. egyik kis kinai a Capri szigetekrol szolo alma utan keletkezett,
az itteni szereny kis Capri rajongo csapatnak gyartottunk mar le Capri polokat, azt hiszem
rajta is van feszbookomon,de ha megalmodtok barmi Capris cuccot en tisztelettel es gyartoarban
le is gyartom csak a szallitas a kerdes.....
Ford Capri Mk1 x2 projekt - volt mar csak de lessz meg :metla:
XC90 mindennapi, ugy xar ahogy van pedig hibatlan


facebook : Kun Laci
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by TÉCSÉ »

kun laci wrote:... ok , de szerintem ez,. egyik kis kinai a Capri szigetekrol szolo alma utan keletkezett ......
Nem mondod ... :?: ;-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by adam »

kun laci wrote:... ok , de szerintem ez,. egyik kis kinai a Capri szigetekrol szolo alma utan keletkezett,
az itteni szereny kis Capri rajongo csapatnak gyartottunk mar le Capri polokat, azt hiszem
rajta is van feszbookomon,de ha megalmodtok barmi Capris cuccot en tisztelettel es gyartoarban
le is gyartom csak a szallitas a kerdes.....
Félreértetted!
Tcs csak azzal büszkélkedik, hogy a női ruhaosztályon szereti múlatni az időt :mrgreen:
Sosem lesz kész, csak alakul...
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by Bogyo28 »

kun laci wrote:... ok , de szerintem ez,. egyik kis kinai a Capri szigetekrol szolo alma utan keletkezett,
az itteni szereny kis Capri rajongo csapatnak gyartottunk mar le Capri polokat, azt hiszem
rajta is van feszbookomon,de ha megalmodtok barmi Capris cuccot en tisztelettel es gyartoarban
le is gyartom csak a szallitas a kerdes.....
gyártatni itt is lehet, nem ez volt a lényeg. asszony vett egyszer egy capri márkanevü farmert, már szétszakadt de még nem dobta ki. azt sem mi csináltattuk, de jópofa. meg aztán 999-ért nem csinálsz szines nyomatos semmit se, nem mintha akarnék bármit is.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
kun laci
nemleszgondhasegítis
Posts: 188
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:33 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Marosvasarhely, Ro

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by kun laci »

persze, ertem en, nem is akartam eladni semmit sem, ha csinalnek is csak kedvtelesbol csinalnam, nalam immar szakmai betegeseg ez,ha latok valamit :mrgreen: ,eleg nekem az ajandekuzletben meg a muhelyben a minden nap , hidd el..
Erdekesebb igaz amikor az asszonynak el kell magyarazzam h milyen polot lattam azon a lanyon akit epp egy kicsit hosszab ideig neztem.......
majd csak lefenykepezem mindazon Capri "kegytermeket" amiket sajat magamnak gyartottam le,
s majd csak kivanjatok....!, :laza:
amugy baratoknak mehet 999ert (remelem klienseim nem forumoznak itt), s erdeklodessel varjuk a noiruhaosztaly kepeket:)) ;-)
Ford Capri Mk1 x2 projekt - volt mar csak de lessz meg :metla:
XC90 mindennapi, ugy xar ahogy van pedig hibatlan


facebook : Kun Laci
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by Bogyo28 »

kun laci wrote: amugy baratoknak mehet 999ert (remelem klienseim nem forumoznak itt), s erdeklodessel varjuk a noiruhaosztaly kepeket:)) ;-)
999-ért rendes alapanyagot sem kapsz, ez a tapasztalat.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
kun laci
nemleszgondhasegítis
Posts: 188
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:33 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Marosvasarhely, Ro

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by kun laci »

de...hidd el, PU ben ha gondolod atkuldom neked honnan es mit rendelj , nem akarok pavaskodni de ebben utazom immaron tizen eve.....(nem polc-ar, mondtam h barati-gyartas ar :laza: )
Ford Capri Mk1 x2 projekt - volt mar csak de lessz meg :metla:
XC90 mindennapi, ugy xar ahogy van pedig hibatlan


facebook : Kun Laci
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by Bogyo28 »

kun laci wrote:de...hidd el, PU ben ha gondolod atkuldom neked honnan es mit rendelj , nem akarok pavaskodni de ebben utazom immaron tizen eve.....(nem polc-ar, mondtam h barati-gyartas ar :laza: )
mivel nem akarok venni semmit ezért felesleges. a másik meg, hogy minden ajándék készítő, poló árus stb azt mondja, hogy az ő olcsó szarja az tuti, aztán mégis a második mosás után szar, kinyúlik/összemegy/elmegy a szine/lejön a nyomat. a minőségnek ára van, és az nem az ezer forintos szines nyomatos polo, amit ráadásul nem kínai melósok csinálnak hanem itt. én már csak abban bízom, amit előtte meg lehet taperolni, és mikor a késztermék megvan, akkor is le kell ellenőrizni, hogy azt kaptad e amit a bemutató darabnál megnéztél. nem téged akarlak bántani, ne vedd magadra, egyszerüen csak tapasztalat. megvannak a bevált gyártóink akikkel szoktunk sapkát/polot/matricát stb gyártatni, az olcsobb mindíg szar lett, és párszáz forint különbségért inkább legyen jó évekig.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
kun laci
nemleszgondhasegítis
Posts: 188
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:33 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Marosvasarhely, Ro

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by kun laci »

dehogy veszem magamra, en sok klienset elveszitek azert mert nem megyek egy adott ar ala a minoseg rovasara,ezert is maradtam a piacon, ismeros minden amit leirtal, DE hat en ezt most rovidre is zarom :mrgreen: Adam-tol kell erkezenek valami vasdarabok,most O lesz a szerencses ! ,postafordultaval kuldok neki reszemrol, majd csak valamikor behajtom :pia: rajta :-) , hogy aztan jol meg taperolja es szoljon h milyen a minoseg !
Ford Capri Mk1 x2 projekt - volt mar csak de lessz meg :metla:
XC90 mindennapi, ugy xar ahogy van pedig hibatlan


facebook : Kun Laci
User avatar
sunya
szerszámtörő
Posts: 41
Joined: Mon Oct 08, 2007 8:56 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vecsés - Ringek

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by sunya »

NA! http://www.youtube.com/watch?v=On9HwvwKUsU" onclick="window.open(this.href);return false;
Capri '76 MK2 XRT5
volvo v70 tdi
User avatar
Töcs
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 472
Joined: Mon Jun 04, 2007 4:45 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by Töcs »

nagyon ott van:
http://www.ebay.co.uk/itm/1966-Ford-Cor ... 33814e02ce" onclick="window.open(this.href);return false;
Èn sosem iszom rèszegen...

1980 Ford Capri 2.3
1980 Ford Taunus Turnier 2.0
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: érdekes dolgok a nagyvilágból:)

Post by TÉCSÉ »

Töcs wrote:nagyon ott van:
http://www.ebay.co.uk/itm/1966-Ford-Cor ... 33814e02ce" onclick="window.open(this.href);return false;
Mindenesetre : " Incredible " 8-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
Post Reply