érdekes dolgok a nagyvilágból:)

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

kulon topikot nem fogok nyitni, ide is befer...

az automat amikor megvettem, kaptam hozza egy felujitott 5 sebesseges valtot is a tulajtol.
hirdettem, eladtam, erre kiderul, a nyelestengely lotyog, a csapagya xar es raadasul meg a csapagyhazbol is majdnem kiesik:(((
a vevovel mar megbeszeltem mi lesz, ez nem gond, helyrehozom a dolgot vhogy.

felhivom a Palit (elozo tulaj) es megkerdem, ugyanmar hogy van ez a felujitott dolog...

hat majd osszestem...

Czirjak muvek, 2 eve.
odavitte, hogy ugyan baja nincs, de legyen jobb, ha mar az egesz auto felujitodik.
25E Ft, hibatlan makulatlan, viheti.

azota autoban nem volt, meg az olaj sincs benne.
szerintetek most mit csinaljak?
Pali fizetett a felujitasert, en fizettem a kocsiert, a munka meg nincs megcsinalva, en szivok...

MIERT KELL NEKEM ALLANDOAN SZEMBEKERULNI A ROBIVAL??????
MIERT ?!?!?

hagyni nem fogom a dolgot, mert a penzem benne van es a vevot sem hagyom szarban

Robi, ha ezt olvasod, akkor akar fel is hivhatsz.

ahogy visszajon a valto Linz-bol (ez a masik ciki, ausztriai magyar vette meg) fel foglak hivni, ha nem emlexel a dologra, akkor a Pali is (2002-ben o csinalta a capri-talis matricakat nektek) es vmi megoldast kell keressunk.

SZETBASZ AZ IDEG es meg finoman irtam.
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

ez igen inkorrekt dolognak hangzik :nem:
nem tudom hogy 3 év után mit lehet ezen segíteni, de nem féltelek 8) Az picit még ront a dolgon hogy Osztrák az új tulajdonosa...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
Ricsi

Post by Ricsi »

Baszki!
Régebben az index fórumból többen rendeltünk Burton Power katalógust, meg is küldték cirka 2 hét alatt....
most meg jött még egy... hát beszarok... emmán a nyugat... :ru:
pedig aztán még egy nyamvadt alátétet se rendeltem tőlük, sőt ők se küldenek péniszmegnagyobbítós reklámemaileket... :lol:
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Ricsi wrote:Baszki!
Régebben az index fórumból többen rendeltünk Burton Power katalógust, meg is küldték cirka 2 hét alatt....
most meg jött még egy... hát beszarok... emmán a nyugat... :ru:
pedig aztán még egy nyamvadt alátétet se rendeltem tőlük, sőt ők se küldenek péniszmegnagyobbítós reklámemaileket... :lol:
üdv! Én is így jártam :D én is meglepődtem. Semmit nem vettem tőlük, ők meg autómatikusan, szó nélkül postázzák a katalógusukat... na igen, ők valahol európában élnek... :?
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Azért ha az árakat megnézed, van miböl katalogust küldeni. ha jól emlékszem van benne fél gurigáért hengerfej, abból már lehet pár katalógust küldeni. persze jó lenne ha ez lenne nálunk is, de ahoz elöbb fizetöképes keresletet kell csinálnunk az ilyen holmik iránt.

annyi szép dolog van abban a katalógusban, és csak fáj a szivem értük....
Ricsi

Post by Ricsi »

bogyo28 wrote:Azért ha az árakat megnézed, van miböl katalogust küldeni. ha jól emlékszem van benne fél gurigáért hengerfej, abból már lehet pár katalógust küldeni. persze jó lenne ha ez lenne nálunk is, de ahoz elöbb fizetöképes keresletet kell csinálnunk az ilyen holmik iránt.

annyi szép dolog van abban a katalógusban, és csak fáj a szivem értük....
Most nem ellen akarok mondani neked (főleg amíg nincs email cím.... :lol: ez persze télleg csak vicc volt...), de sztem ők is nagyon jól tudják, hacsak nem vmi teljesen gépesített soruk van, h innen senki nem fog rendelni semmit, tehát ez akkor is veszteség... főleg a hazai felfogás szerint... ráadásul gondolom nekik mi még ilyen nyilazós jurtás nép vagyunk... :axe: na jó ez persze túlzás...
mindegy, akár van miből, akár nincs, én azt mondom akkor is szép tőlük.
Lehet majd egyszer ha lesz felesleges 10rugóm (höhöhö), akkor majd rendelek egy kulcstartót tőlük.... :burn:
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

igen, ez egy tök jó marketing. nekik nem sok pénzbe fáj, de ha egyszer eljutsz oda hogy megfizetheted, őket választod vagy ajánlod, mert jó csengő nálad a neve. tényleg kár hogy ez nálunk még nem fejlődött ki....
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Post by Árpi »

A granadás oldalon ólvastam hogy valaki a 72' conzuljába 5.0 v8 rak be,nem ismeritek ?
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

hát gizmo ez olyan fullos,hogy biztos durva áron fog elmenni.

kb200 lovas,komoly zene,hűtött tárcsák granada féknyereggel,100%os kaszni

de próbáld meg hátha elviszed 900euróért :)
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

gigford wrote:hát gizmo ez olyan fullos,hogy biztos durva áron fog elmenni.
kb200 lovas,komoly zene,hűtött tárcsák granada féknyereggel,100%os kaszni
de próbáld meg hátha elviszed 900euróért :)
ehh, gyorsan hazaértél azzal a nehéz hátizsákkal :D
most, hogy számolgatom az eur/huf árfolyamot, 1500eur még beleférne ezért! Nagyon tetszik, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Hátha nem buknak rá a német testvérek... :wink:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Gondoltam hogy nehéz a két hfej meg a szívósor,de hogy ennyire azt nem...,azt hittem beszarok míg visszaértem miskolcra,még jó hogy a katonai málhazsákomban vittem,mert más leszakadt volna a hátamról...

Ja ez még semmi,holnap míg levonatozok mezőtúrra vele meg vissza lesz vagy 7 óra, de legalább nem kell visszafelé is cipelni
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

gigford wrote:Gondoltam hogy nehéz a két hfej meg a szívósor,de hogy ennyire azt nem...,azt hittem beszarok míg visszaértem miskolcra,még jó hogy a katonai málhazsákomban vittem,mert más leszakadt volna a hátamról...

Ja ez még semmi,holnap míg levonatozok mezőtúrra vele meg vissza lesz vagy 7 óra, de legalább nem kell visszafelé is cipelni
nem egyszerű! :shock: elvetemült egy ember vagy! :D drukkolok hogy jó legyen a szaki!
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

:!: Hát jó képek!De élőben még jobb ilyet látni!Én már többször voltam a nitro olimpycs-en, kegyetlen!!Mindössze 1200km.Szerintem egy kisbusszal olcsón kilehetne menni egy hétvégére.Én a nyáron kint leszek!
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

a korrektseg kedveert

visszahoztam a valtot Linzbol, megmutatta a srac, mi a baja.
nekem nem tunik veszesnek, de felhivtam a Cz. Robit.
teny, o nem nyul valtohoz, elviszi vkihez, annak a sara lenne....
lenne, ha lenne mi.

elvittem a Robihoz, megneztuk a csapagyat... uj, megneztuk a szimmeringet... uj, megneztuk a logast... hat az van, de messze nem a kieses hataran... hogy mi a baj?
hat csak az, hogy a lefogato fedelet a szimmeringgel vissza kell csavarozni, az rogziti a csapagyat es akkor mar normalis a mozgasa... ez igy van, ez ilyen.
mea culpa, dolog rendbehozva, valto ugy jo ahogy van.
ha az osztrak sracnak igy nem kell, akkor elado ujra es visszaadom a penzet.

na peace
Post Reply