bemutatkozások

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
CapriCar
szerszámadogató
Posts: 49
Joined: Wed Dec 29, 2010 11:12 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, Csepel, III. ker.

Re: bemutatkozások

Post by CapriCar »

Az idő nem sürget elöbb-utobb csak összejön valami.
Egy kicsit tartok a felújítástól mert nem ismerek sem jó lakatost sem jó fényezőt stb. és az árakkal sem vagyok teljesen tisztába.(kb mi mennyibe fog kerülni)
A munka jó részét magam is megcsinálnám de Csepelen lakunk lakásban és hát az utcán problémás lenne autot javítani.
De eltökélt szándékkal vagy igy vagy úgy végig viszem a projektet.
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Süni »

CapriCar wrote:Az idő nem sürget elöbb-utobb csak összejön valami.
Egy kicsit tartok a felújítástól mert nem ismerek sem jó lakatost sem jó fényezőt stb. és az árakkal sem vagyok teljesen tisztába.(kb mi mennyibe fog kerülni)
A munka jó részét magam is megcsinálnám de Csepelen lakunk lakásban és hát az utcán problémás lenne autot javítani.
De eltökélt szándékkal vagy igy vagy úgy végig viszem a projektet.
Mintha ugyanezeket a szavakat hallottuk volna kb fél éve egy hölgytől.... :roll:
User avatar
CapriCar
szerszámadogató
Posts: 49
Joined: Wed Dec 29, 2010 11:12 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, Csepel, III. ker.

Re: bemutatkozások

Post by CapriCar »

Hát én nem vagyok hölgy, és remélem mihamarabb az autó is meg lesz.
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Süni »

CapriCar wrote:Hát én nem vagyok hölgy, és remélem mihamarabb az autó is meg lesz.
A hasonló hévre, és lendületre próbáltam célozni. :roll:

Aztán meg jött a szürke szamár, és a köd esete....
Natalie Driver Gabe

Re: bemutatkozások

Post by Natalie Driver Gabe »

Bogyo28 wrote:Üdv itt! Bár az olcsón jót, főleg MK1-et az nem igen szokott összejönni, de hátha.SZVSZ jobban jársz egy rommá rohadt olcso autoval, amihez még nem nyultak a lelkes lakatosok....
Csatlakoznék itt az elnök úrhoz.
Olcsón
Jót MK1-et

Nehéz ügy
néha fel szoktak azért bukkani a neten.
utoljára MK1 es volt vecsésen 300 000 ért de az télleg rom volt.
Továbbá 10 éve csak állt.
De Tarts ki egyszer ugyis ráakadsz.
És csa az 1-es jöhet szóba ???
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: bemutatkozások

Post by SONI »

CapriCar wrote: Egy kicsit tartok a felújítástól mert nem ismerek sem jó lakatost sem jó fényezőt stb. és az árakkal sem vagyok teljesen tisztába.(kb mi mennyibe fog kerülni)
Hát, amire számit hatsz. Úgy 1-2millió rámegy meg nem kevés idő
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Tibi »

CapriCar wrote:Az idő nem sürget elöbb-utobb csak összejön valami.
Egy kicsit tartok a felújítástól mert nem ismerek sem jó lakatost sem jó fényezőt stb. és az árakkal sem vagyok teljesen tisztába.(kb mi mennyibe fog kerülni)
A munka jó részét magam is megcsinálnám de Csepelen lakunk lakásban és hát az utcán problémás lenne autot javítani.
De eltökélt szándékkal vagy igy vagy úgy végig viszem a projektet.
Szia, üdv itt !

Ahogy Soni kolléga is írta 1 - 2 millió lesz a felújítás de ezt inkább vedd 2 millának nyugodtan. Nem lesz akkora a csalódás. Az utcán javítással gond még nem is lenne de egy teljes szétszedés majd összerakás aligha kivitelezhető a parkolóban. Egyébként meg hajrá, csak most még várni kell. Nem régen még kb 18 capri volt eladó a használton most 13.

Ezeknek nincs elszállva az ára annyira, érdemes lehet körbejárni ha nem fossá rohadtak.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/ca ... xl-4125936" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/ca ... ri-3594538" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/ca ... k1-4389982" onclick="window.open(this.href);return false;
1980 Capri MK3
User avatar
CapriCar
szerszámadogató
Posts: 49
Joined: Wed Dec 29, 2010 11:12 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, Csepel, III. ker.

Re: bemutatkozások

Post by CapriCar »

Azért szeretnék MK1-est mert a klasszikusabb-régebbi formákat szeretem.Nem tetszenek a mai sablonautók( a legszebb autó szerintem egy 1968-as Dodge Charger vagy egy 1967-es Ford Mustang GT) :twisted:

Arra azért számíottam, hogy drága a felújítás de azt be kell hogy valjam nem gondoltam, hogy ilyen drágák a felújíitandó autók. :cry:
Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: bemutatkozások

Post by TÉCSÉ »

CapriCar wrote:Azért szeretnék MK1-est mert a klasszikusabb-régebbi formákat szeretem.Nem tetszenek a mai sablonautók( a legszebb autó szerintem egy 1968-as Dodge Charger vagy egy 1967-es Ford Mustang GT) :twisted:

Arra azért számíottam, hogy drága a felújítás de azt be kell hogy valjam nem gondoltam, hogy ilyen drágák a felújíitandó autók. :cry:
Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
Leginkább MK III-at , "olcsóbb" is - ha szerencséd van 1-ből meg is úszod ... ;-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: bemutatkozások

Post by SONI »

CapriCar wrote:
Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
Szerintem nem szabad mindennapos használatban gondolkodni. Mindennapos használatra vegyél inkább valami fiatalabb autót. Csak abba gondolj bele, ha összetörik az autódat mennyibe is kerül megszerezni hozzá az alkatrészeket stb. Ezek az autók szerintem már nem mindennapi használatra valók.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Árpi »

CapriCar wrote:Azért szeretnék MK1-est mert a klasszikusabb-régebbi formákat szeretem.Nem tetszenek a mai sablonautók( a legszebb autó szerintem egy 1968-as Dodge Charger vagy egy 1967-es Ford Mustang GT) :twisted:

Arra azért számíottam, hogy drága a felújítás de azt be kell hogy valjam nem gondoltam, hogy ilyen drágák a felújíitandó autók. :cry:
Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
Jobban jársz ha a felsoroltakhoz hasonló álapotú/árú autot veszel , mert egy 50e példány ahogy monták is elöttem ennek a többszöröse. Egy nagyából egyben lévő gép lakatolása és fényezése min 8k anyiból meg simán veszel egy jot amin 1-2 dolgot kell csak finomitani. Arrol nem beszélve , hogy amig elkészül adig kitéped a hajad az ideg miat , hogy éppen melyik jó iparos mit b.szot el. ;-)
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Tibi »

Árpi wrote: Arrol nem beszélve , hogy amig elkészül adig kitéped a hajad az ideg miat , hogy éppen melyik jó iparos mit b.szot el. ;-)
Na igen, a szopófaktor. Ezt el is felejtettük mondani.
1980 Capri MK3
User avatar
daytona
egyedülisszerelhet
Posts: 798
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:45 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Zseliz, SK - Budapest III.ker
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by daytona »

Nyaron meg csak csak hasznalhato egy capri mindennap, de a teli szezonban....ha belegondolok, hogy ez a mostani sos hole belefagy a kerekjarati ivekbe, akkor megut a guta :mrgreen:
Ford Taunus Knudsen 1975
Ford Sierra XR4i 1983
Fiat 125P 1977
Volvo V70 1998
Renault Clio 1.2 8v 2004
Honda CB500T 1976
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: bemutatkozások

Post by Bogyo28 »

CapriCar wrote:Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
röviden: NEM

hosszabban: lehetni lehet, de nem éri meg. főleg ha ezzel szeretnél munkába járni pl. arra sokkal egyszerübb venni egy fiestát, ami igen low-cost-os. Napi használatra igen drága egy capri...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: bemutatkozások

Post by adam »

Bogyo28 wrote:
CapriCar wrote:Szerintetek lehet egy jó Caprit mindennapos használatra építeni. (nem csak hobbiautónak hanem nap mint nap vezetni)
röviden: NEM

hosszabban: lehetni lehet, de nem éri meg. főleg ha ezzel szeretnél munkába járni pl. arra sokkal egyszerübb venni egy fiestát, ami igen low-cost-os. Napi használatra igen drága egy capri...
Szia CapriCar!

Légy üdvözölve itt :-D
Hallgass a tapasztaltakra és fogadj meg minden tanácsot amit az öreg rókák mondanak.

1. Plusz 1 autó ami rohangálós (én is beláttam és vettem 1 fityót)
2. Sok pénz és sok türelem kell hozzá - olvass végig pár épülős topicot és meglátod ;-)

De nem lebeszélni akarlak róla, valósítsd meg álmaid és ne a rémálmod legyen :metla:

Adam
Sosem lesz kész, csak alakul...
Post Reply