dühöngő

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
sony5
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 249
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:17 am

Re: dühöngő

Post by sony5 »

Ma sikerült tönkretenni egy gumit a kocsin és hogy?
mentem egy keskeny utcán,szembe jött egy barom és nem nagyon húzodott,mit csinálok félrerántom a kormányt az utolsó pillanatban leugrik a kerék az útról,mondom a páromnak remélem nem ütöttem fel a felnit!na azt nem is,de a gumi amikor visszahúztam az útra szépen szétszakadt a jóminőségü szarrátört Magyar aszfalton!
Hát ez van
Capri 1974 MKII
Capri 1981 MKIII
Mondeo Kombi MKIII
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: dühöngő

Post by Bogyo28 »

sony5 wrote:Ma sikerült tönkretenni egy gumit a kocsin és hogy?
mentem egy keskeny utcán,szembe jött egy barom és nem nagyon húzodott,mit csinálok félrerántom a kormányt az utolsó pillanatban leugrik a kerék az útról,mondom a páromnak remélem nem ütöttem fel a felnit!na azt nem is,de a gumi amikor visszahúztam az útra szépen szétszakadt a jóminőségü szarrátört Magyar aszfalton!
Hát ez van
azé az a gumi sem lehetett a toppon ha ennyitől szétment... 8) nálam a kisteherautón heti szinten vannak ilyen szituk, persze nem nagy sebességnél, azt simán bírják a gumik. egyszer nagyobb sebességgel sikerült belemennem egy tócsába, ami igen szép méretű kátyut rejtett maga alatt, na ott ki is szakadt a gumi oldala egyből....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
sony5
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 249
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:17 am

Re: dühöngő

Post by sony5 »

Nem volt szar gumi 2éves Semperit volt!
Capri 1974 MKII
Capri 1981 MKIII
Mondeo Kombi MKIII
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: dühöngő

Post by Tibi »

sony5 wrote:Nem volt szar gumi 2éves Semperit volt!
Úgy járt el az Úr ahogyan az a KRESZ könyvben írva vagyon ?
1980 Capri MK3
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: dühöngő

Post by stpetya »

Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: dühöngő

Post by szszaby »

stpetya wrote:Azt a '+"!!=(%)=/}{@&#!!!!!!
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_bunte ... ert/21778/
Ez sajna ilyen ország, itt csak a lehúzásról szól a dolog, én felkötném mindet. :h:
Ford Capri MkI Essex
User avatar
vasparipa
egyedülisszerelhet
Posts: 521
Joined: Sun Apr 29, 2007 6:08 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Főd

Re: dühöngő

Post by vasparipa »

szszaby wrote:
stpetya wrote:Azt a '+"!!=(%)=/}{@&#!!!!!!
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_bunte ... ert/21778/
Ez sajna ilyen ország, itt csak a lehúzásról szól a dolog, én felkötném mindet. :h:
A következő az lesz, hogy a közúti ellenőrzésért is fizetni kell! AIBMAARKKE!!! Hogy abba roh@dt mocskos kib@szott büdös kurv@ anyjába szorult volna a feje ennek a sok sz@rházi f@sszopó köcsögnek :smt097 :smt097 :smt097 Ezt nektek rohadékok!
Negatív!...Az alkoholmentes sör nem szerepel az adatbázisomban!!!
User avatar
Midnight Blue
nemleszgondhasegítis
Posts: 133
Joined: Tue Jun 07, 2005 11:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Tatabánya

Re: dühöngő

Post by Midnight Blue »

szszaby wrote:
stpetya wrote:Azt a '+"!!=(%)=/}{@&#!!!!!!
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_bunte ... ert/21778/
Ez sajna ilyen ország, itt csak a lehúzásról szól a dolog, én felkötném mindet. :h:
Nem tudom , hogy tudják ezt még fokozni! Egy viszont kurvára ellentmondásos. Ugyanis jövőre nem lesznek vizsgabiztosok, tehát nem a helyszínen döntenek az eredményről. De szerintem már július 1-től így van kísérleti jelleggel.
Az Isteni Capri !
User avatar
tomtom
egyedülisszerelhet
Posts: 779
Joined: Tue Jan 25, 2005 1:58 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Kaposvár

Re: dühöngő

Post by tomtom »

szszaby wrote:
stpetya wrote:Azt a '+"!!=(%)=/}{@&#!!!!!!
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_bunte ... ert/21778/
Ez sajna ilyen ország, itt csak a lehúzásról szól a dolog, én felkötném mindet. :h:

szerintem nem fogy a suzuki...
- capri mkII '76 2.3
- tau tcII '79 1.6 GT
User avatar
Midnight Blue
nemleszgondhasegítis
Posts: 133
Joined: Tue Jun 07, 2005 11:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Tatabánya

Re: dühöngő

Post by Midnight Blue »

tomtom wrote:
szszaby wrote:
stpetya wrote:Azt a '+"!!=(%)=/}{@&#!!!!!!
http://www.vezess.hu/hirek/komoly_bunte ... ert/21778/
Ez sajna ilyen ország, itt csak a lehúzásról szól a dolog, én felkötném mindet. :h:

szerintem nem fogy a suzuki...
Mondták már, hogy "Egész jól látsz a pályán!"
Az Isteni Capri !
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: dühöngő

Post by Tibi »

Mondom nem jó ez így, de szeretünk elfelejtkezni a kötelességünkről. Ebben a kurva világban mindenkinek már csak joga van.Megsértődünk mert nem alkalmas vizsgáztatásra és közlekedésre az autónk :?: Legyen már egyben az az autó legalább a vizsgán. Gondolom egy autós fórumon azért többé-kevésbé rendben vannak az urak által használt autók, nem ? Egy kis drót aztán rendben van minden :D

Egyébként valamelyik nap pont olvastam, hogy a suzuki most megint kelendő lett. Lehet, hogy épp ezért :twisted: :D
1980 Capri MK3
User avatar
VipeR-T
nemleszgondhasegítis
Posts: 151
Joined: Thu Nov 23, 2006 2:35 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, Balaton

Re: dühöngő

Post by VipeR-T »

Nem az a baj Tibi, a veszélyes autókat eddig is kivonták a forgalomból. Attól parázik mindenki, hogy mondvacsinált indokkal meghúznak, amire eddig is volt példa, csak most sokkal több költségbe és szívásba kerül hogy megint papírod legyen. Gondolok itt a vizsgabiztos szerint repedezett gumiharangra, kiégett helyzetjelzőre, vagy a joker "nem megfelelő esztétikai állapotra". Vagy gondolod, hogy ismerve a bukás következményeit, ezután ezekkel elnézőbbek lesznek? Legyen igazad, én a szivatást nézem ki ebből. :(
1979 Polski Fiat 126p
1980 Ford Capri 2.0 V6
1985 Ford Sierra XR4x4 2.8i
1997 Suzuki GSX-R 750
200? Ikarus Scolo 1.3
2003 Ford Mondeo ST220

Autós kiegészítők: http://www.bakogarazs.hu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Midnight Blue
nemleszgondhasegítis
Posts: 133
Joined: Tue Jun 07, 2005 11:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Tatabánya

Re: dühöngő

Post by Midnight Blue »

VipeR-T wrote:Nem az a baj Tibi, a veszélyes autókat eddig is kivonták a forgalomból. Attól parázik mindenki, hogy mondvacsinált indokkal meghúznak, amire eddig is volt példa, csak most sokkal több költségbe és szívásba kerül hogy megint papírod legyen. Gondolok itt a vizsgabiztos szerint repedezett gumiharangra, kiégett helyzetjelzőre, vagy a joker "nem megfelelő esztétikai állapotra". Vagy gondolod, hogy ismerve a bukás következményeit, ezután ezekkel elnézőbbek lesznek? Legyen igazad, én a szivatást nézem ki ebből. :(
És ráadásul pont annak a legnagyobb szivatás, aki az egyenes utat próbálja járni! Hát bele lehet unni. CSak még egyszer szólok, már nincs vizsgabiztos. Online mennek a dolgok. És mindig vannak kiskapuk :!:
Az Isteni Capri !
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: dühöngő

Post by Tibi »

Midnight Blue wrote:
VipeR-T wrote:Nem az a baj Tibi, a veszélyes autókat eddig is kivonták a forgalomból. Attól parázik mindenki, hogy mondvacsinált indokkal meghúznak, amire eddig is volt példa, csak most sokkal több költségbe és szívásba kerül hogy megint papírod legyen. Gondolok itt a vizsgabiztos szerint repedezett gumiharangra, kiégett helyzetjelzőre, vagy a joker "nem megfelelő esztétikai állapotra". Vagy gondolod, hogy ismerve a bukás következményeit, ezután ezekkel elnézőbbek lesznek? Legyen igazad, én a szivatást nézem ki ebből. :(
És ráadásul pont annak a legnagyobb szivatás, aki az egyenes utat próbálja járni! Hát bele lehet unni. CSak még egyszer szólok, már nincs vizsgabiztos. Online mennek a dolgok. És mindig vannak kiskapuk :!:
Egyértelmű, hogy szivatás ez. Az is tiszta, hogy a magunkfajták ( van annyi féltenivalód, hogy meghúzd magad ) fognak a legjobban szívni nem pedig a külföldirendszámos sumákok. De gondolom van egy réteg akik szarnak arra, hogy egy-két dolog nem működik az autón, azok ellen talán érhet valamit... vagy csak álmodozok...
1980 Capri MK3
domi600
csúcsnigger
Posts: 19
Joined: Tue Aug 12, 2008 8:50 pm

Re: dühöngő

Post by domi600 »

Midnight Blue wrote: És ráadásul pont annak a legnagyobb szivatás, aki az egyenes utat próbálja járni! Hát bele lehet unni. CSak még egyszer szólok, már nincs vizsgabiztos. Online mennek a dolgok. És mindig vannak kiskapuk :!:
Azért talán ennyire nem sarkos a helyzet szivatásból nem fogják megbuktatni sehol a jó autódat , (nem érdeke senkinek ) fék vagy futóműhibával pedig tényleg balesetveszélyes lehet az autó . Az egyenes út pedig vizsga elött el kell vinni átvizsgálásra az autót , akár a leendő vizsgaállomásra akár egy szerelőhöz 2 évente beleférhet . Bár lehet hogy ez csak felénk van így itt még nem állnak be az autók online a fékpadba , fel se emeltek még egyet se online sőt az adatokat is húsvér vizsgabiztos gépeli be aki 3 év alatt 1db autót buktatott meg (pedig annak 3 különböző alvázszáma is volt ) :)
Post Reply