Rendrakás a foumon....

minden ami a fórummal, galériával, teljes oldallal kapcsolatos

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

TÉCSÉ wrote:Ühüm , keress 1 db. magyar-magyar szótárat és akkor lesz miről beszélnünk..... :idea:
A kiejtés formájától független az írásmód , mert az sajnos konstans...... :shock:
azért ezt elmagyarázhatnád egyszer a Salgotarjáni MRFK ügyeletesének, mert amikor a Pudvával megkérdeztük hogy merre kell menni a PV-re, majdnem kértem feliratozást a beszédhez, még jó hogy kézzel is mutogatta az irányt, mert akár busmanul is mondhatta volna, annyira értettük. Ha azt is ugy kell leirni mint ahogy én irok (na jo, nem annyira hibásan... :lol: ) akkor valamelyikünk biztos nem magyarul ért/beszél az tuti :lol: :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Kedves TÉCSÉ: remélem öröm tölti el szivedet, hogyha belenézel a szép uj "főtopikba", szinte az összes topik a te gyereked, és százalékos arányban is igen sokat szerepelsz benne. Csak igy tovább... Év végére megbróbálok díjakat kitalálni mindenféle kategoriában a forumon, te igen nagy eséllyel indulsz a legnagyobb OFF kategoriában.... :lol: :lol: :lol:

ha valaki röhögni/szörnyülködni akar, hogy mit tudunk csinálni egy ételmes forumból az olvasgassa erősen az örűlt topikot... :wink:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Post by TÉCSÉ »

OK , törölj ki légy oly szíves , de most végleg , TCSao !
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

amikor belekezdtem, ugy emlékeztem hogy egy rakás topikot hazavágtunk mindeféle marhasággal, erre most nem találok többet... :cry: 5 van össz vissz, a többi topikban helyel-közzel odaillöek a beszólások.... de most lehet megint hivni chaos kapitányt :roll:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

:D:D:D:D:D:DD:D:D most vettem észre az új topikot.
1980 Capri MK3
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

én is!
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Az a baj, hogy sajna okvetlenül lesz olyan magaslabda továbbra is, ami miatt muszály lesz a jókedv érdekében kicsit ütni leféle irányba. Azért néha remélem rosszalkodhatunk :-) Naaaaaaaaaaa csak egy piciiiiiiit! LÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCI :-)

:twisted:
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Blant wrote:Az a baj, hogy sajna okvetlenül lesz olyan magaslabda továbbra is, ami miatt muszály lesz a jókedv érdekében kicsit ütni leféle irányba. Azért néha remélem rosszalkodhatunk :-) Naaaaaaaaaaa csak egy piciiiiiiit! LÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCILÉCCI :-)

:twisted:
a rosszalkodás kötelező, remélem sikerül TCS-t is visszacsalogatni az aktív tagok közé, anélkül unalmas lenne itt az élet... aztán majd pár nap után az off dolgok átkerülnek az uj topikba, ott megörzendő az utokornak...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

TÉCSÉ wrote:OK , törölj ki légy oly szíves , de most végleg , TCSao !
Most tényleg megsértődött??? :?: :!: :cry: :roll: :?
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

szszaby wrote:
TÉCSÉ wrote:OK , törölj ki légy oly szíves , de most végleg , TCSao !
Most tényleg megsértődött??? :?: :!: :cry: :roll: :?
Telefonon beszéltem azóta vele nem egyszer, nem tünt túl megsértödöttnek, ha meg mégis akkor jól álcázza.... Bár mindig valami messze vidéken volt melózni, lehet hogy csak nem ér rá. Ha meg megsértődőtt akkor meg majd megnyugszik, ő szokott álltalában megsérteni másokat, már rá is ráfért egy kicsit :lol: most ő kapta, nem ő adta az ívet...Meg aztán ugyis nemsokára megint it rontja majd a levegőt...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Azért az sem gyenge, hogy a TCS hiányzik egy társaságban, ezt nem is tudom hogy veszi be a lelke... :lol: :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

bogyo28 wrote:
szszaby wrote:
TÉCSÉ wrote:OK , törölj ki légy oly szíves , de most végleg , TCSao !
Most tényleg megsértődött??? :?: :!: :cry: :roll: :?
Telefonon beszéltem azóta vele nem egyszer, nem tünt túl megsértödöttnek, ha meg mégis akkor jól álcázza.... Bár mindig valami messze vidéken volt melózni, lehet hogy csak nem ér rá. Ha meg megsértődőtt akkor meg majd megnyugszik, ő szokott álltalában megsérteni másokat, már rá is ráfért egy kicsit :lol: most ő kapta, nem ő adta az ívet...Meg aztán ugyis nemsokára megint it rontja majd a levegőt...
Akkor jó.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Post by proteus »

bogyo28 wrote:Azért az sem gyenge, hogy a TCS hiányzik egy társaságban, ezt nem is tudom hogy veszi be a lelke... :lol: :lol:
Igen, TÉCSÉ nélkül már nem tudunk itt élni, gyere vissza TÉCSÉ!!! Szeretünk! :fcp234: :fcp213: :fcp46: :fcp32:
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Post by TÉCSÉ »

Köszike......(nem a Bigyónak... :twisted: ) :!:

Azt azért nem tudom +jegyezgetés nélkül hagyni , miszerint Sssssszaby kolléga fejlesztett "autótárában"...
Konkrétan a Matchboxra gondolok , amit így kéne írni , mivel a matchbox , mint olyan - gyufásdobozt jelent konkrétan , mivel a kis autóTCSka pont olyan méretű , ami 1 gyufásdobozban elfér....
TCSaTCSka Bjittek & hüje angolok.....
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

TÉCSÉ wrote:Köszike......(nem a Bigyónak... :twisted: ) :!:

Azt azért nem tudom +jegyezgetés nélkül hagyni , miszerint Sssssszaby kolléga fejlesztett "autótárában"...
Konkrétan a Matchboxra gondolok , amit így kéne írni , mivel a matchbox , mint olyan - gyufásdobozt jelent konkrétan , mivel a kis autóTCSka pont olyan méretű , ami 1 gyufásdobozban elfér....
TCSaTCSka Bjittek & hüje angolok.....
Velkam bek GréTCSi :D

Amíg az OFF kommandó összes tagja illegalitásba vonult és hallottnak tetteti magát, arra várva, hogy ördögi tervük lassan formát öltsön, addig bizonyos különálló csoportok a fórum feloszátását és elfoglalását tervezgetik csendben. Gondolok itt konkrétan: Van kb 5 Caprit keresek jellegű topik, kb 4 Eladó Capri téma, ha a moderátor urak is ráérnak és elejét kívánják venni az ugyanolyan jellegű topikok osztódásának akkor egyesíteni kellene ezeket. Szerintem.
1980 Capri MK3
Post Reply