Poliueretán szilentek

van eladó cuccom, autóm...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Igy jártunk mi is Bogyo, rendeltünk kb 35dbot amit linkeltem a képen, mondtam, hogy külön csomagolják az enyémet, persze nem rakták külön, vmiből kevesebbet küldtek, vmiből többet.
Ezek a deflexes vén trottyok, nem értenek sokat a netes rendeléshez, van egy szintén vén szatyor titkárnőjük, aki mostanában tanulta meg hol az enter a billentyűzeten...
Mikor leadtam online, nem nyomtattam ki rögtön, mert minden rendelésről küldenek a cégek emailre számlát és pontos listát mit rendeltél, na ezek ezt se küldtek, iyg később nem tudtam reklamálni.
Majd ha megjön a cuccotok, kivi leszek, hogy pontosan azt küldték e amit leadtál.
Ha már ilyen olcsó, valamivel szopni kell :)

Egyébként legtöbb céggel jó tapasztalatom van, kevés az aki hanyag.
User avatar
Kenny
nemleszgondhasegítis
Posts: 127
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Post by Kenny »

gigford wrote:Igy jártunk mi is Bogyo, rendeltünk kb 35dbot amit linkeltem a képen, mondtam, hogy külön csomagolják az enyémet, persze nem rakták külön, vmiből kevesebbet küldtek, vmiből többet.
Ezek a deflexes vén trottyok, nem értenek sokat a netes rendeléshez, van egy szintén vén szatyor titkárnőjük, aki mostanában tanulta meg hol az enter a billentyűzeten...
Mikor leadtam online, nem nyomtattam ki rögtön, mert minden rendelésről küldenek a cégek emailre számlát és pontos listát mit rendeltél, na ezek ezt se küldtek, iyg később nem tudtam reklamálni.
Majd ha megjön a cuccotok, kivi leszek, hogy pontosan azt küldték e amit leadtál.
Ha már ilyen olcsó, valamivel szopni kell :)

Egyébként legtöbb céggel jó tapasztalatom van, kevés az aki hanyag.
Lehet hogy szarul küldték, de utána számoltam. Amit én valósban megkaptam az kb 128 fontnyi anyag+posta. Ellenben amit fizetnem kell az csak 80 font.
www.pfb.hu

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

gigford wrote:Igy jártunk mi is Bogyo, rendeltünk kb 35dbot amit linkeltem a képen, mondtam, hogy külön csomagolják az enyémet, persze nem rakták külön, vmiből kevesebbet küldtek, vmiből többet.
Ezek a deflexes vén trottyok, nem értenek sokat a netes rendeléshez, van egy szintén vén szatyor titkárnőjük, aki mostanában tanulta meg hol az enter a billentyűzeten...
Mikor leadtam online, nem nyomtattam ki rögtön, mert minden rendelésről küldenek a cégek emailre számlát és pontos listát mit rendeltél, na ezek ezt se küldtek, iyg később nem tudtam reklamálni.
Majd ha megjön a cuccotok, kivi leszek, hogy pontosan azt küldték e amit leadtál.
Ha már ilyen olcsó, valamivel szopni kell :)

Egyébként legtöbb céggel jó tapasztalatom van, kevés az aki hanyag.
Mikor tavaly csináltam egy próbarendelést, akkor is össze vissza volt csomagolva minden, de igazándiból azzal voltam bajban, hogy mi van benne a capri full szettben. mert ugyan megkérdeztem emailben (azóta csak az ebay-es oldalukon keresztül email-ezek velük, arra mindíg egyből reagálnak), de nem mondták meg, csak annyit írt hogy fenn van az ebay-es oldalukon. ott persze nem volt full capri szett. aztán elkeztem agyalni, és kiderült mit küldtek, lemaradt az egyik full szett. Írtam nekik, egyböl küldték a lemaradt cuccokat, ott is volt pár nap alatt. csak azt nem értem, a hátsó stabi szilentek miért nincsenek benne a full szetben. Visszaigazoló email-em, volt akkor is meg most is, én alapból az össze ilyet kinyomtatom és pdf-ben is letárolok, hogy lehessen ha kell reklamálni. kiváncsi leszek most hogy lesz.

azért szerencse hogy eddig tényleg csak ezzel a 2 céggel volt igy, bárhonnan máshonnan rendeltem, minden flottul ment. volt hogy USA-ból hétfőn rendeltem és szerdán már megkaptam...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Bogyó, ha lesz rendelés megint, Sierrához is van nekik komplett csomagjuk? Beneveznék egyre...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

gizmo wrote:Bogyó, ha lesz rendelés megint, Sierrához is van nekik komplett csomagjuk? Beneveznék egyre...
a következő rendelés akkor lesz, ha valakinek kell valami. sierrához komplett szettet nem láttam, de ha darabokból összeszeded max 4-5 fontal lesz több. és lehet hogy nem is kell neked minden, akkor meg pláne fölösleges a komplett szett....


akik meg a mostani rendelésben érdekeltek, azokat hívni fogom hogy posta vagy más legyen, egyenlőre küzdök a szétválogatással, mert mindent beömlesztettek egy nagy dobozba...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Köszi! A Deflex oldalán nem sok minden van Sierrához, egy másik oldalon 3-4x ennyi volt, de majd átnézem mi is kellene pontosan...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

gizmo wrote:Köszi! A Deflex oldalán nem sok minden van Sierrához, egy másik oldalon 3-4x ennyi volt, de majd átnézem mi is kellene pontosan...
rendelek én neked bárhonnan ha fizeted :lol: deflextől azért vettük eddig , mert messze ők voltak a legolcsóbbak. superflex azt mondják jobb, de 2x minden mint a deflexnél. a rallydesign-nál meg most pl igy jártam:

I am sorry but I do have a stock problem with the order. I do not have in stock the (RD458) TCA's with polyrace bushes and I also do not have the (RD457) TCA's with polysport bushes. I am also sorry to say that I do not have a delivery date for these parts

szoval nem egyszerü az élet...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
kaRdoSmuki
szerszámadogató
Posts: 25
Joined: Fri Sep 22, 2006 10:55 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Nagykovácsi

Re: Poliueretán szilentek

Post by kaRdoSmuki »

Bogyó!

Taunushoz is vannak a Deflexnél szilentek? Ha igen, mennyibe kerülhet egy komplett szett? (Taunus GXL 1.6 TC1, '75-ös évjárat. Azonos az MK III-as Cortinával.)
Last edited by kaRdoSmuki on Mon Feb 18, 2008 4:46 pm, edited 1 time in total.
Moockie's Big Smith Customs
Don't worry, be Moockie! :)
Rust is lighter, than carbon fibre!
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: Poliueretán szilentek

Post by Süni »

kaRdoSmuki wrote:Bogyó!

Taunushoz is vannak a Deflexnél szilentek? Ha igen, mennyibe kerülhet egy komplett szett? (Taunus GXL 1.6 TC1, '75-ös évjárat.)
http://deflex.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false;

:wink:
User avatar
kaRdoSmuki
szerszámadogató
Posts: 25
Joined: Fri Sep 22, 2006 10:55 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Nagykovácsi

Re: Poliueretán szilentek

Post by kaRdoSmuki »

Köfi! :)
Moockie's Big Smith Customs
Don't worry, be Moockie! :)
Rust is lighter, than carbon fibre!
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Poliueretán szilentek

Post by Bogyo28 »

kaRdoSmuki wrote:Bogyó!

Taunushoz is vannak a Deflexnél szilentek? Ha igen, mennyibe kerülhet egy komplett szett? (Taunus GXL 1.6 TC1, '75-ös évjárat. Azonos az MK III-as Cortinával.)
Elvisnek vettem a multrkor, 30 papir volt a komplett szett...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
kaRdoSmuki
szerszámadogató
Posts: 25
Joined: Fri Sep 22, 2006 10:55 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Nagykovácsi

Re: Poliueretán szilentek

Post by kaRdoSmuki »

Főúr! Még egy kör rendel! :)

Most komolyan. Mikor rendelsz legközelebb?
Moockie's Big Smith Customs
Don't worry, be Moockie! :)
Rust is lighter, than carbon fibre!
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Re:

Post by CAPRI-3 »

Bogyo28 wrote:
gizmo wrote:Köszi! A Deflex oldalán nem sok minden van Sierrához, egy másik oldalon 3-4x ennyi volt, de majd átnézem mi is kellene pontosan...
rendelek én neked bárhonnan ha fizeted :lol: deflextől azért vettük eddig , mert messze ők voltak a legolcsóbbak. superflex azt mondják jobb, de 2x minden mint a deflexnél. a rallydesign-nál meg most pl igy jártam:

I am sorry but I do have a stock problem with the order. I do not have in stock the (RD458) TCA's with polyrace bushes and I also do not have the (RD457) TCA's with polysport bushes. I am also sorry to say that I do not have a delivery date for these parts

szoval nem egyszerü az élet...
érdekes, nekem z0tya ma adta oda a caprihoz rendelt lengőkarszilenteket. nekünk volt :D
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Re:

Post by Bogyo28 »

CAPRI-3 wrote:
Bogyo28 wrote:
gizmo wrote:Köszi! A Deflex oldalán nem sok minden van Sierrához, egy másik oldalon 3-4x ennyi volt, de majd átnézem mi is kellene pontosan...
rendelek én neked bárhonnan ha fizeted :lol: deflextől azért vettük eddig , mert messze ők voltak a legolcsóbbak. superflex azt mondják jobb, de 2x minden mint a deflexnél. a rallydesign-nál meg most pl igy jártam:

I am sorry but I do have a stock problem with the order. I do not have in stock the (RD458) TCA's with polyrace bushes and I also do not have the (RD457) TCA's with polysport bushes. I am also sorry to say that I do not have a delivery date for these parts

szoval nem egyszerü az élet...
érdekes, nekem z0tya ma adta oda a caprihoz rendelt lengőkarszilenteket. nekünk volt :D

tévedésben van drága nagyságosúr, csak most a Zotyával közösben rendeltünk, mert irt a rallydesign-es ember, hogy megjöttek a lengőkarok meg a többi basz, ugyhogy lehet rendelni. ez azóta már a második kör...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
kaRdoSmuki
szerszámadogató
Posts: 25
Joined: Fri Sep 22, 2006 10:55 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Nagykovácsi

Re: Poliueretán szilentek

Post by kaRdoSmuki »

kaRdoSmuki wrote:Főúr! Még egy kör rendel! :)

Most komolyan. Mikor rendelsz legközelebb?
Khm. Mikor rendelsz legközelebb? Csak miattam ne...
Moockie's Big Smith Customs
Don't worry, be Moockie! :)
Rust is lighter, than carbon fibre!
Post Reply