Oldalablak Vízlehúzó Gumi

van eladó cuccom, autóm...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
daytona
egyedülisszerelhet
Posts: 798
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:45 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Zseliz, SK - Budapest III.ker
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by daytona »

Ok, kosz!!
Ford Taunus Knudsen 1975
Ford Sierra XR4i 1983
Fiat 125P 1977
Volvo V70 1998
Renault Clio 1.2 8v 2004
Honda CB500T 1976
User avatar
bdavid
márokosanistudnézni
Posts: 56
Joined: Sun Apr 03, 2011 2:17 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, 16

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by bdavid »

proteus wrote:Mérjed meg, lehet, hogy tudok. (szélesség-magasság, lehetőleg hossz)
Megmértem, 2cm széles, 1,5cm magas, kb így kívülről mérve 280cm körül lehet egy ajtóban, szóval kéne 6 méter ha tudsz szerezni. Köszi!
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by proteus »

Sajnos csak kisebbet tudok. :-?
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
bdavid
márokosanistudnézni
Posts: 56
Joined: Sun Apr 03, 2011 2:17 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, 16

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by bdavid »

Kár:S Ma elmentem az Oldiprofilba mivel egész közel lakok hozzá, a vízlehúzójuk teljesen stimmnek tűnik, kaptam belőle egy kicsi mintát, pont olyan széles mint amilyen a kocsimon van, csak baromi drága (5800ft/m). Üvegmegvezető meg nincs ott se... Úgyhogy azt mindenképp rendelek az oldcarsról, akar valaki csatlakozni? :roll:
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by Bogyo28 »

bdavid wrote:Kár:S Ma elmentem az Oldiprofilba mivel egész közel lakok hozzá, a vízlehúzójuk teljesen stimmnek tűnik, kaptam belőle egy kicsi mintát, pont olyan széles mint amilyen a kocsimon van, csak baromi drága (5800ft/m). Üvegmegvezető meg nincs ott se... Úgyhogy azt mindenképp rendelek az oldcarsról, akar valaki csatlakozni? :roll:
nem akarlak elkeseríteni, de az oldcars féle sem jó, és az sem olcsó. szerintem ezért nem is akar jelenleg senki csatlakozni, mivel vettünk már onnan is, és ugyanazt adják mint amit az angolok, ami nem ér el az ablakig. ha lenne jó, mi is vennénk. az 5800 az nem is olyan borzasztó...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
bdavid
márokosanistudnézni
Posts: 56
Joined: Sun Apr 03, 2011 2:17 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, 16

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by bdavid »

Bogyo28 wrote:
bdavid wrote:Kár:S Ma elmentem az Oldiprofilba mivel egész közel lakok hozzá, a vízlehúzójuk teljesen stimmnek tűnik, kaptam belőle egy kicsi mintát, pont olyan széles mint amilyen a kocsimon van, csak baromi drága (5800ft/m). Üvegmegvezető meg nincs ott se... Úgyhogy azt mindenképp rendelek az oldcarsról, akar valaki csatlakozni? :roll:
nem akarlak elkeseríteni, de az oldcars féle sem jó, és az sem olcsó. szerintem ezért nem is akar jelenleg senki csatlakozni, mivel vettünk már onnan is, és ugyanazt adják mint amit az angolok, ami nem ér el az ablakig. ha lenne jó, mi is vennénk. az 5800 az nem is olyan borzasztó...
csak az üvegmegvezetőt akarom venni az oldcarsról, az csak jó lehet, nem? vízlehúzót majd az oldiprofiltól beszerzek.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by Bogyo28 »

bdavid wrote:
Bogyo28 wrote:
bdavid wrote:Kár:S Ma elmentem az Oldiprofilba mivel egész közel lakok hozzá, a vízlehúzójuk teljesen stimmnek tűnik, kaptam belőle egy kicsi mintát, pont olyan széles mint amilyen a kocsimon van, csak baromi drága (5800ft/m). Üvegmegvezető meg nincs ott se... Úgyhogy azt mindenképp rendelek az oldcarsról, akar valaki csatlakozni? :roll:
nem akarlak elkeseríteni, de az oldcars féle sem jó, és az sem olcsó. szerintem ezért nem is akar jelenleg senki csatlakozni, mivel vettünk már onnan is, és ugyanazt adják mint amit az angolok, ami nem ér el az ablakig. ha lenne jó, mi is vennénk. az 5800 az nem is olyan borzasztó...
csak az üvegmegvezetőt akarom venni az oldcarsról, az csak jó lehet, nem? vízlehúzót majd az oldiprofiltól beszerzek.
igen, az jó lehet, én azt hittem a vízlehúzót akarod onnan venni. kíváncsi leszek a oldiprofilos vízlehuzó mennyire válik be, hátha megoldja a problémákat...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
VipeR-T
nemleszgondhasegítis
Posts: 151
Joined: Thu Nov 23, 2006 2:35 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, Balaton

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by VipeR-T »

Én az oldiprofiltól vettem kb 1.5 éve, vittem mintát is, kb 3mm hézag van az ablakig...
1979 Polski Fiat 126p
1980 Ford Capri 2.0 V6
1985 Ford Sierra XR4x4 2.8i
1997 Suzuki GSX-R 750
200? Ikarus Scolo 1.3
2003 Ford Mondeo ST220

Autós kiegészítők: http://www.bakogarazs.hu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

VipeR-T wrote:Én az oldiprofiltól vettem kb 1.5 éve, vittem mintát is, kb 3mm hézag van az ablakig...
A 3mm hézag nem biztos hogy a vízlehúzó hibája, az ajtó síkjához rosszul beállított ablakkeret is eredményezhet ilyen végeredményt ,vagy egy vetemedett ajtólemez ami elvileg az élek miatt nem mehetne el és mégis.
User avatar
bdavid
márokosanistudnézni
Posts: 56
Joined: Sun Apr 03, 2011 2:17 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest, 16

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by bdavid »

Na a héten beraktam az Oldiprofilos vízlehúzót és jelentem nekem tökéletesen megfelel, elér az ablakig, szépen hozzásimul, kivéve egy 1 cm-es szakaszon ahol nem bírtam beleütni a tartó kapcsába :-D és ott is csak 1mm hiányzik az üvegig. Alul bevagdostam a tükör környékén pár helyen és így az ívelt részen is szépen felfekszik. Először megijedtem amikor megláttam hogy tekercsben van tárolva és teljesen hullámos volt a gumi széle, de az ajtón kisimult rendesen. Úgyhogy ajánlom akinek szüksége van rá 8-) Fel kell hívni az embert és egyeztetni vele hogy mikor mehetsz, nem mindig van otthon.
kun laci
nemleszgondhasegítis
Posts: 188
Joined: Sat Feb 19, 2011 7:33 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Marosvasarhely, Ro

Re:

Post by kun laci »

Bogyo28 wrote:na megnéztem ezt az angol honlapot, és gondoltam kipróbálom hogy mi van (ugyanis muszály szereznem szélvédőgumit, nem lenne baj ha uj lenne). valakit érdekel még valami az alábbi listából?:

Ford Capri Mk.1


* Headlining ..................................... £69.00 ????

* Vinyl Roof Kit (Inc. 2 ltr. Adhesive) .......... £69.50 bőrtető kit ???


raneztem ma a sitera az arak ugy tunnek ugyanazok, rendelt ezekbol valaki mar?
a headlining kit az a belso teto burkolat -szerintem az nem rossz ar, olcsobban nem csinaljak meg itt sem.
meg a kulso sem csak lehet a feltevese necces- habar ha karbonfoliat feltudom tenni es tettem eleget
mar.... 8-)
mindenesetre dobok egy mail-t nekik
Ford Capri Mk1 x2 projekt - volt mar csak de lessz meg :metla:
XC90 mindennapi, ugy xar ahogy van pedig hibatlan


facebook : Kun Laci
Post Reply