Fékhatás

mindenféle kapcsolódó technikai kérdés, megoldások, ötletek...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Post Reply
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Fékhatás

Post by TauRicsi »

Üdv Mindenkinek

Azt akarom kérdezni,hogy rakott-e már fel valaki 260-as első tárcsákat?????

Vagy ha nem akkor a gyári tárcsa és a hütött,de ugyanúgy 247-es tárcsa között van-e érezhető külömbség.

Akarok nagyobb tárcsákat tenni a Tau-ra,de nem tudom,hogy elég-e a 260-as körüli,mert,ha nincs egetverő fékhatás külömbség akkor inkább rakok fel (igaz kicsit drágább de az már fék) 285-ös hütöttet 4 dugattyús nyergekkel azt annak már jónak kell lennie!!

Szóval várom a tapasztalatokat és ötleteket minden érdekel

Előre is köszönöm!!
Sierra 2.5TD Cosworth
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

és a hátsó fék?

ha tudsz 4 dugattyús fékeket, szólj nekem is.
nekem 288-as első tárcsákat sikerűlt 1-1-ben a capri agyra feltenni (xantia hdi), de a cosworth féknyergek sajna ehhez is kicsik.
a hűtött nem erősebb hatásban, csak nem melegszik el, tartósabban lehet vele fékezni. a nagyobbhoz nem ért fejleszteni a főfékhengeren és a hátsó traktuson sem, sőt, kelleni fog.
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Állítólag sokat javul a fékhatás, ha lecseréled a fékolajat. :wink:
Tavasszal én is kipróbálom ezt a módszert. :)
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

A fekezo felulet es a nyomoero mellett nagy szerepet jatszik a surlodo feluletek minosege is, amire pl en szemely szerint nagyobb hangsulyt fektetnek, mint a tarcsa atmerojenek novelesere.

Kb 3 eve rendeltem egy ipari fekbeteteket gyarto magyar cegtol sport beteteket. Itt te valaszthatod meg mennyire legyen "sportos" a cucc,ugy keverik ki az anyagot hozza. 3500Ft korul kerult a 2 par elore, szoval nem draga es erezhetoen jobb a fekhatas.
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

CAPRI-3 wrote:és a hátsó fék?

ha tudsz 4 dugattyús fékeket, szólj nekem is.
nekem 288-as első tárcsákat sikerűlt 1-1-ben a capri agyra feltenni (xantia hdi), de a cosworth féknyergek sajna ehhez is kicsik.
a hűtött nem erősebb hatásban, csak nem melegszik el, tartósabban lehet vele fékezni. a nagyobbhoz nem ért fejleszteni a főfékhengeren és a hátsó traktuson sem, sőt, kelleni fog.
Hátsó fék az egyenlőre jó úgy ahogy van elösször az elejét akarom megcsinálni!
Én most egy Transit féknyergével szemezgetek mert az is 4 dugattyús bár nem nem megy fel csont nélkűl de 265-ős tárcsához való.

A nagyobb (Granada) munkahenger+szervódob már megvan,de lehet,hogy egy ABS motor lesz inkább bekötve ha ez is kevés,majd meglátom milyen!
Sierra 2.5TD Cosworth
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

gigford wrote:A fekezo felulet es a nyomoero mellett nagy szerepet jatszik a surlodo feluletek minosege is, amire pl en szemely szerint nagyobb hangsulyt fektetnek, mint a tarcsa atmerojenek novelesere.

Kb 3 eve rendeltem egy ipari fekbeteteket gyarto magyar cegtol sport beteteket. Itt te valaszthatod meg mennyire legyen "sportos" a cucc,ugy keverik ki az anyagot hozza. 3500Ft korul kerult a 2 par elore, szoval nem draga es erezhetoen jobb a fekhatas.
Nem hangzik rosszul,de én azért mindenféle képpen akarok nagyobb tárcsákat is ha még ahoz ilyen betét akkor az már jó :)
Sierra 2.5TD Cosworth
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

Capripower wrote:Állítólag sokat javul a fékhatás, ha lecseréled a fékolajat. :wink:
Tavasszal én is kipróbálom ezt a módszert. :)
Én lecseréltem a fékolajat, a fékhatás nem lett jobb, viszont nem esik be olyan hamar a fékpedál. :wink:
A magyar betétről sajna nekem nincs jó tapasztalatom.
A speckó betét nagyon puha, nagyon porol, ráadásul hamar elfogy.
A sima felújított, zabálja a tárcsát, hamar felüvegesedik csak csillingel, de nem fog.
Persze ez saját tapasztalat.
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

Nitrobuster wrote:A sima felújított, zabálja a tárcsát, hamar felüvegesedik csak csillingel, de nem fog.
Persze ez saját tapasztalat.

Nekem csak nyikorgott,de mint az állat majdnem kiszakadt a dobhártyám úgy,de az csak azért volt mert nem volt benne azok a kis lemezek mögötte meg a vissza feszitő rugó :?
Sierra 2.5TD Cosworth
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Egy autószerelő haverom csinált egy Bömöst, és már mindent kicserélt, de nem lett jobb a fék. Gondolt egyet és lecserélte a fékolajat és egyből hatványozottan jobb lett!
De mivel nekem egyáltalán nem esik be a fékpedál, akkor lehet, hogy még olajat sem kell cserélnem! :lol:
A 2.3-as Caprimnál használtam volna egyszer magyar betétet, de halál sz@r volt, -pattogzott le a széle, úgyhogy pár nap után visszavittem, és azóta csak gyárit használok. Azokkal soha semmi gond nem volt.
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

TauRicsi wrote:
Nitrobuster wrote:A sima felújított, zabálja a tárcsát, hamar felüvegesedik csak csillingel, de nem fog.
Persze ez saját tapasztalat.

Nekem csak nyikorgott,de mint az állat majdnem kiszakadt a dobhártyám úgy,de az csak azért volt mert nem volt benne azok a kis lemezek mögötte meg a vissza feszitő rugó :?
Nemrég cseréltem, Jurid van benne egy kalap sz@r, porol mint állat
ráadásul csilingel. Szerencsére tavasszal berakom a ferodot.
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

Nekem most teljesen gyári,nem nyikorog nem csilingel,viszont harmat gyenge fater 800 éves pezsóján jobb fék van :?
Sierra 2.5TD Cosworth
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

Ez is egy jó megoldás 2.8i Capri tárcsa csont nélkúl felmegy a Tau-ra is csak ha nincs Granada nyereg akkor közbetét kell bele
http://www.kepfeltoltes.hu/060206/426fe ... es.hu_.jpg
Sierra 2.5TD Cosworth
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

TauRicsi wrote:Ez is egy jó megoldás 2.8i Capri tárcsa csont nélkúl felmegy a Tau-ra is csak ha nincs Granada nyereg akkor közbetét kell bele
http://www.kepfeltoltes.hu/060206/426fe ... es.hu_.jpg
ez jó, de hol van capri 2.8i tárcsa?:)
majd mindenki saxo vagy nissan tárcsákat használ már.
az én cuccom esztergásnál.
Ricsi
a 285-ös emlegetett tárcsák és 4 dugós nyergek milyen típus, mit lehet tudni róluk? engem a nyereg érdekelne, mert a cosworth nyerge sajna kicsi, ugyhogy az meg eladó.
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

Hello ,
na igen ezek a dolgok engem is érdekelnének. Az alapprobléma ismert: a az ótó megy csak +áallítani nem lehet. Szal előre Granada fékcucc (ot tervezek)+ hátul változatlan. Gyárilag 2.0 GT az enyém, bár sosem lehet tudni . Köv kérdés, (a dobfék - bakker nemtom +fogalmazni - :pia: mikor változott). Ez cm3 v. évjárat függő. Mert nem szerretnék abba a csávába esni,h elől +áll csak hátul nem. Akkor inkább legyen szar mindehonl akko tom, h mire kell számítani ;)
TauRicsi
csúcsnigger
Posts: 15
Joined: Tue Dec 20, 2005 9:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Göd/Budapest

Post by TauRicsi »

CAPRI-3 wrote:Ricsi
a 285-ös emlegetett tárcsák és 4 dugós nyergek milyen típus, mit lehet tudni róluk? engem a nyereg érdekelne, mert a cosworth nyerge sajna kicsi, ugyhogy az meg eladó.
Hát van 2 lehetőség vagy Transit vagy Sierra Cosworth 4 dugattyús nyerget kell föltenni, és ami sajna most nem jut eszembe,hogy minek a tárcsáját néztem ki,de majd megnézem holnap,de van olyan 280 v. 285-ös tárcsa ami minimális alakitással felmegy.

Egy a baj,hogy a 280-as tárcsa már csak 15"-os felniben fér el, és a 260-as is csak éppenhogy,de inkább pogácsázással fér el a 14"-osban :?
Sierra 2.5TD Cosworth
Post Reply