Na mi ez ?

Otthoni szerelési tippek minden más témában...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: Na mi ez ?

Post by szszaby »

White Shark wrote:
gridoux wrote:Hát igen, sok más típus fórumain van vagy topik, vagy letölthető "hogyan csináld" pdf leírás.
Ami mindenkit érdekelhet, ami bárkivel előfordulhat, nem túl nehéz, mégis a képzetlenek nem mernek egyedül belefogni, pedig simán meg tudnák maguk is csinálni, ha látják hogyan kell.
Mint pl kipufogócsere, ülésfűtés beépítés, kötelező szerviz, gyertyacsere, porlasztófelújítás, hűtőmosás, fékbetétcsere, berohadt ablaktörlőmotor kiszabadítás, stb. stb.
Leírás milyen szerszámok kellenek hozzá, melyik csavar hol található, fotókkal, buktatókkal, mire vigyázz, hogy hozd rendbe, amit elbaxtál.
Ilyet én is szívesen írnék is, olvasnék is. Pont a DIY mókolom topikba való.
:laza:
Ha lesz végre fűtés a garázsban, vagy kitavaszodik, a termosztátház tömítés szivárgás elhárításával fogom kezdeni...
Arra kíváncsi lennék ,jó szopatós meló ,alu öntvény vascsavarral ,majdnem mindíg beleszakad .
Én még nem szakítottam bele, mindig óvatosan piszkálom kifele. Össze fele meg zsírral kenem meg mindig a csavart. Akkor mindig szépen kijön később is. Még jobb a kerámia fékpaszta, az hő és vízálló.
Ford Capri MkI Essex
Post Reply