Milyen motor és hogyan?

Otthoni szerelési tippek motor témában...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by White Shark »

Bogyónak válasz ,de bizony hogy észrevettem ,és jó ötletnek tűnik ,ezért személyesen megbeszéljük.
adren
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Sat Mar 01, 2014 1:30 am

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by adren »

Ès jol beszèltèl, ès bocsànat.
Ahonnan jövök, a kitcaros vonal, itthon kárörvendö, kiábrándult, lemondo.
Sokan.
Mert tele kudarcal.
Ezt hallottam ki innen is nem kicsit.
Ha nem volt, akkor én kérek elnézést.
Köszönöm a segitségeteket, tán nem voltam senkivel lekezelö,
Ha igen akkor elnézést kérek!
Szerintem nem kapkodtam , nem olvastál tölem minden nap mást..
Eztán fogsz szerinted? Nem.
Repcsi? Ez most komoly?
Szoval akkor mi a baj? Lehet dicsekedtem, mondtam, mert azt érztem egysek nevetnek a lelkesedésemen, ami öket már nem élteti, kijozanodtak, ki tudja miért?
A mocirol, váltokrol esett eddig szo, fordrol (sho) és annyi.
Olvastál kishajót meg repcsit, rakétát?
Elismerésem, itt már sokan tul vannak az xedik autojikon.
Tanulok tölük, még semkit sem szoltam le, megköszöntem, ha tanácsot adott nekem, olyannak aki kiváncsi és boldog mert valamibe kezd amit 15 éve tervez.
adren
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Sat Mar 01, 2014 1:30 am

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by adren »

TÉCSÉ wrote:
adren wrote:hehe...
több mint 50 életnagyságú bronz köztéri szobor van amit én kiviteleztem a műhelyemben.
ez sem fog nehézséget okozni.
rághatjátok a körmötöket!



a motorikus stb részéhez még nem konyítok, de ami késik az jön!
Azért azt leszögezhetjük , hogy az itt fórumozók közül többen is tettek már le az asztalra a privát életükben , szakmájukban ezt-azt az "asztalra" - viszont senki sem kérkedik vele , hogy milyen kiváló favágó , NAV ellenőr , vagy asztronauta .... itt szvsz az számít , hogy milyen autót/motort farigcsáltak(ha érted a szolid áthallást) össze eddigi (főleg)FORDos pályafutásuk alatt ...
Fejben én is és még sokan mások is megépítettünk alsó hangon 47-289 db gépsárkányt , a valóságban a szerencsésebbek már járnak 8-10 elkészültnél , Te ott tartasz pillanatnyilag , hogy ezen szerencsések használható tanácsait és tudását veszed semmibe és naponta új ideák után rohangálsz eszeveszettül ... lehet holnap már az új sárkányrepülő terveddel kapcsolatban lesznek életbevágó kérdéseid - már várom ;-)
Mindezek ellenére biztosan állíthatom , hogy sokakat - s bármily hihetetlen - engem is érdekel , hogy mire jutsz a projecteddel , sőt mi több szurkolunk , hogy 1 ehhez (hogy mihez azt már követni is nehéz) hasonlatos aszfaltszaggató létrejöjjön !

UFF beszéltem 8-)

szeretném ha belinkelnéd, hol vettem SEMMIBE az itt nekem segítők válaszát, tanácsát, személyét?
csak a korrektség jegyében...

linkeld be a "naponta uj ideák után rohangálás" szövegeimet, gondolom több nap, több idea...
(vagy a motorok különbözősége már más és más idea neked?)

gondolod, ha valaki is elkezdene itt vagy bárhol nekem mesélni, mit szeretne csinálni, akkor legyintenék, hogy nna rágom a körmöm mi is lesz belőle? még ha ki is érzem az írásából, hogy esetleg lelkes izzófülü dilettáns a témában, de keres, kutat, kérdez, kombinál, stb???
és elhiszem itt többen kiváncsiak mi lesz ebből, és persze én is.
nem degradáltam le itt senki munkáját, azzal hogy elmondtam, mit tettem le az asztalra eddig más témában. ellenben azt éreztem, hogy itt már sokan lekoptak, eltüntek, félig kész, vagy még csak elméleti szinten megépült autójukkal, és ez ciki. (bár lehet betegség vagy család miatti a project befejezetlensége, és az akarat megvolt még ha kicsit nevetséges is volt akkor az ürge naivitása, lelkesedése töretlen zöldfülüsége)
nna a lényeg, én köszönöm az eddigi segítségeteket, kiigazításaitokat, és ha lehet, számítok rátok tovább is, mert holnap elmegyek megnézni egy motort és ha jó akkor lesz egy FORD motor már, és átmegyek itt egy másik topikba, pld váltó vagy efféle, és többi ide nem írok (gyantihatólag) hisz a topik cime okafogyottá vált, milyen motort és hogyan.
és ezt a ti segitségetekkel tettem, amit köszönök még egyszer.
Hiba?
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by TÉCSÉ »

Ha akarod - ÉRTED , ha nem akarod akkor úgyis mind1 ...
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Geree
szerszámadogató
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2005 1:30 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by Geree »

White Shark wrote:Szóval ez nálam így néz ki ,már egy ideje elkészült ,tán két csavar kell még bele meg egy tüte ,ezen nem lesz légszűrő ha kapok még egy olyan tütét amilyen a másik kettő.
Nagyon dekoratív! :laza:

Légtölcsért pedig ebay-ről lehet lőni. Nem kifejezetten olcsó, de ha csak ez hiányzik a teljességhez, beszerezhető.
http://www.ebay.co.uk/itm/WEBER-40-42-D ... 5400bdbc53
Last edited by Geree on Wed Mar 05, 2014 10:48 am, edited 1 time in total.
adren
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Sat Mar 01, 2014 1:30 am

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by adren »

TÉCSÉ wrote:Ha akarod - ÉRTED , ha nem akarod akkor úgyis mind1 ...
mit?
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by White Shark »

Geree wrote:
White Shark wrote:Szóval ez nálam így néz ki ,már egy ideje elkészült ,tán két csavar kell még bele meg egy tüte ,ezen nem lesz légszűrő ha kapok még egy olyan tütét amilyen a másik kettő.
Nagyon dekoratív! :laza:

Légtölcsért pedig ebay-ről lehet lőni. Nem kifejezetten olcsó, de ha csak ez hiányzik a teljességhez, beszerezhető.
http://www.ebay.co.uk/itm/WEBER-40-42-D ... 5400bdbc53
Köszönöm,és tényleg csak ez hiányzik .
User avatar
Geree
szerszámadogató
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2005 1:30 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by Geree »

White Shark wrote:
Geree wrote:
White Shark wrote:Szóval ez nálam így néz ki ,már egy ideje elkészült ,tán két csavar kell még bele meg egy tüte ,ezen nem lesz légszűrő ha kapok még egy olyan tütét amilyen a másik kettő.
Nagyon dekoratív! :laza:

Légtölcsért pedig ebay-ről lehet lőni. Nem kifejezetten olcsó, de ha csak ez hiányzik a teljességhez, beszerezhető.
http://www.ebay.co.uk/itm/WEBER-40-42-D ... 5400bdbc53
Köszönöm,és tényleg csak ez hiányzik .
És ha valaki véletlenül V8-at akarna ikerkarbizni, valamint veszett sok felesleges pénze van, akkor ilyen is van... :mrgreen:

http://www.ebay.de/itm/Maserati-4x-42-D ... 5d479b949a
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by White Shark »

Mindegyik linken 40-42 dcnf karbit ír ,de az enyémek 44 esek ,vajon a tüték ugyanazok .Egyet lehúztam a karbik szívóoldala csak 42-es ,a pillangó felőli az persze 44mm .Megmértem a tüték passzolnak a karbik felső felére ,ugyancsak 42 mm .Vagyis a linken lévő jó lehet nekem?
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by SONI »

adren wrote:
TÉCSÉ wrote:Ha akarod - ÉRTED , ha nem akarod akkor úgyis mind1 ...
mit?
Hagyd TCS meg kell ismerni személyesen ahhoz , hogy értsd Őt jó gyerek csak pesszimista, látott már karón varjút :twisted: :mrgreen:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
adren
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Sat Mar 01, 2014 1:30 am

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by adren »

ismerős a dolog, a kitcar klubban is van pesszimista ember, süt róla a gúny és a kárörvendés.
sajnáljuk mert jó szakember de hagyta magát kiégni, nem harcolt, vagy nem jött rá hogy rosszúl harcol,
túl sokáig hagyta hogy más szekerét tolja, és bedepizett.
ha lehet akkor kell segíteni neki, kihozni ebből az állapotából.
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by TÉCSÉ »

@soni - kéne már 1 Soni-magyar szótár a ragzási módozataidhoz - kinek írtad és ki érti félre ? ;-)

És még ez is eszembe jutott :twisted:
1947451_597997950277442_1228248668_n.jpg
abbafelyeztem az OFFolást - visszatérek "read(and laugh) only" üzemmódba ;-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
adren
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Sat Mar 01, 2014 1:30 am

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by adren »

szépek. erről beszéltem, sokan elkezdenek épiteni, vagy álmodozni, és végül még a gyerekük sem kap ilyent.
pedig apa is és a kölök is megérdemelné...
bár, idehaza még jó is az arány, mert bár a vizsga és a magyar rendszám 1 nek sikerült valahogyan. de azért van 5-6 otthon épült, 3-4 félkész P-s rendszámmal, és épp a napokban jött két friss husi, ők pont úgy kutakodnak nálunk, mint én itt nálatok. álmaik azok vannak rendesen, de -Még- nem akarnak kötni kompromisszumot, porsche spyder 550 meg ilyenek replika, bogárra, és társaik, és ti még boldogak lehettek, mert van egy papiros szerelmetek, a Capri és ott legalább megvannak a lehetőségek és azt ha lehet ki is használjátok. simán kap rendszámot, sőt, van is neki, csak a tipus motort, (Ford Capri helyett másik Ford) kell elintézni. meg sokszor nulláról visszahozni egy egy kasznit, stb. itt is hallok sufniba megbújó mocikról, meg évek óta dédelgetett álmokról, és azt látom segítetek egymásnak, mert összetartotok.
jó látni, mi is valami ilyent szeretnénk, kit car téren. nna ez off volt, de csempésztem bele néhány szót ami a motorról szólt :-)
User avatar
Geree
szerszámadogató
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2005 1:30 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by Geree »

adren wrote:szépek. erről beszéltem, sokan elkezdenek épiteni, vagy álmodozni, és végül még a gyerekük sem kap ilyent.
pedig apa is és a kölök is megérdemelné...
bár, idehaza még jó is az arány, mert bár a vizsga és a magyar rendszám 1 nek sikerült valahogyan. de azért van 5-6 otthon épült, 3-4 félkész P-s rendszámmal, és épp a napokban jött két friss husi, ők pont úgy kutakodnak nálunk, mint én itt nálatok. álmaik azok vannak rendesen, de -Még- nem akarnak kötni kompromisszumot, porsche spyder 550 meg ilyenek replika, bogárra, és társaik, és ti még boldogak lehettek, mert van egy papiros szerelmetek, a Capri és ott legalább megvannak a lehetőségek és azt ha lehet ki is használjátok. simán kap rendszámot, sőt, van is neki, csak a tipus motort, (Ford Capri helyett másik Ford) kell elintézni. meg sokszor nulláról visszahozni egy egy kasznit, stb. itt is hallok sufniba megbújó mocikról, meg évek óta dédelgetett álmokról, és azt látom segítetek egymásnak, mert összetartotok.
jó látni, mi is valami ilyent szeretnénk, kit car téren. nna ez off volt, de csempésztem bele néhány szót ami a motorról szólt :-)
Mivel ez itt már OFF, ezért csak röviden.

Aki elkezdi, egy idő után belátja, hogy nincs mindenre sem kapacitás,
sem pedig pénz. Ott van a munkahely, amiből az ember kapja a pénzét,
amit majd a hobbijára költhet. Ott van a család, és ott vannak a napi
ügyek is. Ezek után jut idő a hobbira, a maradék pénzből. S ha az ember
nem tud mindent maga csinálni, akkor eszméletlen sok pénz repül el az
építés alatt. Tervek lehetnek, ambíciók kellenek, de meg is kell tudni
valósítani. Ha az ember nagyobb szakdékot akar ugrani, mint amire
képes, akkor bele fog zuhanni, és elveszt mindent, amit addig beletolt.

Itt sajnos eléggé igaz az, hogy biztonsági játékot kell játszani, és fel
kell ismerni, mit képes az ember maga megcsinálni, mit képes finanszírozni,
és meddig bírja kitartással. Egy túl magasra kitűzött célt sokkal kisebb
valószínűséggel fog az ember elérni, mintha elsőre akar rekordot ugrani.
Erre szoktam tipikus lenni, hogy aki nagyot akar fingani, esélyes, hogy
beszarik. Rosszabb esetben már múltidőben.

A Te esetedben sem lehetetlen a feladat, de hogy jóval nagyobb kihívás,
mint azt jelen esetben képzeled, azt borítékolom. Az megvan, hogy hol
fogsz egyedi kardánt gyártatni...? Meg abban a keskeny orrrészben el
fog-e férni egy elegendő nagy hűtő, hogy ne forrald majd a vizet még
egy egyenletes 80-as országúti tempónál se...? Honnan szerzel olyan,
egyedi vízcsöveket, amivel össz tudod kötni a motor megfelelő pontját
a hűtővel? És pl. mivel a kiszemelt motor keresztmotor volt, esélyes,
hogy lesz rajta olyan átalakítanivaló is, ami a hosszába beépítés miatt
áthelyezést kíván. Vagy hogy eleve van-e rögzítési pont a motoron a
hosszába beépítéshez...? Teljesen más a rögzítése egy keresztmotornak.
És akkor még mindig csak a motortérben járunk. Egyedi műgyanta karosszéria?
Persze, csak egy hőálló műgyanta, ami nem vetemedik el, nem reped meg,
ára gyanúsan öt számjegyű. Nem kevés kell. Plusz még az üvegszálerősítés,
a sablon, a segédanyagok.

És akkor még annyi minden van még hátra. Ülések, kormány, műszerek,
még ezer dolog, amik igen szépen viszik a manit. Ha autentkus replikát
akar építeni az ember, akkor az eredeti-jellegű alkatrészek kurva drágák.
Gondolom Ford V6-os motor köré épített Lambo replika megvan a kitcar-
osoknál. Nem hiszem, hogy sokat tévedek, ha azt mondom, hogy egy
ilyen autó pillanatok alatt benne van 5 misibe. És ha az ember nincs rá
felkészülve, akkor jön az a bizonyos túl nagy szakadék...
User avatar
Geree
szerszámadogató
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2005 1:30 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Milyen motor és hogyan?

Post by Geree »

White Shark wrote:Mindegyik linken 40-42 dcnf karbit ír ,de az enyémek 44 esek ,vajon a tüték ugyanazok .Egyet lehúztam a karbik szívóoldala csak 42-es ,a pillangó felőli az persze 44mm .Megmértem a tüték passzolnak a karbik felső felére ,ugyancsak 42 mm .Vagyis a linken lévő jó lehet nekem?
Nekem egy 40-es DCNF várakozik a polcon, ugyanilyen kinézetű tütékkel.
Szerintem egyformák, de leküldhetem akár az enyémet összehasonlítani
a Tiéddel, akár felküldheted Te a tiédet és rápróbálom az enyémre. Vagy
ha jöttök a nagymarosi Sierrás talira jövő héten, oda is elhozhatom.
Post Reply