Holecz Laci 2.3 V6 felújítandó szekere

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Post by stpetya »

Tibi wrote:Kapd szét - rakd össze :!:
meg közben azért szépüljön is nem :lol:
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Aranyos vagy Tibike!Azt hiszed olyan gyorsan megy az hogy "szétkapom oszt összerakom". :lol: :lol: Sok Caprival szívtam már felújításügyileg.De nyugi!!Kitartó leszek. 8)
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

:)

Nem kell kapkodni, a lényeg, hogy szerintem ne dobk ki ha már rendeződtek a dolgok.
1980 Capri MK3
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Soha nem akartam még kidobni :!: :!: Azért a Capri értékesebb mint mondjuk egy hülye pi...a,akit bármikor kidobhat az ember. :lol: Csak vissza ne pattanjon az útról :D :D :D
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by levelboss »

holecz wrote:Soha nem akartam még kidobni :!: :!: Azért a Capri értékesebb mint mondjuk egy hülye pi...a,akit bármikor kidobhat az ember. :lol: Csak vissza ne pattanjon az útról :D :D :D
:lol: Hát egy hülye picsánál biztos!

Egyébként, ha nem titok, elmodhatnád, h mi történt a verdával, mi az h elkobozták, meg ilyesmi?
Csak ha nem titok! :roll:
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Post by stpetya »

holecz wrote:Soha nem akartam még kidobni :!: :!: Azért a Capri értékesebb mint mondjuk egy hülye pi...a,akit bármikor kidobhat az ember. :lol: Csak vissza ne pattanjon az útról :D :D :D
Szép gondolat :fcp202:
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

holecz wrote:Aranyos vagy Tibike!Azt hiszed olyan gyorsan megy az hogy "szétkapom oszt összerakom". :lol: :lol: Sok Caprival szívtam már felújításügyileg.De nyugi!!Kitartó leszek. 8)
Szerintem pont Tibi aki tudja hogy meddig tart egy felujítás :lol: :lol: :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Nem kobozták el,hanem végrehajtás alatt volt.Magyarul egy nem létező tartozás fejében el akarták árverezni a mocskok :evil: :twisted: :evil: :smt097 1999-ben egy Magyarországra települt Deutsche nagycég gyárat létesített Hatvanban.Engem az elsők között felvettek,és 6hónapra tanulmányi útra küldtek a volt NSZK-ba.Mikor hazajöttünk és beindítottuk a gyártást,szerettünk volna szakszervezetet vagy valami ilyesmit alakítani.Ez nem jött össze. :( Pár munkatársammal együtt mi tovább harcoltunk az igazságért stb. stb. egy szombaton direkt elfelejtettük az aznapi munkát felvenni, és a köv. hét elején már nem kellett mennünk dóógozni.Aztán pereskedtünk,pereskedtünk stb. 6-év múlva jött egy levél hogy ixedik hó ixedikén adjam le az frsz.-t és a forgalmit, majd szállítsam be a Caprit a végrehajtó iroda elé és elárverezik az autót.Anyátok :!: :!: :!: Gondoltam magamban,dehogy viszem én a kicsikémet ilyen csúnya helyekre.Kiderült hogy a volt cégem követel tőlem 174.000 Ft képzési költséget.Ez miatt került végrehajtás alá a G.K..Fogadtam egy ügyvédet és augusztusra helyreálltak a dolgok , leszámítva a 1.5 éves állapotromlást.
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

bogyo28 wrote:
holecz wrote:Aranyos vagy Tibike!Azt hiszed olyan gyorsan megy az hogy "szétkapom oszt összerakom". :lol: :lol: Sok Caprival szívtam már felújításügyileg.De nyugi!!Kitartó leszek. 8)
Szerintem pont Tibi aki tudja hogy meddig tart egy felujítás :lol: :lol: :lol:
:D biztos van aki ennyi idő alatt már vagy 5 Caprit összerak, de már előre félek, hogy egyszer kész lesz és akkor venni kell valami mást, különben unalmasak lesznek a szabadnapjaim.
1980 Capri MK3
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

holecz wrote:Kálmikám, a te autód nem volt benne abban a 6-ban.2 db-ot Sz.fehérvár mellé vittek el 2001-ben.Az egyiket ismered szerintem, egy MKII. narancsmetál (vagy valami ilyesmi) két fekete csíkkal, piros Ghia belsővel.Gyönyörűre megcsinálta a tulaj./Kovács Peti/ a neve.Volt egy 1.6 sor4 is AJK-520 az majdnem olyan színű mint a Bogyóé.Azt Káposztásmegyerre vitték anno,fent van az "ismeretlen vasak"-ban.A többi sorsáról nem tudok semmit. :D
Szia!

A kék AJK-520 volt Káposztási, annak volt hasonló kipuffja mint nekem, ha jól emlékszem MadMax-hez került, és elbontódott... ha nem, javítsatok ki!
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
TomiCaPri
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 270
Joined: Mon Jun 04, 2007 10:30 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest - Csepel

Post by TomiCaPri »

Az enyémen is ilyen kipuff van, bár ez ha jól tudom, akkor csak csepel és halásztelek között cikázott a tulajok között.
Tényleg, ha már így feljött a kipuff, akkor offban megkérdem, hogy engem át fognak engedni majd műszakin ezzel, vagy ki kéne vezetni rendesen hátra? :roll:
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Post by TÉCSÉ »

TomiCaPri wrote:Az enyémen is ilyen kipuff van, bár ez ha jól tudom, akkor csak csepel és halásztelek között cikázott a tulajok között.
Tényleg, ha már így feljött a kipuff, akkor offban megkérdem, hogy engem át fognak engedni majd műszakin ezzel, vagy ki kéne vezetni rendesen hátra? :roll:
Ezekszerint nem olvastad Gizmo tortúráját ....
Átengednek a csarnokon , de nem nagyon kapsz ajándék bélyegeket ... :(
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

TomiCaPri wrote:Az enyémen is ilyen kipuff van, bár ez ha jól tudom, akkor csak csepel és halásztelek között cikázott a tulajok között.
Tényleg, ha már így feljött a kipuff, akkor offban megkérdem, hogy engem át fognak engedni majd műszakin ezzel, vagy ki kéne vezetni rendesen hátra? :roll:
nekem nem sikerült oldalt kivezetve átmennem a vizsgán :( fólia, egyéb baromság nem "gond", de ez kifogott mindenkin...

A Te autód láthattam Balázsnál egyszer, Csepelen? Fekete, és hasonló kipuff mint nekem?
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Post by proteus »

gizmo wrote:
holecz wrote:Kálmikám, a te autód nem volt benne abban a 6-ban.2 db-ot Sz.fehérvár mellé vittek el 2001-ben.Az egyiket ismered szerintem, egy MKII. narancsmetál (vagy valami ilyesmi) két fekete csíkkal, piros Ghia belsővel.Gyönyörűre megcsinálta a tulaj./Kovács Peti/ a neve.Volt egy 1.6 sor4 is AJK-520 az majdnem olyan színű mint a Bogyóé.Azt Káposztásmegyerre vitték anno,fent van az "ismeretlen vasak"-ban.A többi sorsáról nem tudok semmit. :D
Szia!

A kék AJK-520 volt Káposztási, annak volt hasonló kipuffja mint nekem, ha jól emlékszem MadMax-hez került, és elbontódott... ha nem, javítsatok ki!
Azért a belsejét majd viszontlátjátok... :D
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Post by stpetya »

Tibi wrote:
bogyo28 wrote:
holecz wrote:Aranyos vagy Tibike!Azt hiszed olyan gyorsan megy az hogy "szétkapom oszt összerakom". :lol: :lol: Sok Caprival szívtam már felújításügyileg.De nyugi!!Kitartó leszek. 8)
Szerintem pont Tibi aki tudja hogy meddig tart egy felujítás :lol: :lol: :lol:
:D biztos van aki ennyi idő alatt már vagy 5 Caprit összerak, de már előre félek, hogy egyszer kész lesz és akkor venni kell valami mást, különben unalmasak lesznek a szabadnapjaim.
Hogy lennének unalmasak barátom ,mikor majd szétcaprizhatod az agyad 8) :!:
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
Post Reply