Zacy 1977-es MkII-ese.

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Zacy
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 216
Joined: Sun Jun 08, 2008 3:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Zala megyében bárhol

Re: Zacy 1977-es MkII-ese.

Post by Zacy »

White Shark wrote:v motoros hengerfejbe nem fér el a szelepülék, mert beleszakadsz a víztérbe .Tapasztalatból mondom !
Köszönöm szépen a hasznos infót!
Ford Capri MkII 1977 2.0V6
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Zacy 1977-es MkII-ese.

Post by Bogyo28 »

Zacy wrote:Érdekelne, hogy van e olyan itt a fórumon, vagy az ismerettségi körötökben, aki gázzal használ 2.0V6-ost. Ha van érdekelne mik vele a tapasztalatok. Mennyibe fáj most egy gázszett+beszereltetés? Vagy esetleg beledobom én a gázt és műszakinál kiveszem? Csinált már valaki ilyet? Minden információ érdekel....
az én véleményem: eltörném a kezét aki berakja. de hát mindenki a saját autójával azt csinál amit akar. azt mindenképpen érdemes kiszámolni, hogy mennyit mész az autoval, és hogy e mellett mennyi idő alatt jön vissza a gázszett ára, főleg hivatalos beszerelésnél. nem hivatalosat azért nem ajánlom, mert ha megállít a rendőr, és nincs benne a papirokban, az sokba kerül. és hogy rájöjjön hogy benne van, nem kell felnyitni a géptetőt sem.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Zacy 1977-es MkII-ese.

Post by Bogyo28 »

Zacy wrote:Hát elolvastam a topicot és láttam hogy vérre menő viták alakultak ki a témáról, csak az okát nem értem hogy miért. Miért nem való egy Capriba LPG közel 400Ft-os benzinár mellett? Nem bele való? Aki napi szinten szeretné használni az autóját annak megéri. Akinek meg van mellette még autója az meg megteheti hogy benzinnel hajtsa.
mert a gáz büdös (ha nem profi a beépítés az egész auto gázszagu tud lenni), nem lehet parkolóházba behajtani vele, nem tesz jót a régi vasnak, ha el akarod adni nagy minusz stb stb. a gázszett árából vehetsz rohangálni egy fiestát (tudok is egyet), és megoldódik a napi használat.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Post Reply