képek

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Hali! Szívesen, és köszi az elismerést! Örülök, hogy tetszenek! :D
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Hallod ezt nevezem. Az autóm előző tulaja mutatott nekem képeket ilyenr égi talikról. naóem gyenge milyen autók voltak akkor. Biztos még megvannak valahol :-) Mi meg csinálunk még ilyen szépeket!
Királyak a képek!
:ru: és :w:
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Köszi! :)
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Mit tudsz a régi Caprid további sorsáról? Az az MkI-es megsemmisült külföldön? :shock:

Gondolkoztam rajta hogy majd össze lehetne állítani egy történelmi oldalt, melyik autóval mi történt, miként éledt újra jobb esetben... szerintetetek megvalósítható?
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

gizmo wrote:Mit tudsz a régi Caprid további sorsáról? Az az MkI-es megsemmisült külföldön? :shock:

Gondolkoztam rajta hogy majd össze lehetne állítani egy történelmi oldalt, melyik autóval mi történt, miként éledt újra jobb esetben... szerintetetek megvalósítható?
A régi caprim megvan még de már nem olyan szép mint volt és belehekkeltek egy 2,3v6motort :h: ahhoz képest hogy én még esőben sem mentem vele...Így van az mk1ből semmi nem maradt csak a csomagtérfedél meg az első ülések.A történelem érdekes lehet.Itt a fórumon is látok felbukkanni pl az ex autóimból.
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

A metálkék 2,3-ast 1,5éve láttam, akkor éppen eladó sorban volt.
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

Trafó: Az akw550 eredetileg nem 1,6-os volt.
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
Taz

Post by Taz »

Nem akarok belebrekegni,de igen 1,6-os volt...még ültem is benne :ba:
Ha lenne elég cipim meg is venném,megmondom öszintén spórolgatok mert ismerem a tulaját és bizom benne egyszer eladja és akkor már viszem is!
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

Nitrobuster wrote:Trafó: Az akw550 eredetileg nem 1,6-os volt.
Én vettem Zürichben az autót 1993 ban.8 évig volt az enyém.Akkor volt benne 90000km és még gyári szaga volt a verdának.Van még fényképem is róla svájci rendszámmal,de még a motortér is le lett fényképezve.
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Lássuk a fotókat! Nagyon tetszett '97-98-ban az autód. Azt szabad tudni,hogy miért váltál meg tőle?
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

Capripower wrote:Lássuk a fotókat! Nagyon tetszett '97-98-ban az autód. Azt szabad tudni,hogy miért váltál meg tőle?
Fotókat max élőben mert hagyományos képek :lol: Van több száz ilyen kép mindenféle régi talikról.Persze, kellett a zsé vállalkozáshoz és megadták az árát.
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

trafo2000 wrote:
Nitrobuster wrote:Trafó: Az akw550 eredetileg nem 1,6-os volt.
Én vettem Zürichben az autót 1993 ban.8 évig volt az enyém.Akkor volt benne 90000km és még gyári szaga volt a verdának.Van még fényképem is róla svájci rendszámmal,de még a motortér is le lett fényképezve.
Szerintem a diósjenői sierra talin mutattad a képet róla a Zakspeed caprival egyetemben. :ru:
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

trafo2000 wrote:
Capripower wrote:Lássuk a fotókat! Nagyon tetszett '97-98-ban az autód. Azt szabad tudni,hogy miért váltál meg tőle?
Fotókat max élőben mert hagyományos képek :lol: Van több száz ilyen kép mindenféle régi talikról.Persze, kellett a zsé vállalkozáshoz és megadták az árát.
Ha jössz, hozdd el a képeket a talira, és ha gondolod én beszkennelem és fölrakom a képtárba. Vagy valami valami hasonló.
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

Capripower wrote:
trafo2000 wrote:
Capripower wrote:Lássuk a fotókat! Nagyon tetszett '97-98-ban az autód. Azt szabad tudni,hogy miért váltál meg tőle?
Fotókat max élőben mert hagyományos képek :lol: Van több száz ilyen kép mindenféle régi talikról.Persze, kellett a zsé vállalkozáshoz és megadták az árát.
Ha jössz, hozdd el a képeket a talira, és ha gondolod én beszkennelem és fölrakom a képtárba. Vagy valami valami hasonló.
Hát ha lehet jó képet csinálni akkor ok.Van rengeteg szép capri,mindenféle motorterek,v8,turbó,stb
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Na, akkor szerintem amit tudsz hozdd el,(nem baj ha sok, -sőtt!) egy kicsit rendszerezd, (milyen év, melyik találkozó, stb.) hogy én is tudjam meg utána más is, aztán mehet a mehet! Ha a minőségére gondolsz, az olyan lesz mint a régi talikról amiket raktam fel. De azért szerintem érdemes; -főleg, ha valami régebbi kép.
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
Post Reply