képek

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

peteeqe

Post by peteeqe »

a lila az nagyon cool :fu:
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Post by albicapri »

szioka!
a pofam leszakad,annyira szepek az autok.
koszonet,hogy meg vannak ilyen emberek.itt kezdodik a szepseg,nem a szalonokban az <uj suzuki> meg a tobbi szarnal.
User avatar
Terka
nemleszgondhasegítis
Posts: 102
Joined: Tue Mar 01, 2005 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Meadowbank

Post by Terka »

Sztem is új autó csak arra jó ha esik az eső ne ázzon a capri :lol: Suzuki :axe: tök gáz!
Terka
djsilas

Post by djsilas »

Nitrobuster wrote:Ezt még bontani sem érdemes. :cry:
Ilyenkor fáj a szívem komolyan... Minden nap arra járok, és látom, hogy egyesek ennyire nem becsülik meg, amilyük van! Én meg csak sopánkodok, hogy hátha valaha lesz nekem is ilyenkocsim valaha. És lehet, hogy pont az ilyenek miatt nem lesz, mert hagynak "meghalni" egy legendát!
Na mindegy! :cry:

Tud valaki egy olyan Capriról, aminek ha jól emléxem BJZ -vel kezdődik a rendszáma? Le van spoilerezve, kék belső, talán mostanában a spoiler szürke, maga a kocsi pedig fekete. Régebben kék volt, és az ajtók alatt voltak a kipufogók!
User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

A tulaja nem adja el. Mellete volt a sárga TC1-es tauja, na az is szépen szétrohadt:(( Őrmező rulez:((
1973 TAUNUS SW 1600 XL
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

szomorú képek... soha nem fogom az ilyen embereket megérteni :cry:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Ezt az autót sajna én is ismerem.. Szomorú dolog, de ezt sajna már nem érdemes elkezdeni. Persze ha van 1 millió forint csak a teljes homokolás + minden négyzetcentit ki lakatolni, és fényezni, akkor lehet, node... jobb autó komplett megvan ennyiből egész szépen :-) Azért vannak ennél sokkal jobb vasak is, de ez tényleg igen szomorú. Az első capri, amit meg akartam venni. Hasonló tapasztalat volt. Miskolcon láttam meg az akkori barátnőméktől 2 háznyira (index topicra gigford rakott is fel képet). Meg is kérdeztem, a tulajt, miire ő "Meg lesz csinálva, nem eladó..." Utánna mondta az asszony, hogy mikor 14 évvel az előtt oda költöztek az az autó már ott állt.. a szabad ég alatt... Szomorú dolog, bár nem mindíg rossz szándék vezérli az ilyen embereket, csak van, hogy szerelem van, autó van, pénz meg nincs elkezdeni. Én azt hiszem nagyon szerencsés vagyok, hogy meg tudtam valósítani valamit az álmomból, hálás vagyok ezért és sajnálom azt, akit a legjobb szándék vezérel és mégsem megy, bár azt hiszem, hogy ilyenkor helyesebb időben megválni az áldozattól :-(, bár szerintem sokszor már eleve rossz állapotban kerül ezekhez az emberekhez.
Hát ennyi volt a véleményem :-)

Üdv!
Bence
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
djsilas

Post by djsilas »

taunus73sw wrote:A tulaja nem adja el. Mellete volt a sárga TC1-es tauja, na az is szépen szétrohadt:(( Őrmező rulez:((
Jaja, ott van még most is! Le akartam fényképezni azt is, de az már tényleg olyan rossz állapotban van, hogy feleslegesnek tartottam. PEdig az egy másik, amit inkább "vitrinben" kellene tartani!
streetracer21 wrote:
Nálad a pont!
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

djsilas wrote:
Nálad a pont!
Nálad meg remélem egy Capri lesz hamarosn. Nálad biztosan jó kezekben lesz :-)
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
Ricsi

Post by Ricsi »

streetracer21 wrote: Szomorú dolog, bár nem mindíg rossz szándék vezérli az ilyen embereket, csak van, hogy szerelem van, autó van, pénz meg nincs elkezdeni. Én azt hiszem nagyon szerencsés vagyok, hogy meg tudtam valósítani valamit az álmomból, hálás vagyok ezért és sajnálom azt, akit a legjobb szándék vezérel és mégsem megy, bár azt hiszem, hogy ilyenkor helyesebb időben megválni az áldozattól :-(, bár szerintem sokszor már eleve rossz állapotban kerül ezekhez az emberekhez.
Hát ennyi volt a véleményem :-) Üdv! Bence
Bizony, én is elgondolkoztam ezen, amikor rájöttem, h egy ganyim sincs már, és befolyik az eső az ajtóba a gányolt lehúzó miatt.... szépen le van szedve a kárpit, és megyek le mindig kimerni szivaccsal, de sztem most majd beragasztom vmi szigszalaggal...
djsilas

Post by djsilas »

streetracer21 wrote:
djsilas wrote: Nálad a pont!
Nálad meg remélem egy Capri lesz hamarosn. Nálad biztosan jó kezekben lesz :-)
:oops: Köszi szépen, ez jól esett, még a végén zavarba hozol! :P
Nagyon remélem én is, hogy úgy lesz!
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

juhujjj, de dúrva... :twisted:
Érdemes volt felkeljek, hogy ezt lássam.
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
Taz

Jo Kezdet!

Post by Taz »

Nos!Köszönöm!!!
Ezekért a képekért már megérte a szélessávot beköttetni! :lol:
Legalább ez az unalmas vasárnap jól kezdődik! :ba:
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

köszi srácok! :oops: :D

jó lenne egyszer összeszedni sok-sok Caprit, és valami gyönyörű helyen / háttérrel fotózni...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Post by Kola »

Ricsi wrote:
streetracer21 wrote: Szomorú dolog, bár nem mindíg rossz szándék vezérli az ilyen embereket, csak van, hogy szerelem van, autó van, pénz meg nincs elkezdeni. Én azt hiszem nagyon szerencsés vagyok, hogy meg tudtam valósítani valamit az álmomból, hálás vagyok ezért és sajnálom azt, akit a legjobb szándék vezérel és mégsem megy, bár azt hiszem, hogy ilyenkor helyesebb időben megválni az áldozattól :-(, bár szerintem sokszor már eleve rossz állapotban kerül ezekhez az emberekhez.
Hát ennyi volt a véleményem :-) Üdv! Bence
Bizony, én is elgondolkoztam ezen, amikor rájöttem, h egy ganyim sincs már, és befolyik az eső az ajtóba a gányolt lehúzó miatt.... szépen le van szedve a kárpit, és megyek le mindig kimerni szivaccsal, de sztem most majd beragasztom vmi szigszalaggal...
Ricsi: valahol asszem ezen a fórumon is, de az indeen biztos van fent egy cím, ahol legyártanak ilyen gumiprofilokat minta alapján. Én megcsináltattam (úgyhogy szerintem már minta sem kell) v-mi 3e ft-ból megvolt. (előtte én is hónapokig felhúzott "fix" ablakkal jártam leragasztva :D csinos volt...) Ha jól emmlékszem: oldiprofil. Meg mintha itt valaki nem rég valami más elérhető árú ablaklehúzó gumit is emlegetett volna. Ezekre minél hamarabb áldozd rá azt a 3-4e Ft.ot, mert különben úgy jársz mint én (szarul :( )
Post Reply