GT Legends...

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

GT Legends...

Post by gizmo »

No. Gabika hívott hogy neki is megvan ezen játék, de nem tudja elindítani. Én is ebbe futottam bele, mindent megtettem ami le volt írva, cd letiltva, mégsem fogadja el, és nem indul. Akinek megy, az le tudná írni mit is csinált pontosan? Hátha többeknek is hasznos lenne a segítség...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Geec MKII
márokosanistudnézni
Posts: 63
Joined: Fri Dec 10, 2004 6:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: GT Legends...

Post by Geec MKII »

gizmo wrote:No. Gabika hívott hogy neki is megvan ezen játék, de nem tudja elindítani. Én is ebbe futottam bele, mindent megtettem ami le volt írva, cd letiltva, mégsem fogadja el, és nem indul. Akinek megy, az le tudná írni mit is csinált pontosan? Hátha többeknek is hasznos lenne a segítség...
Na de rendszergazda úr! :lol:
1977 Ford Capri MKII 2.0Weber
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Re: GT Legends...

Post by gizmo »

Geec MKII wrote:
gizmo wrote:No. Gabika hívott hogy neki is megvan ezen játék, de nem tudja elindítani. Én is ebbe futottam bele, mindent megtettem ami le volt írva, cd letiltva, mégsem fogadja el, és nem indul. Akinek megy, az le tudná írni mit is csinált pontosan? Hátha többeknek is hasznos lenne a segítség...
Na de rendszergazda úr! :lol:
ez van, ez nem megy. szórol szóra végigzongorázva amit ír, de ugyanaz... barátomnak szintén...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Geec MKII
márokosanistudnézni
Posts: 63
Joined: Fri Dec 10, 2004 6:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: GT Legends...

Post by Geec MKII »

gizmo wrote:
Geec MKII wrote:
gizmo wrote:No. Gabika hívott hogy neki is megvan ezen játék, de nem tudja elindítani. Én is ebbe futottam bele, mindent megtettem ami le volt írva, cd letiltva, mégsem fogadja el, és nem indul. Akinek megy, az le tudná írni mit is csinált pontosan? Hátha többeknek is hasznos lenne a segítség...
Na de rendszergazda úr! :lol:
ez van, ez nem megy. szórol szóra végigzongorázva amit ír, de ugyanaz... barátomnak szintén...
Na szóval:
az a helyzet kell egy olyan nevezetű plusz progi hogy: nodedisabler,
le kell szedni a netbül!Azon belül lekell tiltani a nodét, ja és a legfontontosabb itw-tools mappán belülről elinditód a gépednek megfelelő start.bat fájlt!!!
Müxik is utána. :pia: :fu:
1977 Ford Capri MKII 2.0Weber
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

az itw tools mappán cuccot elindítottam, node is le van tiltva, és mégsem megy... mondjuk én a hozzá adott programmal tiltottam le a cd-t meg a node-ot. na majd ezzel is megpróbálom,de jelenleg elegem lett belőle, le is töröltem a francba :twisted:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Geec MKII
márokosanistudnézni
Posts: 63
Joined: Fri Dec 10, 2004 6:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Geec MKII »

gizmo wrote:az itw tools mappán cuccot elindítottam, node is le van tiltva, és mégsem megy... mondjuk én a hozzá adott programmal tiltottam le a cd-t meg a node-ot. na majd ezzel is megpróbálom,de jelenleg elegem lett belőle, le is töröltem a francba :twisted:
Ne add fel soha!
Az a hozzá adott progi csak a Cd drive letiltásához elegendő a nodét nem üti ki yól sajna!Énis ez miatt szívtam vele, de ezt már említettem.
A Caprik miatt mielőbb rakd fel szerintem újra a gépedre, megéri :!:
1977 Ford Capri MKII 2.0Weber
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

átküldöd mail-ben ezt a progit? sok időm nincs keresgélni, és ha már úgyis megvan neked:)
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Geec MKII
márokosanistudnézni
Posts: 63
Joined: Fri Dec 10, 2004 6:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Geec MKII »

gizmo wrote:átküldöd mail-ben ezt a progit? sok időm nincs keresgélni, és ha már úgyis megvan neked:)
Persze ez csak természetes! :lol:
1977 Ford Capri MKII 2.0Weber
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

thx, most néztem az otthoni címem, megjött a mail!
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
Taz

Post by Taz »

Ha nem gond nekem is kéne a progi...
És még egy kérdés!A hozzá adott progiban melyikre kell nyomni,mert nekem van ott egy csomó kapcsoló,és nemigazán nyesem a dolgot,az egyiknél ha rákatt,akko pl.:
kékhalál!
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

gabika wrote:Ha nem gond nekem is kéne a progi...
És még egy kérdés!A hozzá adott progiban melyikre kell nyomni,mert nekem van ott egy csomó kapcsoló,és nemigazán nyesem a dolgot,az egyiknél ha rákatt,akko pl.:
kékhalál!
ott egyesével ki tudod kapcsolni az ide eszközöket, ha rosszra kattintasz, akkor pl kikapcsolod a winyód... azt meg ugye nem szereti az xp :twisted:
meg kell nézned hogy hova van(nak) dugva a cd/dvd egységeid, és azokat letiltani. Küldöm a Geec kolléga féle programot is!
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Geec MKII wrote:
gizmo wrote:az itw tools mappán cuccot elindítottam, node is le van tiltva, és mégsem megy... mondjuk én a hozzá adott programmal tiltottam le a cd-t meg a node-ot. na majd ezzel is megpróbálom,de jelenleg elegem lett belőle, le is töröltem a francba :twisted:
Ne add fel soha!
Az a hozzá adott progi csak a Cd drive letiltásához elegendő a nodét nem üti ki yól sajna!Énis ez miatt szívtam vele, de ezt már említettem.
A Caprik miatt mielőbb rakd fel szerintem újra a gépedre, megéri :!:
az általad küldött progival ugyanaz az eredmény.
- !start.bat elindítva,
- node-ok letiltva a te progiddal,
- starforce nightmare-el cdk letiltva, meg az össze ide is ami nem kell,
- kód beüt, és checking disc, error...

részemről ennyi volt, ezzel többet nem próbálkozom, lehet hogy az ide driverekkel van a gond. Majd ha kiadnak hozzá egy rendes relase-t, majd akkor újra.
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

Én inkább megvettem az aproneten gyári bontatlan 5000 Ft-ért, és sokat CAPRIZOK azóta, mégha vitrtuálisan is :lol: :lol:
1973 TAUNUS SW 1600 XL
User avatar
szunyi24
szerszámadogató
Posts: 21
Joined: Wed May 10, 2006 9:53 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rétság

Post by szunyi24 »

Sziasztok!
nekem is megvan a game! És végigzongoráztam az összes progit, ami megtalálható hozzá! De csak nem ment! Akinek még nem megy, próbálja meg lehúzni az optikai meghajtókat! Nekem mindegy volt, milyen progival tiltottam le a cd meghajtókat,csak a tényleges lehúzás segített! És semmi progi nem kellett hozzá! :D
Taunus Tc1
Post Reply