Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

TÉCSÉ wrote:
SONI wrote:Pedig már épp hiányoltuk az a szép ............. Pofikádat, tudtad ,hogy ugysem vesszzük már fel neked :twisted: :-D
TCSak nem akartam örömet okozni ..... :twisted:
Nem akartad látni a kaján vigyort az arcomon :mrgreen: :mrgreen:

És az öreg vajon hol van ilyenkor biztos eteti a tyúkokat :twisted: :mrgreen:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by White Shark »

SONI wrote:
TÉCSÉ wrote:
SONI wrote:Pedig már épp hiányoltuk az a szép ............. Pofikádat, tudtad ,hogy ugysem vesszzük már fel neked :twisted: :-D
TCSak nem akartam örömet okozni ..... :twisted:
Nem akartad látni a kaján vigyort az arcomon :mrgreen: :mrgreen:

És az öreg vajon hol van ilyenkor biztos eteti a tyúkokat :twisted: :mrgreen:
Már nem nézem milyen napszak van ,akkor alszom amikor végre sikerül ,nem mert nincs rá időm ,mostanában valahogy nem akaródzik . Hívhattál volna nyugodtan ,innen az Osan kb 20 perc ,mire odaérek ,még darabokban is elhordták volna a kisebbség hordái .
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

White Shark wrote:Na fejtsük már ki miről maradtam le !
Semmi különös csak az ótésítás ködös útvesztőjéből előkerült a családi vas és le is vizsgázott. Nem kevés ideig volt leparkolva.
1980 Capri MK3
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by proteus »

Tibi wrote: Semmi különös csak az ótésítás ködös útvesztőjéből előkerült a családi vas és le is vizsgázott. Nem kevés ideig volt leparkolva.
Ilyen időket élünk... Tegnap végre sikerült levizsgáztatnunk a digódízelt (még a kpm is kivonult) , rövidesen meg a lopakodód féltestvére kerül a boncasztalra, mert előjött néhány kellemetlen hiba.
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Már megint nagyon nagy a csönd itt a fórumon. Igaz hideg van oda kinn a műhely melegében mindenki szépen csendben szögel valamit.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by White Shark »

SONI wrote:Már megint nagyon nagy a csönd itt a fórumon. Igaz hideg van oda kinn a műhely melegében mindenki szépen csendben szögel valamit.
Osztom eme jól észrevett megállapításodat ,csak publikálnák is .De csak azt látom ,ha rákattintok a fórumra ,hozzászólás nulla ,és nyolcan -tizen várják hogy történik -e valami ,nyáron a csodák meg majd kigördülnek a sufnikból ,és azt sem tudjuk ki -mit drótozott bele .
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

SONI wrote:Már megint nagyon nagy a csönd itt a fórumon. Igaz hideg van oda kinn a műhely melegében mindenki szépen csendben szögel valamit.
Hát írjon valamiről a kedves úr ! 8-)
1980 Capri MK3
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Tibi wrote:
SONI wrote:Már megint nagyon nagy a csönd itt a fórumon. Igaz hideg van oda kinn a műhely melegében mindenki szépen csendben szögel valamit.
Hát írjon valamiről a kedves úr ! 8-)
Valami :mrgreen:

Az én garázsomban nem készül per pillanat semmi mert ott rohadt hideg van. De ha készülni is fog akkor azt úgyis tudni fogod mert TE is segíteni fogsz benne és az nálatok lesz a Ti garázsotokban. A szekér most csak szívja a jó kis pákozdi levegőt. :-D
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

SONI wrote:
Tibi wrote:
SONI wrote:Már megint nagyon nagy a csönd itt a fórumon. Igaz hideg van oda kinn a műhely melegében mindenki szépen csendben szögel valamit.
Hát írjon valamiről a kedves úr ! 8-)
Valami :mrgreen:

Az én garázsomban nem készül per pillanat semmi mert ott rohadt hideg van. De ha készülni is fog akkor azt úgyis tudni fogod mert TE is segíteni fogsz benne és az nálatok lesz a Ti garázsotokban. A szekér most csak szívja a jó kis pákozdi levegőt. :-D
Ha ez így lesz nyugodtan húzz egy sorszámot, a buborék után van még hely ... vagy vedd meg azt.
1980 Capri MK3
User avatar
Machine
nemleszgondhasegítis
Posts: 159
Joined: Fri Nov 16, 2007 11:38 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakeszi

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Machine »

White Shark wrote:Osztom eme jól észrevett megállapításodat ,csak publikálnák is .De csak azt látom ,ha rákattintok a fórumra ,hozzászólás nulla ,és nyolcan -tizen várják hogy történik -e valami ,nyáron a csodák meg majd kigördülnek a sufnikból ,és azt sem tudjuk ki -mit drótozott bele .
azért annak is megvan a varázsa :mrgreen:
legalább van miről cseverészni, fikázni, vagy épp a pofát az aszfaltig verni az ámulatban a találkozók során :pia:
"The highway still leads to hell"
User avatar
Gáborka
egyedülisszerelhet
Posts: 519
Joined: Sun Aug 08, 2010 9:26 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd,Budapest

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Gáborka »

engem például egy 2X1m kibasztott cementes betontömb választ el attól,hogy végre bepakoljam a vasakat a garázsba,mert az előző tulaj a kocsmalejáró helyett atombunkert épített és nem bírom szétverni...
FORD CAPRI MK1 V4 1.7
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by SONI »

Tibi wrote: Ha ez így lesz nyugodtan húzz egy sorszámot, a buborék után van még hely ... vagy vedd meg azt.
Már le van zsírozva a történet, de meg kell nyugtatnom téged nem mostanában lesz ez még előbb le kell vizsgáznom b+e ből .
Jó úton haladok ma sikeres vizsgát tettem kresz,műszaki és munkavédelemből következő vizsga januárban lesz. Valószínű, hogy ez a projekt februárban fog kiteljesedni azaz abban az idő tájban lehet majd a szerelés része is. Tehát addig rengeteg időd van elkészíteni a púpost. De ha előbb szólsz meg vettem vóna, de most már nem kell.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by adam »

SONI wrote:még előbb le kell vizsgáznom b+e ből .
Gratula, kamionversenyző leszel? :mrgreen:
Sosem lesz kész, csak alakul...
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by adam »

Gáborka wrote:engem például egy 2X1m kibasztott cementes betontömb választ el attól,hogy végre bepakoljam a vasakat a garázsba,mert az előző tulaj a kocsmalejáró helyett atombunkert épített és nem bírom szétverni...
Tudom ajánlani állandó szakértőnket:

:twisted:
Sosem lesz kész, csak alakul...
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Na mindenki alszik ,csak én nézem a fórumot.

Post by Tibi »

SONI wrote:
Tibi wrote: Ha ez így lesz nyugodtan húzz egy sorszámot, a buborék után van még hely ... vagy vedd meg azt.
Már le van zsírozva a történet, de meg kell nyugtatnom téged nem mostanában lesz ez még előbb le kell vizsgáznom b+e ből .
Jó úton haladok ma sikeres vizsgát tettem kresz,műszaki és munkavédelemből következő vizsga januárban lesz. Valószínű, hogy ez a projekt februárban fog kiteljesedni azaz abban az idő tájban lehet majd a szerelés része is. Tehát addig rengeteg időd van elkészíteni a púpost. De ha előbb szólsz meg vettem vóna, de most már nem kell.
Nyilván nem eladó már a célegyenesben :shock: :shock: :mrgreen: Arra akartam célozni, hogy fűtsd be azt a rohadt garázst és állj neki szerelni mint a villám, hogy tavasszal szétrúghassuk a vasat ! :mrgreen: :drive: És nyiss neki topikot is !

Gratula a vizsgához !
1980 Capri MK3
Post Reply