Off : Ford Granada Magyarország

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Post Reply
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Off : Ford Granada Magyarország

Post by Árpi »

Üdv , aktiváltam egy Granadas csoportot a facebookon mivel a granada fórum jelenleg szünetel/megszűnt . Jó lenne nagyából felmérni azon granadások számát akiket esetleg érdekelne egy saját fórum vagy esetleg egy klub féle beinditása. Aki ismer granadást vagy éppen van granadája vagy csak szereti a típust az itt jelentkezzen: https://www.facebook.com/groups/348038921929879/" onclick="window.open(this.href);return false;
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Off : Ford Granada Magyarország

Post by Bogyo28 »

Árpi wrote:Üdv , aktiváltam egy Granadas csoportot a facebookon mivel a granada fórum jelenleg szünetel/megszűnt . Jó lenne nagyából felmérni azon granadások számát akiket esetleg érdekelne egy saját fórum vagy esetleg egy klub féle beinditása. Aki ismer granadást vagy éppen van granadája vagy csak szereti a típust az itt jelentkezzen: https://www.facebook.com/groups/348038921929879/" onclick="window.open(this.href);return false;
azt lehet tudni hogy mi van a régi forummal? ha kell, tudok segíteni létrehozni egy újat, vagy ha még megoldható átmenteni a régit...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Re: Off : Ford Granada Magyarország

Post by Árpi »

Bogyo28 wrote:
Árpi wrote:Üdv , aktiváltam egy Granadas csoportot a facebookon mivel a granada fórum jelenleg szünetel/megszűnt . Jó lenne nagyából felmérni azon granadások számát akiket esetleg érdekelne egy saját fórum vagy esetleg egy klub féle beinditása. Aki ismer granadást vagy éppen van granadája vagy csak szereti a típust az itt jelentkezzen: https://www.facebook.com/groups/348038921929879/" onclick="window.open(this.href);return false;
azt lehet tudni hogy mi van a régi forummal? ha kell, tudok segíteni létrehozni egy újat, vagy ha még megoldható átmenteni a régit...
Nem tudok semmit egyszer csak eltűnt . Egyik tulaj sem szolt , hogy elfogyott a pénz vagy akármi gond lenne. :shock: A felajánlott segítséget nagyon köszönöm :ru: , de előszőr valamenyire szeretném felmérni , hogy kb hány granadást érdekelne egy ilyen fórum.
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
daytona
egyedülisszerelhet
Posts: 798
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:45 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Zseliz, SK - Budapest III.ker
Contact:

Re: Off : Ford Granada Magyarország

Post by daytona »

Nekem van egy Granadas csoporttarsam a sulibol, szerelgeti is neha a vasat. Szolok neki.
Ford Taunus Knudsen 1975
Ford Sierra XR4i 1983
Fiat 125P 1977
Volvo V70 1998
Renault Clio 1.2 8v 2004
Honda CB500T 1976
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Re: Off : Ford Granada Magyarország

Post by Árpi »

daytona wrote:Nekem van egy Granadas csoporttarsam a sulibol, szerelgeti is neha a vasat. Szolok neki.
Köszi ! ;-)
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Off : Ford Granada Magyarország

Post by Peti »

Újra megy a fórum.
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
Post Reply