:-)

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Natalie Driver Gabe

Re: :-)

Post by Natalie Driver Gabe »

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/ ... 49iof2.swf" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: :-)

Post by szszaby »

Ez ritka egy nagy baromság. :h:
Ford Capri MkI Essex
Natalie Driver Gabe

Re: :-)

Post by Natalie Driver Gabe »

:lol:
User avatar
adam
egyedülisszerelhet
Posts: 790
Joined: Fri Nov 14, 2008 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest xiii

Re: :-)

Post by adam »

Süninek:
http://www.schmittify.com/go?url=fordcapri.hu" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:
Sosem lesz kész, csak alakul...
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: :-)

Post by TÉCSÉ »

adam wrote:Süninek:
http://www.schmittify.com/go?url=fordcapri.hu" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:
:metla:
Mekorra smittelö , bárr hiányolttam a ttalállkózot minimum 3 l betűvel :laza:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: :-)

Post by Süni »

adam wrote:Süninek:
http://www.schmittify.com/go?url=fordcapri.hu" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:
Régi. 8-)
Natalie Driver Gabe

Re: :-)

Post by Natalie Driver Gabe »

Pár szó a Karácsonyról! ugye nektek is ismerős?

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, kurvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt. :lol:
Natalie Driver Gabe

Re: :-)

Post by Natalie Driver Gabe »

Barátaimmal beszélgettünk, amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör noi hormonokat tartalmaz, - mivel mindegyikünket valamennyire érdekelte a tudományág, elhatároztuk, hogy ezt az állítást tanulmányozni fogjuk, s így - természetesen kizárólag tudományos célokból - megittunk fejenként húsz üveg sört.

Tanulmányi munkánk eredménye húsz sör után:
- rengeteg hülyeséget dumáltunk össze,
- nehezen, de foleg rosszul vezettük gépkocsinkat,
- nem gondolkoztunk logikusan,
- egyikünk sem volt hajlandó elismerni, hogy téved, amikor teljesen egyértelmu volt a tévedék,
- minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt.
Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyította, az újságcikk pontos, és a sörben valóban noi hormonok vannak...
Natalie Driver Gabe

Re: :-)

Post by Natalie Driver Gabe »

Jóóó az még !!
Attachments
nivf51wlc401zzvmkwhy.jpg
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: :-)

Post by White Shark »

Azért ez már érdekes hangokat adhatott!
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: :-)

Post by Süni »

Natalie Driver Gabe wrote:Jóóó az még !!
Mennyit láttam ilyet, meg durvábbat élőben.... :roll:
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Re: :-)

Post by szszaby »

Én is cseréltem már használtabbat is.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: :-)

Post by Blant »

szszaby wrote:A barát az barát.


Egy férfihez beállít a barátja, hadd maradjon ott néhány napig. Egy idő
utána házigazda megkéri a barátját:- Hozd le légy szíves a papucsomat az
emeletről.- A te házadban én hozzam le a papucsodat?
Kicsit csodálkozik, de végül rááll. Az emeleten találkozik a ház bombázó
asszonyával és a szintén bombázó huszonéves nagylányával. Megkérdezi az
asszony:- Mit keres itt fent?- A férjed küldött, hogy dugjalak meg
benneteket.
- Nem hiszem! - válaszol az asszony.

Mire a barát lekiabál:- Hé, Joe!

Mindkettőt?....

Na ez 10 pontos :laza:

Hát persze...
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: :-)

Post by levelboss »

Kedves Klubtársak!

Itten szeretném ünnepélyesen közölni veletek is, hogy sikerrel lediplomáztam. :-D

Ehhez többen is hozzájárultatok, úgyhogy még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

Ezzel gépészmérnök lettem gépjármű technika szakirányon. :lol: Ami persze jó vicc... de hát akkor is így hívják ezt.

Úgyhogy: :pia: :burnout:
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
Machine
nemleszgondhasegítis
Posts: 159
Joined: Fri Nov 16, 2007 11:38 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakeszi

Re: :-)

Post by Machine »

levelboss wrote:Kedves Klubtársak!

Itten szeretném ünnepélyesen közölni veletek is, hogy sikerrel lediplomáztam. :-D

Ehhez többen is hozzájárultatok, úgyhogy még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

Ezzel gépészmérnök lettem gépjármű technika szakirányon. :lol: Ami persze jó vicc... de hát akkor is így hívják ezt.

Úgyhogy: :pia: :burnout:
Gratula gép ész mérnök ÚR! :pia:
"The highway still leads to hell"
Post Reply